Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kasprowy i Goryczkowa - żenada


lepki

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wagon nowej widokowej kolejki na Kasprowy ma calkowicie zalodzone szyby i nic przez nie nie widać. Tyle kasy wydali, a na góre jedzie się jak w puszcze rybnej. Panowie z PKL przeoczyli jak zawsze fakt, że kolejką będą jeździć ludzie!

2. Biletu na Goryczkową oczywiście nie da się kupić ani w Kuźnicach, ani na szczycie

3. W stacji górnej nie ma ani 1/2 stojaka na narty......

4. 15.12.2007 na Goryczkowej świetny opad śniegu. Powder day! Niestety dopiero o 10 rano (krzesło powinno ruszyć o 9.00) z budy wytoczył się Miś-PKL i powiedził, że ich zaskoczyła zima i krzesło nie ruszy!

PKL, to jest firma z tradycjami ;)

lepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newralgicznym punktem Goryczkowej jest jedno (trochę) za niskie przęsło... no i cóż po opadach a i przy odpowiednim wietrze jest tak zasypane że nie przejedzie krzesełko... no i cały wyciąg stoi dopóki go nie odśnieżą... ze 2 godzinki legutko im to zajmuje a czasami i do południa zejdzie... spoko

Zakopane w pewnym momencie przegrało swoją szanse... (IO) a na podobną trudno chyba już liczyć...

A wynalazki typu 28 PLN za wyjazd kolejką dla narciarza w zimie (+2 PLN dla bacy :D ) i ewentualny haracz na parkingu COS czy uznanie wszystkich weekendów w miesiącu kwietniu za PEŁNY SEZON to tylko świadczy o nastawieniu do klienta - ja w każdym razie odbieram to jednoznacznie i z własnej i nieprzymuszonej woli nie będę jeździł na Kasprowym... czego i Państwu życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newralgicznym punktem Goryczkowej jest jedno (trochę) za niskie przęsło... no i cóż po opadach a i przy odpowiednim wietrze jest tak zasypane że nie przejedzie krzesełko... no i cały wyciąg stoi dopóki go nie odśnieżą... ze 2 godzinki legutko im to zajmuje a czasami i do południa zejdzie... spoko

Zakopane w pewnym momencie przegrało swoją szanse... (IO) a na podobną trudno chyba już liczyć...

A wynalazki typu 28 PLN za wyjazd kolejką dla narciarza w zimie (+2 PLN dla bacy :D ) i ewentualny haracz na parkingu COS czy uznanie wszystkich weekendów w miesiącu kwietniu za PEŁNY SEZON to tylko świadczy o nastawieniu do klienta - ja w każdym razie odbieram to jednoznacznie i z własnej i nieprzymuszonej woli nie będę jeździł na Kasprowym... czego i Państwu życzę

I tak trzymać. Jakby tak wszyscy przestali jeździć w polskie góry. To ten kłótliwy naród po kilku latach zorientowałby sie, że dutków brak i trza coś zrobić, żeby narciarza do siebie przyciągnąć. Ja pewnie tego nie doczekam, może mój syn. Jak będą (mam nadzieję) autostrady po Euro 2012 to pewnie dużo mniej rodaków w Polsce nartować będzie. A głąby (mohery jakieś chyba) z Poronina niech blokują modernizację zakopianki, jak nie będą mieli z czego żyć to pójdą do Ojca dyrektora, a on im figę z makiem pokaże.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dalej jak dzisiaj w radiowej jedynce była wypowiedź jakiegoś urzędasa z Zakopanego.

na pytanie co dała nowa kolejka na Kasprowy odpowiedział dumnie....;) :teraz śmiało można powiedzieć ,że Kasprowy w niczym nie ustępuje warunkom jakie są w alpejskich kurortach:confused: :confused:

no coments!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obronie KW

Rozwijając KW - ok, PKL już niekoniecznie. Sam pisałem w jakim szoku byłem, że po ok 2h w kolejce w Kuźnicach okazało się, że nie można płacić kartą. Do bardzo wielu rzeczy można się przyczepić ale drugiej takiej górki w Polsce nie ma. Byłem 3 razy w zeszłym sezonie( luty/marzec ), 3 razy wstając baaaardzo wcześnie ale może właśnie dzięki koszmarowi w Kuźnicach kolejki do wyciągu na Gąsienicowej nie było nawet przez moment !!! Na stoku też luźno. Do szczęścia brakuje mi nowego krzesła na Goryczkowej. Ja tam na pewno będę jeździł. Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...