Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kije i rękawice LEKI


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Zapomniałem wam napisać po tygodniowym nartowaniu jak jestem za...ście zadowolony z moich kijów z Tigerem. Wsiadam na krzesło cyk, cyk i już kije w jednej rączce. Zsiadam z krzesła cyk, cyk i gotów do jazdy a koledzy jeszcze kije zakładają. Zawsze mnie wkurzało zakładanie i zdejmowanie tradycyjnego paska. Teraz mam wypas. Żeby tak z mięśniami nóg: cyk, cyk i znów gotowe do jazdy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wam napisać po tygodniowym nartowaniu jak jestem za...ście zadowolony z moich kijów z Tigerem. Wsiadam na krzesło cyk, cyk i już kije w jednej rączce. Zsiadam z krzesła cyk, cyk i gotów do jazdy a koledzy jeszcze kije zakładają. Zawsze mnie wkurzało zakładanie i zdejmowanie tradycyjnego paska. Teraz mam wypas. Żeby tak z mięśniami nóg: cyk, cyk i znów gotowe do jazdy:D

Żeby tak było z czyms innym: cyk, cyk i już ZNOWU stoi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tak było z czyms innym: cyk, cyk i już ZNOWU stoi :P

Jezeli masz na myśli kołnierz od kurtki to niebawem pewnie cos sie na rynku pojawi.Jezeki cos innego to niektórzy zalecaja wstrzeeżliwość:D Ale czy to pomaga nie wiem.Raczej wątpie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega cyk cyk i rękawice dokładnie takie jak twoje sławku pusciły na 2 palcach na szwach :D cyk cyk 4 baniaki w plecy ;) ale zszył i jeszcze daje rade w nich - ale smiechu było sporo z tego xD

Rękawic jeszcze sobie nie kupiłem. Używam tego paska z rzepem co jest w wyposażeniu kijów. Z tego co piszesz to się poważnie zastanawiam czy kupić takie rękawice.

Ja swoje kupiłem w namiocie w Białce za 30 PLN. Czwarty sezon i działają. Kolega ma jakieś markowe co kupił se w tym samym czasie (fakt, że są mięciutkie itd) i już mu się prują. Także z tą jakością wysokobudżetowego sprzętu tyż różnie bywa. Przynajmniej rękawic.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rękawic - mam Alpinusa, które ojciec kupił mi za ciężkie pieniądze jakieś 10 lat temu. Chyba ze 200 czy 300pln kosztowały WTEDY. Do tej pory nie ma lepszych. Tylko zacieków juz nie mogę zmyć. Ale powiem Wam, że sprzęt z początkow działania Alpinusa jest nie do zdarcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka:

Podczas naszego nieoficjalnego spotkania w Witowie 5 stycznia porównywaliśmy rękawice LEKI WC(więcej o nich tu:http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=6101) z rękawicami które miała Agnieszka(skionline) a były to Reusch Mittens(więcej o nich tu:http://www.skionline.pl/sprzet/?ids=&co=testy&id_newsa=1391&sezon=07/08) i gdyby zakleić znaczki firmowe to praktycznie jeśli chodzi o jakość wykonania, użyte materiały i technologia, trudno by było określić czt to Reusch czy Leki i odwrotnie. Wysnuliśmy teorię że być może rękawice Reuscha i Leki powstają w jednej i tej samej fabryce przy pomocy jednych i tych samych(żółtych;) ) rąk i maszyn, bo ponoć Reusch nie posiada własnej fabryki, co więcej nawet nie korzysta z usług jednej tylko co roku kolekcja jest produkowana w innym zakładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...