Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Alp


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No co za pytanie:confused:

Ile km z B-B?..........no ile,no ile.No malutko,no bliziutko.

Skoro w jeden dzień można dojechać:)

Jak dla mnie w Alpy jest wszędzie blisko,szczególnie jak się na narty jedzie:D

Pewnie tyle co ode mnie z Wa-wy do B-B kurczę trochę wam zazdroszczę 350KM i jesteście w Alpach.

Można na przedłużony 3dniowy weekend śmignąć i droga cywilizowana.

Ja w zeszłym roku do Krynicy jechałem 7 godziny, bo tirów mnóstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co za pytanie:confused:

Ile km z B-B?..........no ile,no ile.No malutko,no bliziutko.

Skoro w jeden dzień można dojechać:)

Jak dla mnie w Alpy jest wszędzie blisko,szczególnie jak się na narty jedzie:D

no mi się pytanie bardzo podoba... :-P

ale jak zwykle $ musi nie być... wesele... remont mieszkania MASAKRA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do figo...no rzecz jasna-kasiora,ale narciarstwo to raczej kosztowne hobby i jak ktoś sie juz zdecydował na to to myślę że powinien pewne sumy "blokować" na ten cel:)....dla mnie osobiście problemem numer 1 jest ...czas:(...znam i Wy pewnie też osoby które nie mają problemów finansowych, a jednak nie zawsze moga wyrwać się na choćby mały wypad...przyczyny są bardzo różne...a scenariusz pisze samo życie:)...tak czy siak kto ma czas i kasę powinien z tych dwóch rzeczy korzystać na pociechę swoją i innych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

360 km to do Wiednia mamy,potem jeszcze 300 i można już śmigać.

A Pax zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy:rolleyes: .....miedź jeszcze jest potrzebna.

Bo jak sie nie ma miedzi to się w domu siedzi:D

No to faktycznie jest kawałek, a myślałem że ta Austria mniejsza jest, ale przynajmniej drużka porządna.

Ja tak czy siak, więcej niż na dwie 3-dniówki, w sezonie, nie mogę sobie pozwolić, raz że czas, dwa że miedź, trzy - na więcej żona nie puści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilometry

Co Wy wiecie o kilometrach :) Mieszkam w Gdyni i jak wybieram się na deseczki to mam kawałek drogi - zawsze jest to powyżej 1000 km. W ubiegłym sezonie do Krynicy jechałem 10 h.... a w Południowy Tyrol - 14 h... od tego czasu jeżdżę w Alpy. Za tydzień znowu jadę hura, hura, hura Pozdrowienia znad morza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właściwe podejście do sprawy: tylko 4h dłużej a z 10 razy lepiej - bo czy drożej to już sprawa względna - pozdrawiam narciarza znad BAŁTYKU !!!!

PS. Zdarzyło mi się raz jechać do Włoch (Kronplatz) krócej niż 10 godzin (z drzemką w okolicach Monachium) - tylko 120 km nie po autostradzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zdarzyło mi się raz jechać do Włoch (Kronplatz) krócej niż 10 godzin (z drzemką w okolicach Monachium) - tylko 120 km nie po autostradzie...

Wszystko zależy jak się trafi.

Ja raz w śnieżycach jechałem (więcej stałem) do Włoch 23 godziny :eek:

Ale mimo tego wole jechać 12 godzin na narty w Alpy niż 2 godziny w nasze górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a moze francja

Hej,

a ja w tym roku pierwszy raz zaplacilem wiecej za przejazd na narty niz za pobyt ze skipassem :)

1700km drogi w 14godz (Katowice-Saint Sorlin d'Arves) ale potem to juz sam raj 320km nartostrad, 7 dni skipassu, zero kolejek :) polecam francje - alpy robia 2x wieksze wrazenie niz w it.

Pozdrowienia

qnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Hej,

a ja w tym roku pierwszy raz zaplacilem wiecej za przejazd na narty niz za pobyt ze skipassem :)

1700km drogi w 14godz (Katowice-Saint Sorlin d'Arves) ale potem to juz sam raj 320km nartostrad, 7 dni skipassu, zero kolejek :) polecam francje - alpy robia 2x wieksze wrazenie niz w it.

Pozdrowienia

qnik

Widziałem...widziałem...fotki fajne

Podaj namiary jakieś na te miejscowosc, ewentualnie kwatery.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...