Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie narty z klasy SL??


enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam nart do jazdy typu slalom-funcarving... jezdzilem na atomicach sl9 i chcialby kupic cos nowszego: SL10, RC4 Race sl, racetiger, R8S... ktore z nich mi polecacie?

Narty maja byc tez w miare "komfortowe" dlatego nie szukam topowych modeli producentow

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

szukam nart do jazdy typu slalom-funcarving... jezdzilem na atomicach sl9 i chcialby kupic cos nowszego: SL10, RC4 Race sl, racetiger, R8S... ktore z nich mi polecacie?

Narty maja byc tez w miare "komfortowe" dlatego nie szukam topowych modeli producentow

Pozdrawiam :)

mala korekta - rc4 sc - sl to serwisowka u fischera;

wydaje mi sie ze krecisz sie z ww typami na tym samym poziomie (atom sl9-sl10 raczej detale, reszta podobny level);

takze nie wiem czy uzyskasz od bardziej doswiadczonych konkretne konkrety - tu moga bardziej decydowac indywidulane odczucia i preferencje, wlasne odczucia dechy na stoku;

jest jeszcze czas - ruszaj tam gdzie bialo i testuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a wiec na szybko moze sie nie machne.

RC4 SC, SL10, R8S, ricetiger SC - ten sam - podobny poziom.

Ricetiger SL, poziom world cup sc dla fischera i SL 12 dla Atoma.

Do tego niektorzy mowia ze ten tiger jest najbardziej zblizony do komorki z nart sklepowych.

Dodatkowo po edycji posta - czyms "posrodku" jest St11 atomic - lzejszy od 12 twardszy od 10, taki niebieski a nie czerwony, tez na tym formum byl chwalony przez kogos za wlasciwosci jezdne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz żeby typowy amator powiedział Ci jak jeździ się na RX Hot Fire to wstrzymaj się z zakupem dwa tygodnie.

ja chetnie sie wstrzymam z zakupem i chętnie poczytam Twojego testu Fire,bo właśnie jestem na etapie chyba FIRE albo CROSSTIGER TITANIUM...spróbuje go przychaczyć do testu pod koniec marca...ale każda opinia jest na wagę...narty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie sie wstrzymam z zakupem i chętnie poczytam Twojego testu Fire,bo właśnie jestem na etapie chyba FIRE albo CROSSTIGER TITANIUM...spróbuje go przychaczyć do testu pod koniec marca...ale każda opinia jest na wagę...narty:D

Cześć,

ja trochę bawiłem się w tym roku różnymi nartami - ale żadnymi na dłużej niż jeden dzień.

Zainteresowany bylem WC SC, Race SC lub RX HF.

I wyszło tak, że zakupiłem RX HF 160cm za 1087pln (po przeliczenia z ojro).

Za tydzień wyjeżdżam - po powrocie dam znać, jak narty się spisują.

A, że jestem total amator, to opiszę krótko wrażenia.

I jeszcze jedna sprawa: teraz nie ma się co już spieszyć z zakupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak z tego co mogę ci podpowiedzieć to w przyszłorocznych atomikach sl 10 (następca sl 9, zamiast płyty ma integral bridge - wiązanie wkręca się w nartę) narta równie dobra co sl10 chociaż w przyszłym roku już nie będzie dostępna z neox`em a 4tix`em (cena nie będzie niższa ;/ ), więc warto kupować tego roczne oraz zeszłoroczne tym bardziej ze nie było zmian prócz designu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja trochę bawiłem się w tym roku różnymi nartami - ale żadnymi na dłużej niż jeden dzień.

Zainteresowany bylem WC SC, Race SC lub RX HF.

I wyszło tak, że zakupiłem RX HF 160cm za 1087pln (po przeliczenia z ojro).

Za tydzień wyjeżdżam - po powrocie dam znać, jak narty się spisują.

A, że jestem total amator, to opiszę krótko wrażenia.

I jeszcze jedna sprawa: teraz nie ma się co już spieszyć z zakupem :)

cena za HOT FIRE bardzo super:eek: ...ale pewnie masz rację,z tym zakupem...ale chętnie przeczytam relację...dziękas:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odpowiedzi...

Wybieram sie na Polish Powder week na hintertuxie i bede tam mial do testowania narty producentow: Salomon, HEAD, Fischer, K2, Blizzard... moze pozniej cos z tego wybiore i kupie jakis sprzet potestowy

Jedynie załuje ze nie bedzi marki volki bo zawsze chcialem przetestowac jakas ich nartke oraz podoba mi sie ich design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odpowiedzi...

Wybieram sie na Polish Powder week na hintertuxie i bede tam mial do testowania narty producentow: Salomon, HEAD, Fischer, K2, Blizzard... moze pozniej cos z tego wybiore i kupie jakis sprzet potestowy

Jedynie załuje ze nie bedzi marki volki bo zawsze chcialem przetestowac jakas ich nartke oraz podoba mi sie ich design

bedzie K2 właściciel volkla:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglibyście mi powiedzieć jak się ma sytuacja z Salomonami 3v Race? Słyszałem że to całkiem porządna narta, tylko ciągle nie wiem, dlaczego tak mało osób na niej jeździ.

bo przez ostatnie pare sezonów Salomon robił wszystko żeby zj**** sobie opinie, a tegoroczne 3vałki są ponoć super - kolega przesiadł sie na nie z Wc Sc testowo i zaraz po powrocie z wyjazdu zakupił Salomony wiec coś musiało mu sie spodobać ;) ponoć powrócił do nich drewniany rdzeń bo dawniej ładowano w to pianke i dość, co nie wpływało dobrze na sztywność i co za tym idzie prowadzenie sie narty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...