Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Laskowa-Kamionna


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

bylem tez tam w niedziele.. tlok masakryczny byl..

co do limanowa vs laskowa - moze i w limanowej mniej ludzi i wiekszy parking ale za to stok jest slabszy niz w laskowej, w ktorej notabene stok tez jest malo rewelacyjny - ale jezdzic sie da;)

Oj stasziek tobie to nie dogodzi.

W Limanowej stromszy stok - slabo.

W Laskowej 2km zjazdu, tez slabo bo pewnie plasko.

Jak na polskie warunki to jest bardzo dobrze i tu i tu, zwlaszcza w Laskowej - 2km zjazduto jak na polskie gory bardzo duzo.

Lubie obie stacje.

Posmigalismy dzisiaj ze SKIerem, jego zona i Hucu w Laskowej. Bylo bardzo milo, zarowno na stoku jak i poza nim:D

Warunki dobre, a nawet bardzo dobre. Armatki na gorze dawaly troche po oczach ale dalo sie wytrzymac.No i co najwazniejsze bez tloku na stoku.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hotrok - malo rewelacyjny nie jest rownoznaczny ze slabo ;]

Laskowa lubie i to bardzo - dlaczego? bo pochodze z tej miejscowosci a do stoku mam 2km (mieszkam w dolnej czesci laskowej).. mozna powiedziec, ze na tym stoku sie uczylem jezdzic.. ponad 10 lat temu:) jednak ostatnio zauwazylem, ze w laskowej na stoku jest wieksza liczba oszolomow jezdzacych na kreske albo robiac 3 skrety na cala dlugosc stoku..

hotrok ja smigalem do 13.. bylo super.. bylem tez przy stacji o 20 u znajomych w wypozyczalni/szkole i przechodzac kolo budynku stacji widac bylo male muldki na tym 'stromym' odcinku po prawej patrzac od dolu.. srodek juz byl chyba dosyc mocno wyslizgany:/ minus wyjazdow wieczornych..

btw w przyszlym tygodniu planujecie wypad do laskowej w tygodniu?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie podziękowania dla Hucu i Hotroka za miłe spotkanie. Co prawda nie dane mi było się wczoraj wyjeździć, bo do Laskowej dojechałem grubo po 18-tej, ale i tak warto było się na chwilke wyrwać i spotkać z forumową gawiedzią ;)

...widac bylo male muldki na tym 'stromym' odcinku po prawej patrzac od dolu.. srodek juz byl chyba dosyc mocno wyslizgany:/ minus wyjazdow wieczornych..

Moim zdaniem, podobnie jak Hotroka, stok przygotowany był całkiem dobrze, miejscami co prawda trochę oblodzone, ale muld to tam nie widziałem :eek: Co do armatek, to chyba bardziej przeszkadzało mi to że siadało się na mokrym krzesełku, niż że sobie tam coś sypią po drodze.

btw w przyszlym tygodniu planujecie wypad do laskowej w tygodniu?

Nie jestem jeszcze 100% pewien czy do Laskowej, ale wstępnie jesteśmy już z Hotrokiem umówieni na czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie udało wrócić w jednym kawałku;).Czwartkowe nartowanie z hotrokiem i skierem z ''dostawką'' bardzo fajne.Co prawda ucierpiał troche mój wizerunek męza ,ale to się odbuduje:D.

Warunki tak jak pisali chłopaki dobre.Gorzej było wczoraj(padało całą noc i dzień) ale wciąz znośnie.Natomiast dzisiaj ewakuacja po 11-tej.Tłok to mało powiedziane,ale w weekendy tak jest chyba wszędzie.

Stabilizator vulkana zdał egzamin,kolano wytrzymało(chociaż nie było jazdy na maksa) i to najwazniejsze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłok to mało powiedziane,ale w weekendy tak jest chyba wszędzie.

Nie wszedzie, bylem 10km od Laskowej (w Limanowej) i jazda prawie na okraglo, bez scisku na stoku.

Laskowa przezywa co weekend takie oblezenie. Blisko z 'nizin', dosc dluga trasa, nie wiem co jeszcze to powoduje.:confused:

Stabilizator vulkana zdał egzamin,kolano wytrzymało(chociaż nie było jazdy na maksa) i to najwazniejsze :).

He he, ja bym niejednemu narciarzowi zyczyl takiej "jazdy nie na maksa".;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pojechalem dzis do Laskowej w ciemno bo sniegu przybywa, mrozik to warunki powinny byc co najmniej dobre.

Zajechalem na parking, samochodow malo to i na stoku pusto.

Pomyslalem sobie, ze sobie dzisiaj fajnie pojezdze.

Jakiez bylo moje zdziwienie jak po przejechaniu ponad polowy stoku nie bylem w stanie wyciac ani jednego czystego skretu na krawedziach.

Takiej ilosci muld, kup swiezego sniegu i garbow to jeszcze nie widzialem nawet na jego bardzo plaskiej czesci .:eek:

Stok nie nadawal sie do jazdy. Troche sie wkur..... bo na stronie stoi, ze warunki bardzo dobre:mad: a mnie po jednym zjezdzie bolaly nogi, kregoslup i zoladek (bylem po obiedzie). Spakowalem sie i wrocilem do domu.:mad:

Osoby jezdzace przed poludniem tez narzekaly na zajechany stok. Smiem twierdzic, ze stok nie byl ratrakowany od poprzedniego dnia.

To troszke nie fair, bo ludzie z daleka przyjezdzaja oczekujac fajnej jazdy, placa za karnety a tu kuku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

ja wybieram sie w sobote rano do laskowej - posmigam od 9 do 12 - w sam raz - w tych godzinach powinno (mam nadzieje) byc ok :)

dzisiaj bylem rozruszac sie po pracy w sieprawiu kolo krakowa - sporo ludzi, duzo lodu, gesto na stoku ze wzgledu na trening tamtejszego klubu narciarskiego, ktorzy zajmowali polowe trasy :/

pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze mozecie polecic jakis fajny stok gdzie w weekendy nie jest tloczno:)

Cześć Marteus, generalnie w soboty to raczej wszędzie jest tłoczno, choć można znaleźć mniej znane ośrodki gdzie jeszcze da się pojeździć w weekend. Wydaje mi się że w tej chwili Mosorny Groń w Zawoi może być w miarę luźny, a to dlatego, że nie wszyscy wiedzą że dalej działa ;) Osobiście kiedyś w soboty jeździłem do Rabki na Polczakówkę, do Szczawy na Polanki, do Spytkowic (tylko teraz zrobili tam krzesło i nie wiem jak z natężeniem ludzi?)

Laskowa tylko w tygodniu najczęściej po pracy na wieczorną jazdę, w weekendy to do 10-tej/11-tej da się parę razy zjechać, potem zazwyczaj tłok na maxa...

... lepszy od sieprawia jest stok w Podstolicach i zdecydowanie blizej:)

Czy byłeś tam już pośmigać? Możesz coś więcej napisać?

Może w tym wątku żeby nie dublować: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=9433&highlight=podstolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tych Podstolic.... pracuje z Gosciem ktory tam mieszka i zachwala,stok na rozruch jak najbardziej lepszy od Sieprawia nio i z tego co wiem to na nastepny sezon ma juz byc tam krzeselko:) jak mi sie uda to pojade tam zobaczyc jutro z rana:) plusem tego ze bliziutko od carefura na zakopiance 12 km:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKIer - do tej 11 mozna spokojnie zjechac ponad 10x nawet...

Przecież napisałem że do 11-tej sobie zjedzie parę razy :rolleyes::D Ale bardziej chodziło mi o całodniowy wyjazd co by i po 11-tej pośmigać bez długiego stania i wkurzania się w kolejkach do wyciągu. Jak komuś pasują kolejki i tłok to zawsze może odwiedzić Laskową w weekend po godzinie 12-tej lub pojechać do Białki :eek: :P:D Ja tam wolę wówczas jakieś odludzie odwiedzić :rolleyes: i sobie większość dnia pośmigać a nie przestać w kolejkach. Jak pisałem wcześniej Laskowa bardzo fajna, ale w tygodniu :)

kiedys pamietam, ze nawet ustawialismy sie przez PM na wspolny wyjazd z krakowa do laskowej ale w sumie nie doszlo to do skutku.. moze kiedys...

To może się w końcu zmobilizujesz?? :D:rolleyes: Na przyszły tydzień jesteśmy już wstępnie z Ravickiem gdzieś umuwieni... Szczegóły zapewne pojawią się tu: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=10011&page=2 post 31 i 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...