Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sensacyjny wynik Kubicy!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Kwalifikacje do Grand Prix Australii na torze w Melbourne rozpoczęły się o godzinie 4.00 polskiego czasu. Chwilę po 5.00 w boksie BMW rozległy się brawa - Robert Kubica wywalczył start z pierwszej linii, a jego BMW stanie obok McLarena Lewisa Hamiltona!

Dodajmy od razu, że jeden jedyny błąd Polaka, na zakręcie numer 12, gdy jego bolid na ułamek sekundy opuścił tor, zadecydował o tym, że to czarnoskóry kierowca z Anglii po raz siódmy w karierze cieszył się z pole position.

Kolejność startowa:

1. Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes)

2. Robert Kubica (BMW)

3. Heikki Kovalainen (McLaren-Mercedes)

4. Felipe Massa (Ferrari)

5. Nick Heidfeld (BMW)

6. Jarno Trulli (Toyota)

7. Nico Rosberg (Williams-Toyota)

8. David Coulthard (Red Bull-Renault)

9. Timo Glock (Toyota)

10. Sebastian Vettel (STR-Ferrari)

11. Rubens Barrichello (Honda)

12. Fernando Alonso (Renault)

13. Jenson Button (Honda)

14. Kazuki Nakajima (Williams-Toyota)

15. Mark Webber (Red Bull-Renault)

16. Kimi Raikkonen (Ferrari)

17. Giancarlo Fisichella (Force India-Ferrari)

18. Sebastien Bourdais (STR-Ferrari)

19. Adrian Sutil (Force India-Ferrari)

20. Takuma Sato (Super Aguri-Honda)

21. Nelsinho Piquet (Renault)

22. Anthony Davidson (Super Aguri-Honda)

interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo może byś ciekawie :) Jeśli nowe bolidy BMW rzeczywiście są takie rewolucyjne i szybkie to jest szansa że startujący za Kubicą Kovaleinen tak szybko się nie przeciśnie. Na pewno najciekawsze jak Kimi będzie się przebijał do przodu z 16 miejsca ! Trzymam kciuki za Roberta i może tez oglądnę kawałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy od razu, że jeden jedyny błąd Polaka, na zakręcie numer 12, gdy jego bolid na ułamek sekundy opuścił tor, zadecydował o tym, że to czarnoskóry kierowca z Anglii po raz siódmy w karierze cieszył się z pole position.

Ale otwarte pozostaje pytanie ile by faktycznie stracił, gdyby w ten zakręt wszedł mniej ostro, czyli deczko mocniej wyhamował. I aby wrócić do nart, to dokładnie bywa ten sam problem, czasami trzeba lekko odpuścić, aby nie wypałować, albo nie stanąć w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Witku :D zawsze pełen "ogjeń" i byle do przodu, popatrz na to z drugiej strony jak każdy sie tam z hamuje/ odpusci to jak ty tego nie zrobisz to w tym miejscu sobie wyrobisz przewage :D i może Robson też tak myślał tyle że sie przeliczył :) A jak by sie nie przeliczył to... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensacyjny wynik Kubicy

"...Włosi bardzo ekspresyjnie komentują wszystkie zawody. GP F1 szczególnie.

Podniecenie sięgnęło zenitu kiedy RK wyjechał na trawę i bez problemów pomknął dalej..."

Masz racje lepiej na trawe niz wyrznac w bande tak jak to mialo miejsce na GP Canady.Makaroniarze mieli o czym mowic i zaraz zaczeli porownywac wypadek Kubicy do wypadku Ayrtona Senny z 1994 roku. Wiec mocno trzymajmy kciuki za Roberta.

Pozdrowionka

Joggeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechał na F1 a potem skoczył na nartki w niemieckie alpy ;)

Włosi darzą Kubice wyjątkową sympatią ponieważ swoją karierę zaczynał właśnie w Itali i bardzo dobrze mówi po włosku. Oglądałem relacje z F1 będąc z w tym roku na nartach we włoszech i wszystkie wywiady były tłumaczone tylko Kubica bez problemowo operował makaroniarskim :eek: Można powiedzieć że godnie reprezentuje nasz kraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
... na 22 zawodników 7 dojechało do mety?

Kilkanaście lat temu w Monaco do mety dojechały tylko 3 auta ale to było Monaco no i padał wówczas rzęsisty deszcz a tu jakby extrema w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zresztą nie wiem czemu mi zawsze wymieniają przód gdy dostaje strzała w tył"

Słowa Kubicy świadczą jak u BMW jest śmieszno i straszno. ;)

Co do wielu kierowców, którzy nie ukończyli GP Australii to wpływ ma na to brak TC. Sporo z nich nie może przestawić się na jazdę bez tego systemu. Najlepszym przykładem jest Massa w Ferrari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i Robert sobie pojechał ... :mad:

Hmmmm co o tym myśleć ... na 22 zawodników 7 dojechało do mety?

RTL nadawał na żywo w internecie!

Tak jak napisał michalb, wszystko przez brak kontroli trakcji :mad: Chcieli żeby wyścigi były bardziej ciekawe i maja. Szkoda że to kosztem zawodników, ogromnej kasy i wielu niebezpiecznych sytuacji :mad:

Taktyka rzeczywiście nie była pod Kubice, nie po raz pierwszy :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo taktyka była pod Heidfelda ..... a nie pod Kubicę

bardzo dziwny ten jeden nie planowy zjazd Kubicy..... na wywołanie z boxu:confused:

To samo od razu sobie pomyślałem. Co te je....ne *********** robią. mało tego zauważcie, że do końca było jeszcze pół wyścigu. To jak on k...wa miał dojechać do końca na miękkich kapciach. To już mnie ta zjadowiło. A jak spotkam jakiegoś żółtka na mieście to dostanie bęcki i się nie będę pytał czy Chińczyk czy Japończyk czy jakiś Siux. Ponaddto spokojnie mógł jechać na dobrej pozycji jeszcze z dziesięć kółek aż wyrobiłby sobie przewagę nad następnym wtedy szybka zmiana i krótkie tankowanie.

Zauważcie, że Renault Ferdka nieźle dochodził Roberta. Z nimi tez może być ciężko, zwłaszcza, że ten ********** naród wszystko ustawia pod Nicka.

A jeśli chodzi o mój wyjazd na F1 raczej decyzji nie zmienię. jak wezmą Robcia do Ferrari to dopiero będę jeździł ze dwa razy w sezonie.:D

PS Szkoda Ice Mana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne:

Dostał pierdyknięcie od Kamikadze w tył bolidu, a oni mu przedni spojler wymieniają.

I wszystko jasne.

Zauważ, że w czasie wyścigu można tylko ten element nadwozia wymienić i nie wynika to raczej z przepisów co z konstrukcji bolidu. A to, że chcieli mu przedni wymienić to nie dziwota bo wystarczy, że nie powiedział, który ma spoiler uszkodzony i sprawa załatwiona. Ale moje zdanie jest takie: w tym zespole niestety Robert wiele się nie dorobi a dlaczego to sie domyślcie .Nie będę tu już nic mówił nt naszych ukochanych braci zza zachodniej granicy bo znowu mi się oberwie.

Powiem jeszcze tyle jak byłem ostatnio na zawodach w Belgii to Kubica dał wtedy największy popis jazdy ze wszystkich zawodników. Dowodem tego było zachowanie kibiców na trybunach. A w niemieckiej tv w skrótach ani raz nie padło jego nazwisko.

Pozdrawiam

Kubica do Ferrari !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...