Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pogadajmy o sprzęcie


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Pogadajmy o sprzęcie

Jak to - o Radarcach, które kupiłem wlaśnie swojej żonie, czyli sobie i bardzo jestem ciekawy, czy da się te narty skutecznie wykorzystać nie tylko do kurwingu. Jako że jeżdżę na (i lubię) 9.16, tym bardziej jestem ciekawy, czego się spodziewać... Wszelkie komentarze mile widziane

(Jacek - pomagam jak mogę :)))

rgds, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadajmy o sprzęcie

wiem - też widziałem dzisiaj zapowiedź i potem info. Jako że przeciętnie kilka razy na dzień patrzę co jest na stronie, to aż jestem zdziwiony że najbardziej zatwardziali forumowicze przyspali i teraz muszę sam pisać (czego normalnie nie robię, hehe..)A teraz pooglądam wszystko dokladniej

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadajmy o sprzęcie

Witam na nowym forum!!!!!jesli chodzi o radarc-i,sam jestem posiadaczem tych nartek i jestem z nich zadowolony,mozna na nich calkiem spokojnie sobie pojezdzic (turystycznie:),) jak rowniez niezle poszalec tarzajac sie az do bolu po sniegu ,jedyna rzecza jaka mi sie w nich nie podoba to to ze jednak przy wiekszych predkosciach zaczynaja biegac na boki ale tylko przy jezdzie na wprost!!!! ,dobre deski dla tych co juz umieja male co nieco w tym sporcie i np. chca szybko przestawic sie ze starej techniki na nowa!!!takie sa moje spostrzezenia.polecam...tymbardziej ze to dobra deska za jeszcze lepsza cene!!!! pozdrawiam-marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...