Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Maska Reusch


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie używałem maski.Wystarczał mi zawsze krem i sprawdzał sie w 100%.

Chociasz zdzrzały mi sie momenty,ze przydało by sie cos na twarz.Ale pewnie kazdy tego doswiadczył na naszych stokach.Mianowicie przejazd przez kryształki lodo-sniegu wydobywajce sie z armatki.Nie trwa to niby długo ale jest upierdliwe jak komar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłam maski raz i wiecej tego czegoś nie włożę. Fakt że to było chyba z 8 lat temu, było chłodno bo -21 st.C ale nie przepadam za takim mikroklimatem w okolicy ust i nosa, że gorące powietrze ktore wydycham skrapla mi się na wylocie maski i za chwilkę zamarza na brzegach otworów do oddychania...

Może jak wymyślą jakiś lepszy system to skorzystam ale na razie nie potrzebuję tego:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż za zgodność.

Tzn. ja uważam jak wróżka,ten klimat pod maską mi nie odpowiada.

Wolę zimny ale suchy pyszczek.

A generalnie jak się trafia ekstrema to pryskam do knajpy albo do domu.

Ja na narty jeżdżę dla przyjemności a nie za karę.:P

podpisuje sie pod tym co Figo powiedzial:) ja nie lubie sie golić wiec to juz wogole poracha:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w tamtym roku dostał od chuchania w kominiarkę jakiś pomarańczowych "parchów" nie ładnie to wyglądało:eek:. Do dzisiaj ma blizny w tych miejscach. Ale ta ma siatkę na ustach, więc pewnie lepiej działa. Ja używam "pełnej" jak jest zimno i pada. POLECAM

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w tamtym roku dostał od chuchania w kominiarkę jakiś pomarańczowych "parchów" nie ładnie to wyglądało:eek:. Do dzisiaj ma blizny w tych miejscach. Ale ta ma siatkę na ustach, więc pewnie lepiej działa. Ja używam "pełnej" jak jest zimno i pada. POLECAM

Mial gosc pecha - albo z kominiarka albo z nieswiezym oddechem :D;)

Maske - kominiarke mam podobna w szyciu (otwor na nos, dziurki na pysku) choc nie reusch - ale ze wzgledu na ocieplajace sie zimy chyba raz uzywalem.

Zona czesciej i sobie chwalila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam maski jakiejś firmy na G... ale nie pamietam co to jest używałem ze dwa razy ale raczej nie przepadam dużym plusem jest to że ciepło w dziub (moja też ma taka siateczke i to sie akurat sprawdza) ale denerwuje mnie to przyleganie do twarzy i to że gogle trzeba zakładać na nią i dziwnie sie czuje wtedy no i jeszcze to że czasem zjeżdża z twarzy i to mi sie już tak nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...