Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Już drugi dzień pięknie sypie! :) Oby tak dalej,weekend rzeczywiście zapowiada się piękny.Tylko jedno "ale"-coś mnie chwyciło w plerach i być może będę musiał odpuścić. :mad::(

oj johnny,oj johnny polecam MYDOCALM -niestety ja to musze brac po wysilku bo cos mi plecy wala,ale polecam ale nie łacz z kettonalem - wstrzas moze wystapic i bedzie gnojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Rzeszowie od wczoraj sypie nie przerwanie już dobre 40 cm świeżego śniegu leży wszędzie!! :D gorzej że musze dość sporą jego ilość usunąć z drogi i podjazdu :(

Dzisiaj dwukrotnie 150m2 odśnieżałem.

I-szy raz od 6:00

II-gi raz od 14:00 i dopiero co skończyłem.

I choć pewnie z tego śniegu nie skorzystam w sensie narciarskim to nie narzekam.

Na razie nie narzekam :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos pieknego - na calym poludniu praktycznie sypie :) Wlasnie wrocilem z cisowej (delikatny stok na jutrze krk-czestochowskiej), a w poniedzialek jedziemy do szczyrku na 2 dni, ale czuje, ze w przyszlym tygodniu beddziemy tam jezdzili codziennie :)

A czy ktos ma informacje, czy w Zawoji sie dobrze szusuje teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk GAT

Jeździłem dziś od 9:00 do 13:00 na Małym Skrzycznym. No niestety, 8zł za parking na wstępie troszkę denerwujące jest, ale byłem przygotowany na ten wydatek. Trasy nieprzygotowane, więc była trochę walka, a tu i ówdzie wyglądała trawa i kamienie. Na stromszych muldy, jedynie na Bieńkuli było jako tako równo. Niestety z Czyrnej na 4 nitki wyciągów działała jedynie 1 (:eek:) i trzeba było swoje odstać, co odstraszało od zaliczania Bieńkuli. Nie wiem, czy i kiedy trasy były ratrakowane. Gospodarzy ośrodka usprawiedliwia fakt, że przez cały czas padał śnieg, więc musiało go trochę na trasach leżeć. Jakby nie padał puch, a cięzki i mokry śnieg, byłaby walka na całego. Kolejek do wyciągów poza Czyrną praktycznie nie było, więc choć na to nie tzreba było narzekać. Po tych opadach, jeśli trasy będą przygotowane (oby) to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwukrotnie 150m2 odśnieżałem.

I-szy raz od 6:00

II-gi raz od 14:00 i dopiero co skończyłem.

I choć pewnie z tego śniegu nie skorzystam w sensie narciarskim to nie narzekam.

Na razie nie narzekam :P.

Sama moja droga ma z 150 m2 ;) + podjazd luzna ręką 50 ;) to sporo ;P a droge trzeba było ze szpadla zajechane koleiny rozbijać ;/ ja narzekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie zaparkowałem auto,że nie mam pojęcia,jak się wyrwę z zaspy... :eek: Olałem robotę i jutro chcę uderzyć do Szczyrku na FIS,a tu może być lipton! :eek::D Się wkopałem...

Johny do rana to możesz miec wogóle problem ze zlokalizowaniem swojego samochodu:D bo sypac to chyba nie przestanie. ja jutro to chyba traktorem albo na sankach do sklepu zajade:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa....

"Uroki własnej posesji i garazu" xD Wspolczuje odsniezania samochodu... jeszcze do pracy... Wrrrr... Jak na narty to juz lepiej.. mozna sobie radio zet puscic.." tepy doktor na ostrym dyzurze" i juz calkiem wporzadku ;]

No cóż,własna posesja za jakieś 2 - 3 lata,na razie muszę się pomęczyć i nie tylko z odśnieżaniem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy się wejście tylko za zaproszeniem :D nie dla zwykłych szaraczków jak my:(

Czuje sie dumny xD Mam zaproszenie :P

Kopalnie Jas-Mos organizuje takowa spartakiade :D ale juz sobie to wyobrazam.. 900 osob ma byc xD

Z 2 strony... polowa to maluchy... druga polowa osoby jadace sie "napic" i do towarzystwa :P A wydaje mi sie ze tylko tak napisali a bedzie otwarte krzeslo bo z tego co wiem to uczestnicy wynajmuja tylko orczyk.. ale tez watpie zeby osoby 3 nie mogly z niego korzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjazd odsniezony /razy 3/ narty przygotowane, ekipa umowiona, budzik nastawiony, kasa /no wlasnie musze jeszcze rano zaliczyc bankomat/ ... tylko cel jeszcze blizej nieokreslony bo jest 6 do 2 dla wisły ... żar chyba bedzie musial poczekac do niedzieli ... no chyba ze mam spory dar przekonywania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...