Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

z płytą czy bez płyty ?


Winnetou

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Gość axelcarver

z płytą czy bez płyty ?

nio wiec czy zalezy ci na stabilnosci systemu ?? jak wezmiesz z ECS to moze byc lipa - polecam asusa :-) heh hehe nio i zalezy wszystko od Twojego Software:-)

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z p?yta˛ czy bez p?yty ?

piardu piardu piardu, fachowcy narciarze...

plyta sie przydaje, ale jak masz wiazania z plyta, a np. tyrolia railflex gdzie do zwyklej jazdy plyta jest niekonieczna.. no chyba ze krecisz bardzo glebokie skrety, to faktycznie buty+otarcie=jebud

a np. w head`ach jest taki sysytem co sie nazywa x-frame, docisk na krwedzie jest idealny, i on spokojnie plyte wyrecza...

zenadka po raz kolejny, ze sie ktos pyta a wiekszosc ma to w dupie, a moze to i banal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

z płytą czy bez płyty ?

Jestes zawodnikiem-z plyta,agresywnym carvingovcem-tez,amatorem szkoda czasu i kasy,chyba ,ze chcesz szpanowac,ale dla mnie cepry bez umiejetnosci,ale za to ze sprzetem,z ktorego nie wiedza jak korzystac wzbudzaja politowanie i nic wiecej.Plyta powoduje,ze przy max wychyleniu w s recie nie ryzykujesz wypiecia narty bo but podniesiony nie dotyka sniegu.Jesli masz lopaty albo chcesz kupic bierz plyte-carvery bez platy to jak surfing bez zagla,nie mowie o allrundah-tu plyta jest zbyteczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

z płytą czy bez płyty ?

Nie wiem, czy to jeszcze przeczytasz, jesli tak, to mam kilka uwag i rad

Przeczytalem kilka z powyzszych postow i widze, ze nikt tu nie ma pojecia po co jest plyta, kilku wazniakow, ktorzy mysla, ze wiedza wszystko powiedzialo co "sadzi" o charakterze plyty i wsatpie czy ci to pomoze;) plyta wydluza twoje udo, w stosuknu do ciala, dajac ci o wiele wieksze pole manewru kolanem, jesli wiazanie jest dodatkowo podwyzszone, to jeszcze lepiej, majac zwiekszone pole manewru mozemy wykonywac lepsze ksrety, glebszei przede wszystkim bardziej efektowne, nie bojac sie upadku; dodatkowo niektore plyty sluza takze tlumieniu drgan, ktore mocno dokuczaja szczegolnie przy szybkiej, gigantowej jezdzie, jesli cenisz sobie swobode jazdy, wolnosc i szybkosc polecam kupno conajmniej 2 cm. plyty

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z płytą czy bez płyty ?

czytam, czytam, będę pamiętał, zwrócę na to uwagę - na razie mam gigantowe narty, na których wypadało by jeszcze troche pojeżdzić (amortyzacja) ale przecież będę coś najpierw wypożyczał - ta szybkość mnie kiedyś zgubi, obiecałem sobie, że w tym roku wreszcie kask kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...