Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody skionline.pl


Homar

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie robię rozgraniczeń wiekowych:rolleyes:

stary był młodym

a młody będzie starym

:D:D:D

wojtus81

do kiedy mozna wpisywac sie na liste bo jeszcze nie wiem czy dadza mi wolne w pracy

co to znaczy "czy dadzą"?

nima ważniejszej rzeczy jak nartowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam młodzi nie przeszkadzają na forum praktycznie z każdym z nich zamieniłem jakieś słowo na privata i życzył bym sobie żeby przynajmniej mały odsetek młodzieży u mnie na wiosce miał tyle pasji- nie koniecznie do narciarstwa, do obojętnie jakiego sportu/hobby połączoną z wiedzą na ten temat co "młodzi" z naszego forum:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam alfredoo ale śmieszą mnie te Twoje posty :D Masz bardzo wysokie ambicje jeśli Twoim głównym celem jest pokazanie młodszym jak się jeździ, gratuluje ;) Życzę Ci wygranej w tych zawodach tylko nie zapomnij podkręcać innym wiązań żebyś przypadkiem nie przegrał ;)

P.S. Sławek ja bym uważał na Twojego syna bo może nie wyjść cały z konfrontacji z alfredoo :D

Posty maja byc smieszne wiec jest dobrze,

a ty Ambro przyjedziesz z ojcem czy z matka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty maja byc smieszne wiec jest dobrze,

a ty Ambro przyjedziesz z ojcem czy z matka?

Dosyć przegiołeś:mad:: i stanowczo protestuję, ja akurat nie wiem ile Ambro ma lat ale skoro jest nieletni to trudno żeby z drugiego końca Polski przyjechał sam bez opiekuna, a nawet jak by mu udało się namówić rodziców to żaden obciach/wstyd jak by przyjechał z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty maja byc smieszne wiec jest dobrze,

a ty Ambro przyjedziesz z ojcem czy z matka?

A co ty masz traume z dzieciństwa i wstydzisz sie rodziców ?? Taki jesteś do przodu to może skoro z ciebie taki "globtroter" to wpadnij najpierw do mnie do rzeszowa a pozniej pojedziemy do Ambra? co? Juz Ci kiedyś napisałem jak dla mnie jestes nikim... a teraz tylko to potwierdziłeś a no i Ambro jest pełnoletni wiec ogarnij sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty maja byc smieszne wiec jest dobrze,

a ty Ambro przyjedziesz z ojcem czy z matka?

Hehe, jeśli przyjadę to sam i samochodem ;) Niestety nie mam jeszcze własnej rodziny a podejrzewam że Ty przyjedziesz z całą gromadą wnuków. Miło, taki rodzinny wypad z dziadkiem. Dzieciaki na pewno się ucieszą.

Tak właściwie stawiam swój wyjazd pod dużym znakiem zapytana bo zawsze uczono mnie ustępować starszym i źle bym się poczuł przynosząc Ci wstyd przed rodziną:( Bez obrazy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze ! :) Lepszych 100 "małolatów" udzielających się na forum niż jeden zakompleksiony emeryt ;) Nie wiem czy zauważyłeś ale to forum obeszło by się bez Twoich wrednych, nie związanych z tematem postów Panie alfredoo;)

Nie zaśmiecajmy forum i wróćmy do tematu zawodów ;)

Przepraszam Wszystkich za tą idiotyczną dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle krzyku było, a teraz ... :)

Myślę, że zawody będą udane, a nagrody ...

O wyjeździe w do Karyntii dla dwóch osób wiecie, ale jeszcze będzie bielizna Odlo, rękawice Reusch, akcesoria Vikinga, gogle Uvexa, torby, plecaki i koszulki Eurosportu.

A co będzie dla najbardziej zabawnej pary, która, że tak powiem.... średnie ma umiejętności. Moja dziewczyna jeszcze nie zaliczyła 10 wyjazdów :)

Ale jak pisałem: chce uczestniczyć i chce zjechać. Chociaż boi się, że w tyczkę uderzy :)

Co do mnie: sami zobaczycie :) Z resztą jaki zawodowiec jeździ na Salomonach XW10 ??

Czy będą dla takich zawodników nagrody pocieszenia ??

Jacku, mam nadzieję, że oprócz nagród będzie FURA DOBREJ ZABAWY,SPORO JAZDY NA NARTACH I JESZCZE WIĘCEJ POWODÓW DO UŚMIECHU !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze ! :) Lepszych 100 "małolatów" udzielających się na forum niż jeden zakompleksiony emeryt ;) Nie wiem czy zauważyłeś ale to forum obeszło by się bez Twoich wrednych, nie związanych z tematem postów Panie alfredoo;)

Nie zaśmiecajmy forum i wróćmy do tematu zawodów ;)

Przepraszam Wszystkich za tą idiotyczną dyskusje.

Nie przepraszaj gowniarzu

  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie jak zawody będą gdzieś w Alpach

tu co najwyżej sporo stania do krzesła może być:o

Oj Figo Figo - jak zjadę 10 razy z tej górecki to i tak będzie dobrze :)

Ja jezdem niedzielny narciarz.

Mam nadzieję, że piwko grzane mają dobre :D

Nie startuję bez takiej rozgrzewki !! To byłoby niehumanitarne i nie zdrowe startować na sucho !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Posty maja byc smieszne wiec jest dobrze,

a ty Ambro przyjedziesz z ojcem czy z matka?

Alfredoo wrzuć na luz proszę, bo sytuacja robi się napięta, a posty, nie tylko Twoje, również innych robią się mało kulturalne.

Na razie to takie ostrzeżenie, jak nie poskutkuje, będzie reagował Admin.

Pozdro i udanych szusów dla Wszystkich na zawodach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...