Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Całą zimę


SB

Rekomendowane odpowiedzi

To miał być prekursorski wyjazd jednodniowy w celu określenia czy warto coś takiego robić i zamiast w sezonie jechać do Białki w naszym przypadku 2 godziny w jedną stronę a potem na każde 1400 m przejechane stać 30 minut w kolejce, czy nie lepiej pojechać na 1 dzień i pośmigać sobie po rozmaitości tras i bez jakiegokolwiek stania do wyciągów.

I jeśli o mnie chodzi to twierdzę że warto!!:)

I ja tak twierdzę.....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok

czytalem, ale np jak bym chcial po tym 1 pojeździc :) to można czy nie- w sensie sa jakieś kary za to że ktos po sezonie drepta w góre ewentualnie czymś sobie wyjeżdza?

o to mi slawomir chodzilo:)

No to zobacz można podchodzić i nikt nikogo nie goni za to:

EhHabzAGnQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to będzie prawie tak jak dla tych z W-wy ... tyle, że oni dojadą do Białki, a my na Semmering

O rzesz wy ....:mad:

Zamiast podnieść na duchu tych co przez większą część roku góry to tylko na obrazku mogą se pooglądać to wy nas do dołu!:mad:

Bobic robi co może, samoloty, helikoptery, nawet już mieszka na lotnisku!:rolleyes:

Już wspomina o Szczęśliwicach, a niedługo to nawet się tam wybierze!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok

czytalem, ale np jak bym chcial po tym 1 pojeździc :) to można czy nie- w sensie sa jakieś kary za to że ktos po sezonie drepta w góre ewentualnie czymś sobie wyjeżdza?

o to mi slawomir chodzilo:)

No to zobacz można podchodzić na piechotę i nikt nikogo za to nie goni, a jak chłopaki z pomorza taki kawał na narty jadą to Ty z Sosnowca do Turracherhohe butami zajdziesz:

[YOUTUBE]-EhHabzAGnQ[/YOUTUBE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a Szczęśliwice to jeszcze działają w ogóle czy splajtowali już??

Według zasłyszanych informacji (jedna pani drugiej pani) to przejęło ich miasto i HGW ich dofinansowała. Tej zimy ponoć mieli nawet działać i to za darmo!

Nie byłem jednak tak zdesperowany, by to sprawdzić.

Może ktoś wie dokładniej i sprostuje te plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba mamy podobne odczucia co do tego cudownego obiektu. Fajnie że jest ale potrzeba niezłej desperacji żeby tam się wybrać. Byłam tam chyba ze 2 razy, kilka lat temu i powiem że zanim sie rozpedzilam to musiałam hamować:D Średnia frajda nawet dla osoby która z zawrotną prędkością na nartach nie jeździ:) no i to hamowanie na zielonej choince mnie nie przekonuje...ten kolor powinien być chociaż zbliżony do koloru śniegu:)

PS. Już na jednym forum za taką wypowiedź zostałam delikatnie rzecz ujmujac zbesztana ale co mi tam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... w przyszłym sezonie rozpracujemy ośrodki w pobliżu Wiednia. A jest tam kilka godnych uwagi! Zaoszczędzi to czas i kasę na dojazd!

Dla nas to będzie prawie tak jak dla tych z W-wy ... tyle, że oni dojadą do Białki, a my na Semmering :)

dwa zdjęcia Semmering widzianego z autobahny (choć kiepskiej jakości) wkleje do galerii

a tutaj dane tego malutkiego ośrodka który leży 110 km od Wiednia

http://pl.bergfex.com/semmering-hirschenkogel/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobacz można podchodzić na piechotę i nikt nikogo za to nie goni, a jak chłopaki z pomorza taki kawał na narty jadą to Ty z Sosnowca do Turracherhohe butami zajdziesz:

]

Sławek - wiesz jaką miałem awersje do Austrii:), heh kurde no tutaj sie zgodze z SC To będzie hmm jakieś 800km:), z wrocławia hmm no nie dużo więcej- albo i mniej:confused:

a swoją droga ładnie wam odbiło z tym wyjazdem 1 dniowym pełen RESPECT:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...