Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

soelden-langenfeld -jedzenie


arbiter

Rekomendowane odpowiedzi

AQUA DOME w LANGENFELD - szczerze polecam - z zewnątrz może nie wyglada zbyt okazale ale w środku to już i owszem - przypadek zrządził że się tam w ogóle znalazłem bo jakoś to moje GRADOBICIE nie mogło wyjechać na lodowiec (a to już prawie maj był) woda się gotowała w chłodnicy i ni cholery nie dało rady wyjechać - myślałem że jakiś dramat :eek: i zacząłem rejterowć z doliny i po drodze wstąpiłem do tego aqua parku i nie żałuje - widokowo bajkowo (może tylko brakuje widoku pomykających gdzieś tam narciarzy) i organizacyjnie też super (parking podziemny) robią wrażenie baseny w kształcie kielicha, muzyczka też pogrywa - życie jest piękne....

PS. A autko naprawiłem bez problemu bo to tylko czujnik temperatury przy chłodnicy - zwarłem drutem i spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jadę dzis w tamten region , poleci ktoś dobre miejsca z jedzeniem ?

i pytanko dotyczące Aqua Done , był ktoś ?

jakie wrażenia ?

a do admina , czemu piszecie że śnieg 10-55 cm jak na stronie ich jest 10-165 cm ?

pozdrawiam

Wróciłem z Soelden w niedzielę. Aqua dome polecam. Jedzenie - byliśmy w Langenfeld w knajpce przy głównej drodze na Soelden jakieś 300 m przed ostatnim rondem w kierunku na Soelden. Po lewej stronie. Polecam ichnie malutkie kluseczki takie lane, zapiekane z serem i troszkę mięsa rewelacja.

W ciągu dnia w restauracji na Gigijoch, dziadowskie żarcie, ale ciepłe i niedrogie. Tam jest dobra baza wypadowa na pozostałe górki i lodowce.

Jak będziesz w sobotę to na pewno będzie jakaś impreza na Gigijoch, ja trafiłem na Soelden party - potańcówa na wolnym powietrzu przy muzyce na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pizzerię Don Camillo w Langenfeld - jadąc od Sölden po prawej stronie na poczatku miasteczka -na przeciwko dużego sklepu spożywczego . Pyszne jedzonko ,mniam - ale wieczorem może być trudno o wolne stoliki . Sprobować warto .

A Aquatermy - jak już wyżej napisano - poezja w czystej postaci ( wieczorem ,gdy nie pada :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquapark rewelacja

Szczególnie w bezchmurną noc... leżysz w ciepłej wodzie, słuchasz relaksującej muzyczki, oglądasz oświetlone księżycem szczyty górskie, a na twoich włosach robi się szron:)

Zgadzam się. Koniecznie nocą. Ja bylem w chmurny deszczowy dzień, a nocą widzialem tylko z zewnatrz. W pochmurny deszczowy dzien nie robi specjalnego wrazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...