Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzedam Kurtki Nike Tanio


marcinbmx

Rekomendowane odpowiedzi

za każdą literkę w tym poście właściciel skionlina prześle ci głąbie kapuściany fakturkę po 150 zł netto,za literkę.

już jeden w sądzie przegrał proces,drapie teraz pazurami z ziemi ale ciągle mu daleko do końca spłaty.

ale sie wpierdzieliłeś....po same uszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdą literkę w tym poście właściciel skionlina prześle ci głąbie kapuściany fakturkę po 150 zł netto,za literkę.

już jeden w sądzie przegrał proces,drapie teraz pazurami z ziemi ale ciągle mu daleko do końca spłaty.

ale sie wpierdzieliłeś....po same uszy!

Swięte słowa, koleś lepiej teraz meile o azyl do ambasad wysyłaj zamiast reklamy na forach narciarskich ;)

Bugajson miałeś już iść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podajcie mi link do jakiegoś forum gdzie jest giełda

toś teraz przywalil z tekstem :D:D:D hahaha dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

użyj google to czasem pomaga.

albo wejdz na stronę glowną skionline.pl i po lewej stronie masz takie cuś pisze giełda narciarska

o tutaj masz link do tej giełdy http://skionline.pl/sprzet/?ids=&co=gielda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko go nie zabijcie...

Panowie,

Gościu popełnił błąd, ale styl zwracania mu uwagi pozostawia wiele do życzenia. Ja wiem, że to nie Wersal tylko forum internetowe, ale skoro forum aspiruje to lidera narciarskiej komunikacji, to styl komunikacji jest tak samo ważny jak czapeczka i okularki na stoku :)

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Gościu popełnił błąd, ale styl zwracania mu uwagi pozostawia wiele do życzenia. Ja wiem, że to nie Wersal tylko forum internetowe, ale skoro forum aspiruje to lidera narciarskiej komunikacji, to styl komunikacji jest tak samo ważny jak czapeczka i okularki na stoku :)

S.

Speedy, troche racji masz, ale..... jak na takie tricki raczej nie reaguje - sa tu mlodsze wilki ;) jednak moje wrazenie jest takie, ze 9 na 10 "przypadkowych" oferentow robi to z premedytacja - czyli zjeby zbiora ale "a noz" ktos sie znajdzie zainteresowny i biznes sie zrobi.

Nie wierze w az takie ignoranctwo homo sapiens, to sa po prostu przebiegle ciule :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum raczej propagujemy jazdę w kasku i goglach ;) a osoba nowa zobowiązana jest przeglądnąć forum i dojść do wniosku że to nie giełda ani anonse. I tak uważam ze został delikatnie potraktowany. Czytając jego post z proźbą o podanie forum z giełdą mam wrażenie że w ogóle nie zrozumiał co zrobił źle. :eek:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie giełda

Ja zrozumiem "nowych"! Na większości forów jest możliwość zamieszczania dowolnych informacji bez względu na to maja charakter reklamowy czy nie.

Na skionline.pl jest dział giełda, gdzie każdy może zamieścić ogłoszenie o sprzedaży lub kupnie.

Natomiast forum ma być platformą wymiany doświadczeń, wymiany informacji i porad pomiędzy użytkownikami, a nie tanią, bezpłatną forma reklamy.

Moja prośba do "stałych bywalców" jest tak, aby zwracać uwagę "nowym" w bardziej delikatny i uprzejmy sposób. Jak będzie trzeba to ja mam środki, aby natręta wyhamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiem "nowych"! Na większości forów jest możliwość zamieszczania dowolnych informacji bez względu na to maja charakter reklamowy czy nie.

Na skionline.pl jest dział giełda, gdzie każdy może zamieścić ogłoszenie o sprzedaży lub kupnie.

Natomiast forum ma być platformą wymiany doświadczeń, wymiany informacji i porad pomiędzy użytkownikami, a nie tanią, bezpłatną forma reklamy.

Moja prośba do "stałych bywalców" jest tak, aby zwracać uwagę "nowym" w bardziej delikatny i uprzejmy sposób. Jak będzie trzeba to ja mam środki, aby natręta wyhamować.

Jacku, a może tak walnąć na samym dole forum, jeszcze jeden temat forum: GIEŁDA i po sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic
Panowie,

Gościu popełnił błąd, ale styl zwracania mu uwagi pozostawia wiele do życzenia. Ja wiem, że to nie Wersal tylko forum internetowe, ale skoro forum aspiruje to lidera narciarskiej komunikacji, to styl komunikacji jest tak samo ważny jak czapeczka i okularki na stoku :)

S.

Zgodze sie ze Speedym w 100%.

Umowmy sie, ze uwage zwraca JC kasujac posty, a ja daje ostrzezenia w postaci kartek.

Zadne inne reakcje nie beda popierane.

Powiem szczerze tak - NIE ROBMY Z SIEBIE BURAKOW !

OK ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej za, ale popieram też mysiauka z tym dzialem giełda na forum

Myślę, że będzie to remedium na wszystkie nasze problemy.

Chociaz zawsze pojawi się małpiszon walący na pierwsze lepsze forum.

Niech będzie ten dział w widocznym miejscu i po sprawie.

JC - now it's your turn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za i popieram też pomysł stworzenia osobnego działu "Giełda". W końcu nas czasem też może coś zainteresować albo sami mamy coś do sprzedania. Wiem że na stronie głównrj już coś takiego istnieje ale jednak na form zagląda znacznie więcej osób. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość metaal

Witam

W pełni popieram słowa SpeedySpeedy

I jak widzę to nie ja jeden.

Słowa bobica i JC weźmy sobie do serca NIE ROBMY Z SIEBIE BURAKOW !

Fajnie jak jest dobra atmosfera, na forum. To może kiedyś przeniesie się na stok. Masz klasę na stoku to pewnie i na forum też <-> i odwrotnie, nieważne ile postów napiszemy. :cool:

Postruvka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...