Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raport śniegowy 07/08


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robalek

W Gdańsku to jest chyba remanent zimy, pada z przerwami na okrągło. Niektóre płaty (nie płatki!!!) śniegu są wiekości pudełka zapałek:eek: ale jest powyżej zera i robi się ciapa. Obwodnica zakorkowana a na ulicach co poniektórzy kierowcy biorą przykład z Kazuko Nakajima:rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 razy probowalem cos napisac i mi wyperdzielalo w poprzednim poscie :mad:

Od pt zapowiadaja duze zachmurzenie z opadami snieg/deszcz. No i stosunek tych opadow bedzie decydujacy bo jak sie zrobi tak jak ostatnia nd-pn to wszystko nam splynie:(

teraz jest idealnie, a ja moge jezdzic dopiero najwczesniej pt-so :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica zakorkowana a na ulicach co poniektórzy kierowcy biorą przykład z Kazuko Nakajima:rolleyes: .

Byle tylko spojlerów przednich ;) w serwisach nie zabrakło.

Przynajmniej do BMW,bo jak bema dostaje szczała w dupsko to serwismeni przody wymieniają:P

W B-B się uspokoiło,ale nieźle dawało z tym "białym".Na ulicach był spokój,przynajmniej ja nie zauważyłem stłuczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pada śnieg w całej Polsce. W Zakopanem jest prawdziwa zima!; temperatura cały czas poniżej 0 i pada śnieg, na przemian ze słońcem. Temperatura odczuwalna jest około -6, ponieważ wieje zimny, zachodni wiatr zwany tutaj Orawiakiem. To zwiastuje zimne dni przez parę dni co najmniej.

Dzisiaj w Witowie było wspaniale, trasa przygotowana wczoraj wieczór i świeży śnieg na tym. Moje znajome "łosie" były zachwycone. Ludzi jeszcze mało, ale zjeżdżają się.

Kasprowy jeździ (-14 rano i 147 cm, warunki b.dobre), Nosal-od samej góry widzę śmigaczy.

Lepszych Świąt Wielkanocnych nie można sobie wymarzyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka relacja z pobytu na stacji Małe Ciche w dniach 20-21.03.

20.03 byłem od 13:00 warunki dobre (trochę muld, w srodkowej części stoku lekka kasza i lód, dodatkowo 2 X burza śnieżna, że bez gogli bolały gałki oczne) ludzi mało - praktycznie bez oczekiwania na krzesło.

21.03 byłem od 9:30 do 15:30. Rano REWELACJA - sztruksik po pracy ratraka śnieg nie padał, czasami trochę wiało. Od 11:00 do 14:00 trzeba było ze 3-4 minuty poczekać na wyciąg. Po 14:00 bez kolejek. Po południu stok trochę gorszy ale znacznie lepszy niż 20.03 (bo trochę śniegu 20.03 posypało)

Jednym słowem wyjazd bardzo udany, szkoda że singlowy ;-((( !!!!

Sądząc po liczbie aut z nartami na dachach ciągnących zakopianką w weekend świąteczny może być więcej fanów białego szaleństwa....

pozdrawiam, wesołych Świąt i metrowego śniegu pod natrami życzę!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...