Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Białczańska wścieklizna


SB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a jak wrócisz z Alp to będziesz tak rozmyślał:

gdzie by tu na narty pojechać,gdzie by tu pojechać?

i nagle krzykniesz w myślach EUREKA pojadę do Białki,ale przypomni Ci się w jakiej kolejce trzeba stać w Białeczce:mad:

przeleci całe Twoje ciało taki dreszcz jak przed najcięższą grypą brrr,brrr,brrrrrr

i zasiądziesz w fotelu przed kompem i będziesz szukał gdzie by tu jednak w Alpy znów pojechać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro odbieram nowe nartki i chiałbym je troche podocierac wiec w piatek wyjezdzam i własnie nie wiedziałem gdzie tu sie wybrac na ten weekend.

Ale wiedze dobrze zachwalacie ten Jurgów to sie przejade i powiem jak było.

W BT byłem i nigdy nie byłem zadowolny kolejka jak na Pułaskie w piatek w Warszawie :P :p

Napisze jak wroce :) zobaczymy...ale powiem ze po opisac jestem bardzo ciekawy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada dla Kukisy

ja też dopiero co zacząłem swoja przygodę z nartowaniem. Byłem w Polsce, Słowacji i Czechach. Zaliczyłem dwa wyjazdy w Alpy. Gdybym mieszkał blisko gór (mieszkam w Gdyni) zapewne w wolnych chwilach odwiedzałbym nasze stoki, ale w tym roku zapadła decyzja - wyjazdy tylko w Alpy. Zresztą mój pierwszy wyjazd na narty - w Polskę, mimo kolejek, orczyka itd byłem zachwycony, ale jak zobaczyłem Alpy.... jedź tam i zweryfikuje swoje zdanie nt. BT.

A u nas ciepło... niedługo na wodę pod żagle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB ja bylem od soboty w bialce i jezdzilem od godz 9-13 i od 17-21 zeby unikanac kolejek i ku twojemu zdziwieniu nie zjechalem przez caly dzien 6 razy tylko znacznie wiecej a w kolejce nie stalem dluzej jak 10-15 min okolo poludnia bo wieczorne nartowanie to juz sama frajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zazwyczaj miałem frajdę z Białki, tylko zazwyczaj nie jechałem w Alpy na początku sezonu, a w tym zezonie pojechałem w grudniu i od tamtej pory już nie mam frajdy z jazdy po naszych krótkich przeludnionych stokach:( .

A jak byś zjechał nawet 16 razy to w kolejce przestałbyś łącznie 4 godziny:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB ja bylem od soboty w bialce i jezdzilem od godz 9-13 i od 17-21 zeby unikanac kolejek i ku twojemu zdziwieniu nie zjechalem przez caly dzien 6 razy tylko znacznie wiecej a w kolejce nie stalem dluzej jak 10-15 min okolo poludnia bo wieczorne nartowanie to juz sama frajda

przykro mi to wojtus81 stwierdzić ale

co dla jednych jest sufitem to dla drugich jest podłogą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
a bo teraz maja ferie warsafiacy:) i oni muszą do bialki i na kasprowy a nie jurgów i czarna góra (jak byłem na feriach to jurgów nie miał uruchomionego krzesła a czarna góra była nieprzejezdna w srodkowym odcinku małe ciche to w całości było nie do użycia a białak przez cały dzien nadawała się do jazdy z pominieciem czerwonych tras)

ps. ta nowa trasa ma wsród bywalców białczańskich nazwe "czarna" :D

Warszawa ma ferie od 09.02 to jeszcze bedzie weselej po tej dacie....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Ja bym się tam cieszył że frajerzy z warszawki sterczą w kolejkach a ja se śmigam po pustym stoku ;) Nie wiem jak wam ale mi to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie. Niech tak zostanie i niech się tłoczą a Ty SB na luzie pośmigasz se po pustym stoku ;)

Co do tego że polacy z reguły nie myślą to nie do końca (chyba że warszawiaki) ale to że jeżdżą tam gdzie "wypada" pojechać to nic nowego. (białka jest w modzie:p )

mam dobrych przyjaciół w Trójmiescie...ale tez uważam że tam jest kupa frajerstwa i blond-mewek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
A ja bym wolał, żebyś powiedział Warszafka... Kiedyś już były dyskusje na ten temat na forum (z resztą nie tylko na tym :) ) i najlepiej, gdyby rozróżniać znaczenie słowa Warszawa i Warszafka. Chyba, że masz chęć każdemu Warszawiakowi, nawet temu co w Pająkach nie jeździ, przygryzać :rolleyes:

masz na myśli warszafka-przyjezdni:(....Warszawa-rodowici:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche off ale musiałem

mam dobrych przyjaciół w Trójmiescie...ale tez uważam że tam jest kupa frajerstwa i blond-mewek:)

O przepraszam, frajernia to jest ale latem i przyjezdna :D Sopot jest co roku okupywany przez gogusiów których nie stać na wakacje za granicą tylko na białe lakiery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
O przepraszam, frajernia to jest ale latem i przyjezdna :D Sopot jest co roku okupywany przez gogusiów których nie stać na wakacje za granicą tylko na białe lakiery :D

hahaha....wczasy za granicą sa ogólnie tańsze...kiepski argument...mam granatowy metalic:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Zależy jak się wczasujesz, stopem to zawsze taniej ;) Mi jakoś nigdy nie wyszło taniej niż w Polsce. Nieważne nie oto chodziło :P 3miasto rulez i nic tego nie zmieni :D

Proponuje koniec off-a ;)

ok,Ambro...pojechaliśmy po bandzie i tyle...nie mam żalu do tego czy innego człowieka..Polska długa i szeroka jest piękna...tylko czasem ludzie są rózni...nie znaczy żli...może inaczej myslą...bez urazy...pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli warszafka-przyjezdni:(....Warszawa-rodowici:)

Z grubsza tak, choć to też duże uproszczenie. W tej chwili w W-wie mieszka więcej przyjezdnych, niż rodowitych. Ale z samego faktu, że ktoś nie jest rodowitym Warszawiakiem nie wynika, że jest burakiem i "warszafką".

Lepiej tego tematu nie rozkręcać, bo to zazwyczaj do niczego nie prowadzi...

Po prostu mam prośbę do forumowiczów, żeby nie nadużywali "stolicowych" epitetów, gdyż co po niektórzy mieszkają w W-wie i też mają fioła na punkcie jazdy na nartkach, a nie strojenia się w Pająki (pfuj... :mad: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wścieklizna... istotnie jest. Od 2 lutego do 9 byłem na Podhalu. W Białce ludzi na max. Nie zgodzę się jedynie, że Warszawa zawaliła Kotelnicę. Samochodów na blaszkach z Warszawy było bardzo mało. Wracając do wścieklizny na stoku to dwie czerwone na Kotelnicy nie były zapchane, a ta nowa wręcz pusta. Rozbawiło mnie tylko, że "nowa" dostała od gawiedzi, która się po stokach wozi... kolor czarny. :cool:

Po prostu mam prośbę do forumowiczów, żeby nie nadużywali "stolicowych" epitetów, gdyż co po niektórzy mieszkają w W-wie i też mają fioła na punkcie jazdy na nartkach, a nie strojenia się w Pająki (pfuj... :mad: ).

Zgodzę się w całej rozciągłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wścieklizna... istotnie jest................Wracając do wścieklizny na stoku to dwie czerwone na Kotelnicy nie były zapchane, a ta nowa wręcz pusta. Rozbawiło mnie tylko, że "nowa" dostała od gawiedzi, która się po stokach wozi... kolor czarny. :cool:

o to o tym pisałem tu:http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=6360&page=3

Haha no to jesteś mistrz dokładnie o tą trasę mi chodzi.... obługuje ją nowe 4 os. krzesło i jak byłem to stosunkowo mało ludzi się na nią zapuszcza' date=' bo dla statystycznego bywalca Białki z powodu jej nastromienia zjazd tą trasą przeradza się w prawdziwy koszmar , który odciska się w psychice do końca życia . Więc każdy taki delikfent jedzie na tą trasę 2 razy w życiu: pierwszy i ostatni.[/quote']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyż na drogę i życzę powodzenia państwu stojącemu w kolejce :D

Ja to podziwiam tych ludzi. Ja też pierwszy sezon jak jeździłem to tak stałem. Teraz pi....lę. Założę się, że 90% tych co tam stoją nie byli w porządnych górach i dlatego stoją bo nie posmakowali jeszcze prawdziwych cukierków.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...