Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Majówka


Rekomendowane odpowiedzi

Gość berry

Molltal:

czwartek deszczowo, śniegowo i mgliście,

piątek wieczorem cierpienie na twarzy :-) i zrzucanie skóry :-) bo słoneczko w dzień się pastwiło,

sobota - kwiecień plecień,

niedziela - bajka na niebie i stoku a od 12 pusto na stoku... i już koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
jutro zaczynam sezon trawnikowy...pierwszy test nowej kosiarki z napędem:):D:cool:

ja w weekend otwieram sezon grillowy a i moze zaczniemy budowe ogrodzenia na naszej nowej dzialce

co to kurna forum zielonych, budowlańców czy narciarskie :D:D:D

9:00 Sobota- Chopok a potem się zobaczy...

pozdrawiam Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to kurna forum zielonych, budowlańców czy narciarskie :D:D:D

9:00 Sobota- Chopok a potem się zobaczy...

pozdrawiam Torres

no ja przecież walczę cały sezon z "zielonymi" a oni i tak rosną....rosną...i ciągle rosną w siłę:mad:

P.S nowa kosiareczka da radę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zaczynam sezon trawnikowy...pierwszy test nowej kosiarki z napędem:):D:cool:

Co to!

Ja dzisiaj wykosiłem 2 raz w tym sezonie, a jak byś chciał tak naprawdę przetestować kosiarkę to sobie zamów mnie do nawożenia trawnika, wtedy się przekonasz czy kosiarka poradzi i zobaczysz jak trawka potrafi szybko rosnąć:eek: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

Pamiętaj, że jesteś bardziej na południe. Ja też dopiero raz użyłem kosiarki w tym sezonie. Co do nawożenia trawnika, to chętnie skorzystam z Twoich doświadczeń. Roślinność poszła w górę, mam więcej cienia i trawka jakby trochę słabsza.

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli to nie narty, to nie ma się czym chwalić :D:P;):rolleyes::D

Pozdrawiam i życzę miłej majóffffki.

Oj i wróciłem.

I miałem sporo wrażeń narciarskich - zdjecia w czasie późniejszym :)

Ale powiem Wam co się działo - goście zjeżdżali z Osterwy!!

Wersja letnia:

http://pic.srv5.wapedia.mobi/thumb/d45314367/pl/max/720/900/Ostrva_a1.jpg?format=jpg,png,gif

http://img167.imageshack.us/img167/2431/dsc00147sa1.jpg

Zdjęcia moja dołączę w ciągu tygodnia.

Edytowane przez mysiauek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj i wróciłem.

I miałem sporo wrażeń narciarskich - zdjecia w czasie późniejszym :)

Ale powiem Wam co się działo - goście zjeżdżali z Osterwy!!

Wersja letnia:

http://pic.srv5.wapedia.mobi/thumb/d45314367/pl/max/720/900/Ostrva_a1.jpg?format=jpg,png,gif

http://img167.imageshack.us/img167/2431/dsc00147sa1.jpg

Zdjęcia moja dołączę w ciągu tygodnia.

Jak to mówią - bardzo wyjazdowy żlebik - i nie chodzi tu o wyjeżdrzających nim narciarzy ale o nagłe i niespodziewane dostawy dużych ilości białego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to sobie zamów mnie do nawożenia trawnika, wtedy się przekonasz czy kosiarka poradzi i zobaczysz jak trawka potrafi szybko rosnąć:eek: :D

ZAMAWIAM :) bo mi się trawnik zepsuł ... :( i regeneracja była by wskazana :P Połowa mi uschła. Może chociaż jakaś mała porada co zrobić? Tylko tak, żeby się nie narobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAMAWIAM :) bo mi się trawnik zepsuł ... :( i regeneracja była by wskazana :P Połowa mi uschła. Może chociaż jakaś mała porada co zrobić? Tylko tak, żeby się nie narobić :D

Zraszacz, woda i na przód!

Nie ma innej rady, po prostu uschnął z braku wody od ponad miesiąca nie padało w ogóle. Jak byś mu zapewnił podlewanie prze minimum 2-3 tygodnie to powinien odbić(odrosnąć) i dopiero wtedy jak będzie widać że ruszył(zaczął rosnąć) można użyć nawozu. Żeby był ciemno-zielony z podwyższoną zawartością żelaza, żeby szybko rósł z dużą zawartością azotu np. saletra amonowa(koszenie co 3 dni:eek::D) albo saletra wapniowa ta znowu trochę podniesie PH gleby co jest korzystne, bo zapobiegnie rośnięciu mchu w trawniku który skutecznie wyniszcza trawnik.

No ale tak jak mówię wpierw woda... acha i pamiętaj że wszelkiego rodzaju nawozy nie wolno rozsiewać na mokrą trawę, chyba że jest deszcz i wiadomo że zanim przestanie padać zdąży nawóz spłukać z liści trawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...