Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie narty z klasy SL??


enzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość scatman_wawa

Jeżeli masz możliwość obejrzenia tych desek to jeśli to deska jedno sezonowa to faktycznie może być warto je kupić. Choć ja ile razy byłem na testach nart w Austrii, to ludzie oddawali po testach tak zorane te narty że ja bym ich nie kupił :). Ale wypożyczalnie może mniej ma szalonych którzy wypożyczają narty :)

Jak możesz je sobie obejrzeć to za rozsądną cenę myślę że można brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Niech Ci gość przyśle lepsze fotki ślizgów, bo na tych niewiele widać. A cena, no cóż, ani mała ani duża :), chyba normalna. Ja ostatnio się zgapiłem bo zeszłoroczne GS mi przeszły koło nosa za 750 PLn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Pisałem o tym w zeszłym roku, ale konkretnej odpowiedzi nie usłyszałem. Teraz się zaczynać będzie sezon w alpach i czas różnorakich testów, to może mi ktoś odpowie. Chcę kupić Salomony Equipe 3V 08/09 i zastanawiam się jakie są Wasze opinie?

dobra miałem takie z,,07 narta ale trzeba miec mocne nogi,trudno ich utrzymac przy wyjsciu ze skrętu słabo tłumią drgania ,prześiadłem się na Elan sl i jestem bardzo zadowolony.jest to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko, ale nie chcę zakładać nowego tematu. Na onecie napisali, że na ulicy Bociana 22 w Krakowie jest sklep firmowy Salomona. Nigdzie indziej jednak, nie mogę nic o nim znaleźć. Jest li on tam czy też nie?

Na Bociana 22 to oni mają chyba tylko biura w budynkach firmy Annco, od której wynajmują. Sklepu to tam nigdy nie widziałem ale z rok tam nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bociana 22 to oni mają chyba tylko biura w budynkach firmy Annco, od której wynajmują. Sklepu to tam nigdy nie widziałem ale z rok tam nie byłem.

Dosłowny cytat z onetu:

adidas-Salomon

Dystrybutor marki Salomon w Polsce

Adres: ul.Bociana 22

31-231 Kraków

www: http://www.salomonsports.com/

Wie ktoś coś więcej o tym? Był tam ktoś ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ok..

jesli chodzi o kupno nart SL.. jesli zalezy Ci na czyms bardzo dobrym to wybierz ktoras z -> volkl, fischer, head, dynastar, atomic.. jesli zaslonisz graficzke na deskach to wielkich roznic w jezdzie na poszczegolnych nartach nie odczujesz ;] w tej opinii porownuje narty klasy SL, nie biore pod uwage innych (SC, RC, GS)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. CZytałem ten wątek i powiem tak: osiem czy dziesięć lat śmigam na klasycznych salomonach sl9, kilka razy śmigałem na carvingach, ale w tamtym roku wytrzasnąłem sobie w wypożyczalni atomica sl12 i niestety dla mojego portfela zakochałem się w nartach i całym carvingu. Już mam namierzone i kupuję... może być rozwód... Po jednym dniu jazdy stwierdzam że narty idealne dla mnie (185cm 100kg żywego piękna). Jazda całkowicie nie męcząca, idealne na krótkie agresywne skręty, łapą po śniegu też szorowałem, a i klasycznie z kijkami i całym farmazonem też super. poza tym grafika totalna szczególnie z poprzedniego sezonu. Pozdrawiam i życzę śniegu w tym sezonie

Do tego wcale nie są wymagane SL!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...