Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

12 cm śniegu na Kasprowym Wierchu

12 cm śniegu na Kasprowym Wierchu

Prognozy meteorologów sprawdziły się. Na Kasprowym Wierchu pada śnieg.

- Temperatura wynosi w tej chwili minus 5 st. C. i utrzymuje się na tym samym poziomie. Pokrywa śniegu sięga 12 cm i pada nadal - o godz. 8.30 powiedział Tygodnikowi dyżurny obserwator ze stacji meteo na Kasprowym Wierchu.

W Zakopanem termometry wskazują plus trzy stopnie. Pada deszcz. Tatry zasłonięte są warstwą chmur. Pojawiają się tylko nieliczne prześwity. Widać, że śnieg padał od około 1200 metrów n.p.m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak PKL zrobiła prezent dla "dzieci" na 1 czerwca,to będę w Zakopanym! ;):eek:

Zgodnie z decyzją Prezesa Zarzadu PKL S.A. w Dniu Dziecka 1 czerwca 2009 roku w godzinach 10:00 - 13:00 dla wszystkich dzieci i opiekunów przejazdy w jedną stronę w cenie 1,00 zł/os.

Oferta dotyczy niżej wymienionych osrodków:

- KL-T Gubałówka w Zakopanem

- KL Butorowy Wierch w Zakopanem

- KL-T Góra Parkowa w Krynicy

- KL Palenica w Szczawnicy

- KL-T Żar w Międzybrodziu Żywieckim

:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 cm śniegu na Kasprowym Wierchu

Prognozy meteorologów sprawdziły się. Na Kasprowym Wierchu pada śnieg.

- Temperatura wynosi w tej chwili minus 5 st. C. i utrzymuje się na tym samym poziomie. Pokrywa śniegu sięga 12 cm i pada nadal - o godz. 8.30 powiedział Tygodnikowi dyżurny obserwator ze stacji meteo na Kasprowym Wierchu.

W Zakopanem termometry wskazują plus trzy stopnie. Pada deszcz. Tatry zasłonięte są warstwą chmur. Pojawiają się tylko nieliczne prześwity. Widać, że śnieg padał od około 1200 metrów n.p.m.

Na Onecie przeczytałem,że tak ma być jeszcze przez tydzień! :rolleyes:

Tak offtopowo to bylo lepiej zawrzec ten "punkt" w "kontrakcie" przedmalzenskim ;)

Jak nie to pozycja negocjacyjna duuuuuuzo gorsza :P

:D:D Ona już wie,że z nartami nie wygra... ;):P

Zgodnie z decyzją Prezesa Zarzadu PKL S.A. w Dniu Dziecka 1 czerwca 2009 roku w godzinach 10:00 - 13:00 dla wszystkich dzieci i opiekunów przejazdy w jedną stronę w cenie 1,00 zł/os.

Oferta dotyczy niżej wymienionych osrodków:

- KL-T Gubałówka w Zakopanem

- KL Butorowy Wierch w Zakopanem

- KL-T Góra Parkowa w Krynicy

- KL Palenica w Szczawnicy

- KL-T Żar w Międzybrodziu Żywieckim

:):)

Ale narciarzom prezentu już nie dadzą... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie - tydzień temu miałam operację kolana. Niezbyt skomplikowany zabieg, artroskopię z usunięciem zniszczonych fragmentów chrząstki. Dość niespodziewanie się to odbyło - w środę usłyszałam pytanie, czy chcę być operowana w piątek. A że sezon 2009/10 się zbliża, to po co czekać? Pokrajali mnie, co sobie obserwowałam na ekranie z pewnym zaciekawieniem, i już wracam. A śnieg wciąż leży, i jeszcze sypie... Ech!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie - tydzień temu miałam operację kolana. Niezbyt skomplikowany zabieg, artroskopię z usunięciem zniszczonych fragmentów chrząstki. Dość niespodziewanie się to odbyło - w środę usłyszałam pytanie, czy chcę być operowana w piątek. A że sezon 2009/10 się zbliża, to po co czekać? Pokrajali mnie, co sobie obserwowałam na ekranie z pewnym zaciekawieniem, i już wracam. A śnieg wciąż leży, i jeszcze sypie... Ech!

Teraz tylko czekać na śnieg,co to te wideoskopowe zabiegi robią,niedługo konowały pujdą na bezrobocie;):DRozumie się,że ja też!!;)

Powrotu szybkiego życzę do pełnej sprawności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie - tydzień temu miałam operację kolana. Niezbyt skomplikowany zabieg, artroskopię z usunięciem zniszczonych fragmentów chrząstki. Dość niespodziewanie się to odbyło - w środę usłyszałam pytanie, czy chcę być operowana w piątek. A że sezon 2009/10 się zbliża, to po co czekać? Pokrajali mnie, co sobie obserwowałam na ekranie z pewnym zaciekawieniem, i już wracam. A śnieg wciąż leży, i jeszcze sypie... Ech!

Życzę,żeby następny sezon wynagrodził Ci te cierpienia! ;)

Śnieg sypnął,ale na Kasprowy już narciarzy nie puszczą... :(

Teraz tylko czekać na śnieg,co to te wideoskopowe zabiegi robią,niedługo konowały pujdą na bezrobocie;):DRozumie się,że ja też!!;)

Powrotu szybkiego życzę do pełnej sprawności:)

Darek,koniecznie unikaj Onetu!!! ;) Jesteś zbyt wartościowym człowiekiem,żebyś musiał czytać wypociny o "konowałach"!!!W każdym stadzie są czarne owce - jak pisał Misal - to nie znaczy,że należy tworzyć stereotypy,bo komuś na tym zależy,żeby ukryć swoją nieudolność... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Darek,koniecznie unikaj Onetu!!! ;) Jesteś zbyt wartościowym człowiekiem,żebyś musiał czytać wypociny o "konowałach"!!!W każdym stadzie są czarne owce - jak pisał Misal - to nie znaczy,że należy tworzyć stereotypy,bo komuś na tym zależy,żeby ukryć swoją nieudolność... :(

Johnny/Maćku/jestem już zatwardziały "KONOWAŁ",żeby takie teksty robiły na mnie wrażenie.Jednak uważam,że trochę prawdy w tym jest/nie ukrywam/-w Polsce ochrona zdrowia to fikcja!!,ale to nie błąd pracowników-tylko ustawodawców.Na szczęście mam taką specjalizację,że mogę pracować wszędzie;)-ten Insbruck na razie nie chce anestezjologów w klinice,a to miejsce /z wiadomych przyczyn/najbardziej mi odpowiada.Niemcy,Szwecja itp stoją otworem!!.Ale tu jest moje miejsce!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny/Maćku/jestem już zatwardziały "KONOWAŁ",żeby takie teksty robiły na mnie wrażenie.Jednak uważam,że trochę prawdy w tym jest/nie ukrywam/-w Polsce ochrona zdrowia to fikcja!!,ale to nie błąd pracowników-tylko ustawodawców.Na szczęście mam taką specjalizację,że mogę pracować wszędzie;)-ten Insbruck na razie nie chce anestezjologów w klinice,a to miejsce /z wiadomych przyczyn/najbardziej mi odpowiada.Niemcy,Szwecja itp stoją otworem!!.Ale tu jest moje miejsce!!!:)

Najsmutniejsze jest to,że jak coś,obrywa się nie tym co trzeba! :mad: Chyba wielu z nas mogłoby wyjechać,ale powiem jak Ty - tu jest moje miejsce!!! Pracowałem w Niemczech,w Anglii,ale jakoś mnie tam nie ciągnie,mimo zdecydowanie lepszych warunków finansowych/bytowych... Już nie raz myślałem znów wyjechać - mogę podawać orczyk na lodowcu :D - ale jest coś,czego nie da się "wyplewić":umiłowania własnego kraju,własnych okolic dorastania i.t.d.... a zwłaszcza solidarności - nie raz pomagałem rodakom na obczyźnie :rolleyes: i vice versa - potrafimy sobie radzić!Jest power! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapka pogody w Europiehttp://www.zamg.ac.at/fix/sat_anim/Lsat_anim.php No i tak się kotłuje.Dobrze, ze to nie cos takiego:http://www.zamg.ac.at/wetter/sat_bilder/wirbelstuerme/wirbelsturm.php?title=Malaa&file=/fix/wetter/pictures/wirbel/malaa_25mai09_0300_small.gif ze strony:http://www.zamg.ac.at/wetter/sat_bilder/wirbelstuerme/?ts=1243858501 (znajdziecie pod tym linkiem huragany itp. na swiecie)Pozdrawiam

Kitz_wieczorem.jpg

Kitz_wieczorem.jpg.6b27657021a3126ab47b22417ace96f0.jpg

Edytowane przez Zbych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow z Dubrownika, warunki narciarskie tu raczej kiepskie no chyba, ze wodne narty. No i upal , lato sie chyba przelamalo bo w sobote bylo tu dosyc chlodno a co dzien teraz cieplej. Wiec ja z lodowca wskoczylem prosto w Adriatyk - ale aby nie bylo za fajnie to wlasnie wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Moelltalerze przybyło 30 cm śniegu

Po przerwie otwarty został lodowiec Moelltaler. Jak było moje zdziwienie, kiedy uzupełniając warunki narciarskie, stwierdziłem, że na lodowcu przybyło śniegu. Pokrywa śniegu na lodowcu dochodzi do 330 cm!

Śniegu przybyło na Kitzsteinhornie (teraz jest 322 cm) Z prognoz wynika, że w najbliższych dniach dalej będzie padać!!!

W tym roku zima chyba nie zamierza odpuścić :), a za dwa tygodnie ... jedziemy na narty!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...