Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Przed zimą


JC

Rekomendowane odpowiedzi

JC tymi filmami chcesz zeby chyba kazdy sie zaraz wkur*** :D bo mnie już mierzi zeby zapiąć dechy:P

a tak na serio kurde rok temu we francji sprobowalem jazdy w puchu i........kupuje jakieś boazerie zeby dalo sie tak pojeździc :) troche off piste i troche piste & free style :) ma ktos jakies propo moze nasz kolega skibilek cos ma?:)

a co do filmu to superrrrrrrr ja mam już ślinotok jak myśle o nartach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC tymi filmami chcesz zeby chyba kazdy sie zaraz wkur*** :D bo mnie już mierzi zeby zapiąć dechy:P

a tak na serio kurde rok temu we francji sprobowalem jazdy w puchu i........kupuje jakieś boazerie zeby dalo sie tak pojeździc :) troche off piste i troche piste & free style :) ma ktos jakies propo moze nasz kolega skibilek cos ma?:)

a co do filmu to superrrrrrrr ja mam już ślinotok jak myśle o nartach:D

a ja myślałem, że tylko mi się taka frustracja po obejrzeniu tego filmu włączyła :-))))

to powinno być karane :-)))))... żeby takie filmy wrzucać kiedy za oknem deszcz :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje jakieś boazerie zeby dalo sie tak pojeździc :) troche off piste i troche piste & free style :) ma ktos jakies propo moze nasz kolega skibilek cos ma?:)

Oj ma ma.

Jakbyś jednak chciał coś mega dziwnego to mogę załatwić www.zagskis.com w bardzo rozsądnej cenie :)

A to już nie zwykła masówka :D

A z masówki - Salomon ma super kolekcje w tym temacie na ten rok. Straszne zatrzęsienie modeli szerokich pod bucikiem.

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesadziłem ze ja to powiem-cieplolubny czlowiek ale tez bym sobie juz wskoczyl w nartki i chciał dalej cwiczyc jazde na nartach,a ataki extrem jak na filmiku to cos genialnego,ale moze kiedys bedzie mi dane tego sie nauczyc no i oczywiscie nabyc sprzet...w tym roku naprawde nie wiem czy uda mi sie pojezdzic,ale czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 w jednej serii oczywiście, a ile serii zrobiłeś??:D

Ty to zaraz myślisz, że ja to jak SB-Rambo na kciukach TIRy podnoszę:D

PS ostatnio zaniedbałem trochę rolki rower z braku czasu, ale za to miałem zaprawę przy skręcaniu i dźwiganiu kratownic dachowych - nieźle w nogi wchodzi. A i ćwiczenie równowagi podczas chodzenia po murze na wys. pow 4m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myś az tak radykalnych boazeri to niee:)) ale cos z tamtego sezonu zeby bylo tanio (biedny student :D ) hehe:)

O dziwo żadne one radykalne, a jak się poszuka to można w bardzo bardzo rozsądnej cenie z jakimś lekkim widebrejkiem od rossiego (coby nie warzyło dużo) czy czymś takim załatwić :)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zaprawę przy skręcaniu i dźwiganiu kratownic dachowych - nieźle w nogi wchodzi. A i ćwiczenie równowagi podczas chodzenia po murze na wys. pow 4m

Ciekawie jest tez poscic sobie sg (na 2 przejazdy;)) i na sucho wy-skrecac przejazd przed obrazem. Przydaja sie oczywiscie podparcia z dwoch stron aby sila odsrodkowa cie nie "wyniosla":rolleyes:.

Acha - no i moze dobrze jest to robic jak juz rodzinka spi aby po lekarza nie zadzwonili :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A może na takie free warto dorobić polską firmę i kupić jej deseczki :). Dlaczego mają na nas zarabiać Austryyacy, niemcy i francuzi, może wesprzyjmy polską produkcje :)http://www.majestyskis.com/

Świetnie, tylko gdzie można je wypożyczyć i potestować?

No i może jakieś ceny ?

I to o czym już pisałem : dlaczego nie robią krótszych nart ????

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...