Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaworzyna Krynicka


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

...Jaworzyna wczoraj zaliczona :)

Warunki narciarskie dobre do 12-tej, potem na każdym stromszym kawałku górki robiły się muldy, po 13-tej ciężko już było zjechać trasą I do gondolki :mad: ; sypało śniegiem pół nocy i prawie pół dnia, na oko jakieś 10-15cm świeżego puchu, i to chyba dlatego? Trasa V czarna wogóle nie przygotowana, muldy już o 9-tej, :eek: miękko i lód na przemian; II-ka góra warunki b.dobre, II-ka dół dobre do 10-tej potem dramat, mulda na muldzie; najlepsze warunki po 11-tej wg mnie były na trasie II góra i IV.

Kolejek do wyciągów praktycznie brak (wyjątek II-ka góra 5min) , wyjeżdżało się na bierząco; Na stokach do 11-tej mało ludzi i dało się porządnie pojeździć.

Dzisiaj nogi trochę bolą :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie bardzo zrozumiałem: "lepiej w Alpy, dojazd ten sam"

Mogę się z tym zgodzić jeśli wybierasz się na minimum tydzień a nie na weekend.

Z Pomorza do Krynicy masz około 500km a to zaledwie połówka do Alp.

Wiem, wiem , nie ma prównania jeśli chodzi o trasy i warunki.

Ja mieszkam na Południu Polski, dla mnie taki wybór jest racjonalny ale dla Ciebie :D Musisz spędzić 15-20 godz. w samochodzie, co to za radość:eek:

Od lat śmigam na Jaworzynie i jestem pewien że to najlepszy skipark w Polsce. Możesz poszaleć na dość fajnym czarniawym a gdy będziesz miał dosyć to po małym piwku odpoczniesz na innych trasach. A jest juz ich sporo.W jeden weekend nie znudzisz się. Przyznam szczerze że kolejka do Gondoli jest czesto dośc sporawa (nawet do 30 min. w zależności od sezonu - najczesciej jednak to kilka minut zwłaszcza gdy zaczniesz śmigać rano przed śpiochami którzy zwalają się około 10.00 i zmykaja na obiadek po 13.00) ale za to odpoczniesz w wagoniku i jazda na czarny ( wypłaszczenie na dojeździe jest upierdliwe ale co tam) A gdy Cię to naprawde znudzi to po drugiej stronie (moze 40 min jazdy) mozesz pobawić się na dość fajnych stokach Wierchomli. O plaskatych Słotwinach w Krynicy nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
widzę , że to temat tabu z jakiegoś powodu. żal

widocznie nikt nie był:) ja będąc z ns jeżdże na azoty. słotwiny i np wczoraj byłem wieczorem od 17 do 20 i na azotach jeżdziło może z 10-15 osób, było twardo, równo.. bajka jak na wieczorną jazdę, a ogólnie w Krynicy jest dużo ludzi, głównie Warszawa, więc wydaję mi się Jaworzyna może być oblegana, zerknij na kamery w ciągu dnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w pierwszą sobotę i niedzielę ferii na Jaworzynie i Azotach. Nie było tak tragicznie jak kiedyś. Dłuższa kolejka zaczeła się koło godz. 10-11- coś koło 5-10 minut stania. Pamietam czasy gdy stało się i 20 minut!!! Na stoku jednak duzo ludzi, trzeba uważać!!!! W weekend to nie ma jazdy- zbyt niebezpiecznie. Na Azotach ludzi też sporo- kolejka taka sobie, do bramki 2 -3 osoby a za bramką swobodnie idzie do wyciągu. Czas oczekiwania- 2 do 4 minut- nieżle jak na ferie. Ale oczy trzeba mieć naokoło głowy a i rozpędzić się na tym łagodnym stoku strach, tyle ludzi!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...