Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzedam wiazania za 100 pln i kask za 50 pln


lepki

Rekomendowane odpowiedzi

Lepki ile jesteś z "nami"?

Jesli jeszcze o tym nie wiesz to znaczy że za krótko, przypominam Ci jesteś na forum skionline, to nie anonse - nie wolno sie tu reklamować chyba że za zgodą ADMA :) . Myśle że zrobiłeś to tylko dlatego że o tym nie wiedziałeś wiec bedziesz już pouczony :) tylko nie rób tak wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiazania Rossignol FTS DIN 4-12. Cena 100 pln

Uzywane, ale w doskonalym stanie - malo uzywane. Zamontowane na nartach K2 (198 cm) - stan nart +5, do wiziecia z wiazaniami lub zdemontuje na zyczenie do transportu.

Foty wiazan:

http://picasaweb.google.com/brozyna.michal/Wiazania

2. Kask made in USA by JP (atest UIAA!!!) - stan jak na fotach. Cena 50 pln

Foty kasku:

http://picasaweb.google.com/brozyna.michal/Kask02

Towar nie posiada zadnych wad ukrytych!

Kontakt:

brozyna.michal@gmail.com

508823264 Krakow

Nie no sorry teraz to już lekka przesada ! :eek: Nie dość że post o szkodliwym naśnieżaniu zabrzmiał jakbyś był z tych eko-zielony-de**li to jeszcze teraz robisz Anonse z tego forum. Takie rzeczy to na allegro. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty kr*** debilu 25 postów nastukałeś i nie wiesz ze na forum ma nie być ogłoszeń?? albo jesteś jeb*** i masz to gdzieś że ma nie być albo głupi i niedociera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja myślałem że to ja ostro napisałem i miałem wyrzuty ale bugaj pojechałeś bez trzymanki:D Koleś zrobił źle ale bez przesady. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co lepki jeszcze pokaże bo jak na razie robienie syfu na forum idzie mu całkiem nieźle : podwójne posty, anonse, eko-zamiłowania itd. Może zamiast bobic jako moderator lepki powinien mieć nick na zielono :D

P.S. Co do Ciebie Bartoszu postaram się zapamiętać tylko proszę nie rozśmieszaj mnie z tym blokowaniem i nabijaj se posty gdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast bobic jako moderator lepki powinien mieć nick na zielono

to sie tak latwo mowi. Jako, ze JC dopiero testuej to forum, nie mam wielu mozliwosci. Upomnialem goscia, jeszcze upomnienie i bedzie mial z automatu zablokowane konto. No i wyslalem raport (taki z automatu) do JC, ktory jako jedyny moze usunac posty.

Taki lajf :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty kr*** debilu 25 postów nastukałeś i nie wiesz ze na forum ma nie być ogłoszeń?? albo jesteś jeb*** i masz to gdzieś że ma nie być albo głupi i niedociera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę wyluzuj. to nie jest metoda, są inne sposoby na rozwiązywanie takich problemów, a nie od razu "wiącha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
ty kr*** debilu 25 postów nastukałeś i nie wiesz ze na forum ma nie być ogłoszeń?? albo jesteś jeb*** i masz to gdzieś że ma nie być albo głupi i niedociera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panie Bugajson. Zważ Pan na bajer zanim Cię ktoś do wora zkitla albo przynajmniej uświadom Waść sobie, że określenie "debil" w ugruntowanej linii orzeczniczej sądów polskich jest uważane za zniesławiające i może sporo kosztować.

Ja się nie obrażam i przed sąd ciągać nie będę - żaden honor Pańską facjatę z bliższej odległości podziwiać, ale może trafisz Pan kiedyś na personę o podobnym do siebie zacięciu i po takim "dictum debilum" na forum będziesz miał Koleś res iudicata za parę tysiaków!

michał brożyna vel lepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Pan Zielony sie pojawił :D tyś w poznaniu nie był ostatnio przypadkiem :D ?? masz teraz opcje sprzedam na forum możesz sobie wstawić ciekawe ogłoszenie także z zakresu doractwa prawnego zbrataj sie z bartkiem bedziecie wbijać posty razem :D bugajson bywa wybuchowy zastanow sie może jeszcze chcesz zmienic tego posta powyżej :D ?

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty kr*** debilu 25 postów nastukałeś i nie wiesz ze na forum ma nie być ogłoszeń?? albo jesteś jeb*** i masz to gdzieś że ma nie być albo głupi i niedociera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zatkało mnie... Czas zacząć naciskać nieużywany dotąd czerwony guzik. Ciekawe jest gdzie się wtedy podziali "moderatorzy". Wszak między wpisami minęło 6 minut!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...