Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody skionline.pl


Homar

Rekomendowane odpowiedzi

A Mysiauek mam dla Ciebie dyplom, prześlij mi na PM dane

Jacek RULEZZZZ :)

Dziękuje.

Chciałbym tylko powiedzieć, że moja Kasia była 4 raz na nartach i prawie przejechała cała trasę. Na jednej brameczce było troszkę lodu i nie wyrobiła :)

Co więcej startowała na JUŻ DŁUZSZYCH nartach - całe 99cm.

I może nie jeździ super, ale chłopaki widzieli jaki miała ubaw i banana na twarzy.

Dyplom za udział się należy.

Zawody także uważam za udane.

Plus Harendy: blisko McDonald buahahahaha mmm tortilka i czisik buahahahaha

choć temperatura -10

Eeee tam było -10 ?? Totalnie nieodczuwalne - ale ja jeździłem cały dzionek.

Pozdrawiam całą ekipę, którą mogłem poznać i która podniosła moją samoocenę stwierdzając, że : nienajgorzej wycinam.... gdyby tylko nie te narty :)

Ale ja chłopaki jestem narciarz weekendowy i twardsze by mnie mogły (chyba) zabić. Planuję zmianę ale nie powiem na co, bo jeszcze bardziej by się ludzie śmiali. Jeżdżę tylko i wyłącznie dla przyjemności i zabawy. Chociaż zawody też były fajniste.

Przypomniało mi się tylko jeszcze jedno co miałem powiedzieć: IMHO promocja skionline.pl była zbyt mała.

Chciałem zapytać też FIGO: eeee czy Ty odjeżdżałeś zielonym FIGO CAR'em ??

Ale podsumowując: BRAWO !!

I do następnego razu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bończa w zasadzie wszystko opisał, choć w jednej kwestji się z nim nie zgodzę, a mianowicie że forumiwicze dopisali: Moim skromnym zdaniem nie dopisali, a nawet powiem więcej dali dupy:(

Kto był, w kolejności zupełnie przypadkowej:

- Bończa z córką

- Racecarverr z żoną i kolegą Zbyszkiem

- Mysiauek z dziewczyną

- Figo

- Wituś

- SB z cała familia

3 minuty po zawodach dojechał jeszcze SKIer z żoną, po porstu przegrał z Zakopianką.

ps: Niech wszyscy przeglądną ten wątek cały od początku i przypomną sobie jak upominali się o zawody, co poniektórzy jak krzyczeli jeszcze 2 dni temu co to nie pokażą...... itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc komentarz Sławka, chciałbym się pochwalić: byłem zaraz za nim :)

Ale wygrał oczywiście ze sporą przewagą. Przyjemność po mojej stronie.

Acha, Kasia zobaczyła LEKI Sławka i też chce takie jak kiedyś będzie miała długie nartki :)

A teraz pytanie: ilu jest forumowiczów?

I zaraz zobaczymy jak procentowo się stawiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz no pisanie magisterki to pisanie a sesja to sesja mi sie ine uśmiecha oje** egzamin i placic po 2-3 tyś za warunek:) no chyba ze mi zasponsorujesz mysiauek??:D

także skonczmy temat bo sie ot robi

a ja nie mam nikomu zamiaru sie tlumaczyc czemu nie przjechalem:) mam poprawke we wtorek z prawa karnego i tyle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: Niech wszyscy przeglądną ten wątek cały od początku i przypomną sobie jak upominali się o zawody, co poniektórzy jak krzyczeli jeszcze 2 dni temu co to nie pokażą...... itd....

ja mam w poniedziałek do szpitala :mad: i operacja kolana jak bedzie wolny termin, oby jak najszybciej :)

a zawodów mi bardzo szkoda i mojej córce też, może kiedyś bedzie jeszcze okazja sie spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero doszedłem do siebie po piruecie jaki wyciąłem na trzeciej bramce

ponoć JC go utrwalił mam nadzieję ,że będzie nadawał się do galerii

ale dyplom mam,mam!

miło było się spotkać i poznać w realu kilku forumowiczów

bardzo fajna atmosfera,luźna i swobodna

gwiazdy TVN-u niestety były w naszym cieniu

my dawaliśmy lepszego showa

szczególnie RACECARVER ze swoim Sombrero na głowie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... jeszcze z Zakopanego. Pogoda wymarzona! Słoneczko, błękitne niebo, mrozik. O 7.40 miałem jechać na Kasprowy i .... od wczoraj leżę z gorączkę w hotelu :( Zawody nasze przetrwałem, ale cholera zmogło mnie później.

Co do zawodów to bardzo dziękuję wszystkim za przybycie i uczczenie udziałem w imprezie 10-lecia skionline.pl. Miło był Was poznać. Bardzo żałuję, że nie mogłem Wam poświęcić więcej czasu.

Tak sobie myślę, że "musimy" zorganizować wyjazd na narty w Alpy ze szkoleniem, ale to już w przyszłym sezonie.

Zdjęcia będą najpóźniej jutro! A jest co oglądać!

PS

Proszę podajcie z jakimi numerami jechaliście! Będzie mi łatwiej odszukać zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, czy Wa zawsze musicie sobie robić problemy?

Przecież na każdych zawodach w regulaminie jest taki zapis! A jest tam napisane, że trzeba je okazać przed startem?

Nie do końca jest to prawda ( http://www.aktywni.intersport.pl/?ids=&co=cup2008 ), w końcu to były zawody amatorskie i punkt1 w regulaminie mówiący o tym, że uczestnicy startują na własne ryzyko powinien wystarczać, a już szczytem niekonsekwencji jest wymaganie takiego zaświadczenie w sytuacji gdy jedynie w formie zalecenia używanie kasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt z nas nie próbował stawiać sobie za punkt honoru bycia najlepszym wśród forumowiczów

choć każdy pytał o swój czas ,to myślę,że bardziej z ciekawości.

nie było licytowania się typu :ja byłem lepszy od tego czy tamtego

i nawet nie było wywieszonej listy startowej z czasami przejazdu poszczególnych zawodników

nikt o to nie miał pretensji

największa była chęć wylosowania nagrody głównej,zapewne u wszystkich

ale tylko jeden ze startujących miał ten przysłowiowy łut szczęścia

atmosfera była super

Nie ma SB na forum:confused:

Pewnie swietuje ze zlal tylki pozostalym forumowiczom;)

na pewno nie świętuje tylko topi smutki ,że Karyntia poszła się paść.:P;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największa była chęć wylosowania nagrody głównej,zapewne u wszystkich

ale tylko jeden ze startujących miał ten przysłowiowy łut szczęścia

atmosfera była super

na pewno nie świętuje tylko topi smutki ,że Karyntia poszła się paść.:P;)

Kurcze, nawet koneksje z JC nie pomogly:confused: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...