Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolekcja 07/08


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Klaruje sie nowa tendencja na rynku. Wszystkie firmy odchodzą do kreowania wizerunku opierającego sie na nartach Race! Teraz w cool są narty allmountain, freeride i freestyle! Szczególnie na te pierwsze jest największy "nacisk"!

Druga sprawa to uniwersalność, czyli dwie w jednej np. Rossignol Mutix, czy nowy Salomon.

Co do konkretnych modeli mi bardzo spodobał się Atomic Nomad Crimson. Narta all-mountain, która doskonale sprawuje się na przygotowanym stoku, a gdy "wyskoczymy" po za trasę dopiero pokazuje swoje możliwości! Miałem okazję pojeździć na tych nartach dłużej i mogę je polecić w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo mi sie wszystko super eksta podoba gdyby nie to ze firmy wszystko chca u "uniwersalnic" ja tez jezdziłem na tych multixach i dla mnie sa porażkowe strasznie dziwnie sie prowadza :/. Co do szat graficznych to narcioszki w tym roku sa wybitnie piekne (blizzard i dynastar) ale jak dla mnie nie wyglad sie liczy, dlatego nie zamienie Fischera na nic narazie :P Co do testow to moge tylko strzelac bo na tegorocznych nartach jeszcze nie jezdziłem ale mysle ze w czubie bedzie Dynastar Fischer i Atomic :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja dodam 3 grosze jako zwykły "polski" user nartek niby uniwersalnych.

W zeszłym roku zakupiłem na ebay.de w mega atrakcyjnej cenie Salomon X-wing 10. Jest tylko jedynie jedno miejsce gdzie ta narta nie daje rady. To totalne lodowisko. W tym przypadku nie da się przycisnąć tak narty , żeby cała krawędź trzymała - tył po prostu się ześlizguje. Może jestem ignorantem narciarskim, ale ta nartka bardzo dobrze kręci poza trasą bez względu na jaki śnieg tam się znajduje (czyli od zimy do późnej wiosny) jak i całkiem dobrze spisuje się na trasie dopóki nie mamy lodowiska.

Oczywiście poza trasą nie jest to tak jak z moim Sugar Daddy (chociaż na małych przestrzeniach wybieram X-winga), a na trasie nie tak, jak z nieodżałowaną sl11 ...

Można spokojnie na "all mountainach" w ciągu jednego dnia pobawić się w różnych miejscach w różny sposób. Dla mnie - człowieka którego nie stać na trzy pary nart - idealne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiuu jesli chodzi o jakiegos all mountaina to okej sam troche smigałem na AMC 76 i było good ( choc Fr i jazda poza trasa to nie to co lubie najbarrdziej ). Ale jesli chodzi o narty z grupy race tooo uwazam ze slalomko-gigantka to nie jest dobry pomysł bo jak cos jest do wszystkiego w sporcie to zazwyczaj jest do niczego i takie jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zmianę tendencji i stopniowego marginalizowania grupy RACE przez firmy to chyba dobrze. Ja obecnie jestem posiadaczem metronów b5 i mogę je tylko chwalić (no poza tym, że ważą ze dwadzieścia kilo i nawet 200m z parkingu pod wyciąg jest katorgą ).

A najbardziej zawiedzeni z tego trendu będą mieszkańcy "pewnego dużego miasta". No bo z czym będą się przechadzać na ramieniu po Krupówkach ??? A spacerek z"jakimś" allmountainem na ramieniu to już nie to :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

parówa nie pękaj :)...powiedz że chodzi o Warszafkę!....zgadzam sie z Tobą,ale bufonów i bubków spotkałem na zagranicznych wyjazdach z dużych miast połnocy i południa kraju...to kwestia charakteru i pokory do życia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...