Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody dla amatorów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ale powiedżcie sami, miło by było czytać cytat z Skiforum " Tak niestety dostaliśmy sromotne lanie od naszych przyjaciół z Skionline, pierwszym z naszych był xxxxxxx który zajoł 7 miejsce z czasem o 13 sek gorszym od najlepszego przejazdu....buuuu":D:D???

PS. może jednak da się ekipę zmontować?

Edytowane przez Raceman
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedżcie sami, miło by było czytać cytat z Skiforum " Tak niestety dostaliśmy sromotne lanie od naszych przyjaciół z Skionline, pierwszym z naszych był xxxxxxx który zajoł 7 miejsce z czasem o 13 sek gorszym od najlepszego przejazdu....buuuu":D:D???

To by było wydarzenie!! :D tylko nie wiem czy po czymś takim nazywali by nas "przyjaciółmi" :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedżcie sami, miło by było czytać cytat z Skiforum " Tak niestety dostaliśmy sromotne lanie od naszych przyjaciół z Skionline, pierwszym z naszych był xxxxxxx który zajoł 7 miejsce z czasem o 13 sek gorszym od najlepszego przejazdu....buuuu":D:D???

PS. może jednak da się ekipę zmontować?

Dorzuce sie do nagrody dla tego z nas, który spowoduje taki wpis u prawie przyjaciół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę, że zauwazyliście nasze zawody i jakieś tam zainteresowanie jest więc serdecznie zapraszamy. Poniżej wszystkie szczegóły. Rejestracja oraz wszystkie pytania przez priv. Dopisujcie tylko, że skionline przy niku.

Nie wiem co z tego wyjdzie ale jak sie uda to będzie fajna zabawa a kto a jakiego forum to chyba nie ma aż takiego znaczenia:

ŻEBY NIE BYŁO NIEDOMÓWIEŃ:

PRZEDSIĘWZIECIE JEST ABSOLUTNIE NIEKOMERCYJNE, WSZYSTKIE SRODKI KTÓRE UDA SIĘ POZYSKAC ZOSTANA SPOŻYTKOWANE W CELU UATRAKCYJNIENIA IMPREZY.

Witam

Oto oficjalna informacja na temat zawodów. Dostalismy sporo i jeszcze sporo możemy uzyskać więc zapraszamy do uczestnictwa licznego wszystkich Skiforumowców i ich przyjaciól i rodziny:

I Ogólnopolskie Zawody Skiforum

Dnia 21 03 2009 zostana rozegrane Pierwsze Ogólnopolsie Zawody Skiforum.

Cel zawodów: Dobra zabawa. Zawody sa organizowane we własnym zakresie przy udziale członków SkiForum przy pomocy stacji narciarskiej Ski Centrum Pracica.

Miejsce: Stacja narciarska Ski Centrum Pracica koło Andrychowa ( www.czarnygron.pl )

Termin: 21 03 2009 start godz 10.00.

Opłata startowa: 30PLN - osoby dorosłe rocznik 1990 i starsi, 10 PLN – młodzież rocznik 1991-1997, 0PLN – dzieci rocznik 1998 i młodsi.

wnoszona na konto: 37 1240 6205 1111 0000 4581 9009 do dnia 15.03.2009. Mirosław Jędrusik ul. Biskupia 6/21 04-216 Warszawa.

W opisie KONIECZNIE proszę podac za kogo – imię i nazwisko oraz nick SkiForumowy jest wpłata/wpłaty. Przewidujemy mozliwośc dodatkowych zgłoszeń w późniejszym terminie a nawet przed zawodami ale prosimy o trzymanie się wyznaczonego terminu co ułatwi organizację. Każdy uczestnik dostanie potwierdzenie wniesienia opłaty startowej. Będzie ona spozytkowana na pokrycie kosztów imprezy, nagród itd. Całośc podlegnie szczegółowemu rozliczeniu.

Sposób przeprowadzenia zawodów: slalom gigant złozony z jednego lub dwóch przejazdów (w zalezności od ilości uczestników) rozgrywany na trasie i wg przepisów NRS. Trasa będzie dostosowana do mozliwości uczestników. Opcjonalnie dodatkowe zawody dla dzieci na skróconej łatwiejszej trasie.

Wyniki: Kolejnośc ustalana wg rzeczywistego czasu przejazdu lub sumy czasów.

Warunki uczestnictwa: W zawodach może wziąć udział każdy uzytkownik SkiForum lub osoba zaprzyjaźniona, która dokona rejestracji i wniesie opłatę startową.

Przewidziane kategorie:

Mężczyźni: rocznik 1990 i starsi

Kobiety: rocznik 1990 i starsi

Młodzież: roczniki 1991-1997

Dzieci: roczniki 1998 i młodsi.

Kategoria: OPEN

Kategoria rodzinna: Suma czasów rodzica i dziecka.

Pierwsza trójka z każdej kategorii otrzyma dyplomy, zestaw gadżetów SkiForum, może puchary i nagrody.

Jest szansa aby na naszej imprezie – jeżeli będzie dostatecznie duża a to zależy tylko od Was pojawił się Rossignol ze swoim jeżdżącym centrum testowym.

Karnety: Każdy będzie musiał sobie wykupic karnety (cennik na stronie www.czarnygron.pl)

Jako grupa dostaniemy karnety całodzienne w cenie specjalnej 60PLN dla dzieci 40 PLN.

• Zakwaterowanie: domki 6 osobowe, hotel przy stoku.

9 domków sześcioosobowych, a w każdym nich:

o hall z dwiema wersalkami

o telefon i internet

o aneks kuchenny

o płyta elektryczna

o komplet garnków, talerzy i szklanek

o lodówka

o telewizor

 możliwośc wypożyczenia DVD - 20 zł / dobę

o łazienka z natryskiem, WC, umywalka

o dwie sypialnie - jedną z łóżkiem dwuosobowym, drugą z dwoma łóżkami jednoosobowymi

o drewniany taras

o cena 200 PLN / doba

• Dom wypoczynkowy "Na Pętli"

o parter - kuchnia,

I piętro - 4 pokoje 2 osobowe,

II pietro - 1 pokój 2 osobowy, 1 pokój 4 osobowy.

o Łącznie 14 miejsc noclegowych,

o cena za nocleg

 50 zł/os/ doba

o Ogród, a w ogrodzie miejsce na ognisko

i samochody.

Hotelik na Stoku 220PLN za pokój dwuosobowy ze śniadaniem.

Ceny noclegów są do negocjacji. Proszę informować kto zamierza korzystać z noclegu w celu rezerwacji. Można też dokonać rezerwacji na www.czarnygron.pl lub pod numerem (033) 8701630, 507 089761.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w zawodach ))))

Kochani deklaracja postowa nic jeszcze nie daje (choc jest bardzo miła) proszę o szczegółowe i krótkie info na priv do Mitka zawierające:

- ilość osób z imieniem nazwiskiem i nikiem oraz wiekiem (bo musze zrobić listy)

- info czy wpłata poszła czy nie, żebym wiedział czego mam szukac

Przewodniczący Jury Zawodów w Dwóch Osobach

Mitek I ManiaQ czyli M&M

Pozdrawiam serdecznie a Mysiaunka pozdrawiam bo Ja w Sosnowcu rodzony.;)

Mitek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To nie dotyczy tego wątku, ale witam kolegę Mitka serdecznie i z przyjemnością oczekuję na aktywność twoją na tym forum.

Pozdrawiam.

Miło:) Tez witam wszystkich. Aktywnośc chyba mierna będzie bo pracowac trzeba. Chciałem jedynie na imprezę zaprosic - mam nadzieje fajną.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze Figo bialka w weekend lub rusin ja bede w okolicy wiec sie dostosuje a milo by bylo znow rzem pponartowac

Rusina chciałem obadać.

Liczyłem na niedzielę ,bez względu na temperatury.

Nic nie pisałem bo jak większość wie to u mnie wszystko na gorąco się dzieje.

No i się stało:mad:

w sobotę będzie gorzałka w robocie :rolleyes: ...

...co wyklucza nartowanie w niedzielę.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juro bede urabial polowice, moze wezme rodzinke, kimniemy u szwagra w Krakowie i rano by sie podskoczylo na stok :)

Urabiał:eek: negocjacje:eek: to jeśli chodzi o narty jest niedopuszczalne, można informować, oznajmiać, komunikować, powiadamiać, ale nie urabiać:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...