Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody dla amatorów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są przewidziane treningowe przejazdy?

Czy wszyscy zostana wrzuceni do jednego worka (zawodnicy-amatorzy; młodzież-emeryci;))

Wyjaśniam, że aby wygrać główną nagrodę trzeba:

  1. zgłosić się na zawody
  2. wystartować
  3. dojechać do mety - ukończyć gigant
  4. uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród

Główna nagroda (nagrody) będą LOSOWANE wśród wszystkich, którzy spełnia powyższe punkty :)

Więc w zawodach może brać udział każdy nawet Michał Kałwa, Marcin Szafrański czy "Zima", których serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. zgłosić się na zawody
  2. wystartować
  3. dojechać do mety - ukończyć gigant
  4. uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród

Strasznie dawkujesz te informacje jak to będzie wyglądać?

Dla większości z Was to przysłowiowy rzut beretem, a dla mnie to już wyprawa (Wrocław) i chętnie bym się czegoś więcej dowiedział, co mnie tam może czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo tylko Miśka K. nam brakuje !! :D jesli chodzi o info to podobnie jak Witek robie expedycje tylko lokum jeszcze nie mam :) wiec wolał bym wiedzieć więcej. Zgodnie z wytycznymi JC zakładam nowy temat "Zawody Skionline" w dziale tematy narciarskie i mysle że reszte dyskusji skonczymy tam bo tu mamy pisac o zawodach dla amatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dawkujesz te informacje jak to będzie wyglądać?

Dla większości z Was to przysłowiowy rzut beretem, a dla mnie to już wyprawa (Wrocław) i chętnie bym się czegoś więcej dowiedział, co mnie tam może czekać.

Przepraszam ale też bym chciał ogłosić wszystko na raz! Ale ciągniecie mnie za język to staram się odpowiedzieć.

Co do zawodów 5 stycznia to nie mam jeszcze potwierdzenia stoku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Zieleniec- ten weekend- 23-24 lutego - Snowmania

Jedziemy do Zieleńca na Fujifilm Snowmanię w ten weekend- 23-24 lutego!

Stok WINTERPOL ZIELENIEC

Wreszcie będzie śnieg!

Kolejna i ostatnia w tym roku edycja 8-9 marca w Witowie na stoku Witów-Ski.

Go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

8-9 marca Witów koło Zakopanego

Na Stacji Narciarskiej Witów-Ski odbędzie się IV Finałowa Edycja Fujifilm Snowmania.

Zawody Fujifilm Carving Cup 2008 zaczynają się w sobotę o 11, a w niedzielę, o tej samej godzinie -Fujifilm Snowboard Cup 2008

Obejrzyj relację z poprzednich imprez Snowmania:

http://pl.youtube.com/watch?v=t_oA4qWq5LM

Szczegółowy program imprezy:

http://www.fujifilm.pl/_images/content/Fujifilm_Snowmania_2008-Program_Imprez.pdf

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Stacji Narciarskiej Witów-Ski odbędzie się IV Finałowa Edycja Fujifilm Snowmania.

Zawody Fujifilm Carving Cup 2008 zaczynają się w sobotę o 11, a w niedzielę, o tej samej godzinie -Fujifilm Snowboard Cup 2008

Obejrzyj relację z poprzednich imprez Snowmania:

http://pl.youtube.com/watch?v=t_oA4qWq5LM

Szczegółowy program imprezy:

http://www.fujifilm.pl/_images/content/Fujifilm_Snowmania_2008-Program_Imprez.pdf

Dzięki za info - będę mógł z córką wystartować w sobotę - do zobaczenia.

Fajny filmik - tak się powinno zachęcać do udziału w evencie. Zapowiada się fajna jazda - zima powróciła na Podhale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo fajnie przeprowadzone zawody dla amatorów (Mistrzostwa Activ-Sport), w kameralnym gronie i miłej atmosferze. Poziom czołówki imponujący. Trasa przygotowana, twarda z rana, dwa przejazdy. Ja niestety (przez kwalifikacje Kubicy) przyjechałem za późno i nie startowałem, ale uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

IV Rekreacyjny Bieg Narciarski Sasinów

Witam,

Stowarzyszenie Miłośników Wzgórz Dylewskich bardzo serdecznie zaprasza na IV Rekreacyjny Bieg Narciarski Sasinów. Przewidziane są dwa dystanse 5 i 10 km do pokonania stylem dowolnym.

Impreza odbędzie się w dniu 28.02.2009 o godzinie 11:00. Zapisy i informacje e-mail: ewa@dylewska.pl lub maciek@bielizna.home.pl ewentualnie pod numerem telefonu: +896 47 15 23.

Będzie się można zapisać w dniu biegu w godzinach 9:30-10:45.

Start i meta znajdować się będą w miejscowości Wysoka Wieś tuż pod wierzchołkiem Dylewskiej Góry 312 n.p.m. najwyższego wzniesienia Warmii i Mazur.

Przewidziane są nagrody dla 3 najlepszych kobiet i mężczyzn na poszczególnych dystansach.

Nagrody dla najlepszych kobiet ufundowała Dr Irena Eris.

Bufet i ognisko dla uczestników i kibiców zapewnia Hotel SPA Dr Ireny Eris.

Zapraszam i polecam

MaciekT

P.S. Wcześniej nie zauważyłem tego wątku i info o biegu zamieściłem chyba w niewłaściwym miejscu. Teraz się mam nadzieję poprawiłem.

Pozdrawiam MaciekT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...