Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dlaczego admini tego forum nie wierzą w nie???


Gość scatman_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scatman_wawa

Witam. Takie naszły mnie przemyślenia, dlaczego admini, czyli bądź co bądź twórcy tego forum, sami nie wierzą w to forum??

A teraz czemu uważam że nie wierzą?? Bo czy wiarą we własne forum jest eliminowanie nawet w PW nazwy innego forum?? Ja lubię czystą rywalizację i walkę merytoryczną.

To nie jest tak że jak sie czegoś zakaże to to zniknie, jak by tak było to arabi by zakazali pisać o ameryce i już by nie było ameryki :)

Może lepiej zastanowić się jak zrobić żeby "moje" forum było lepsze od "innego" forum, zamiast zakazywać wymawiania nazwy innego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest to zrobione systemowo. Ktos zalozyl, ze takie i inne slowa maja byc np. kropkowane, wiec tak sie dzieje.

Ale to tylko moje domysly.

oczywiscie że systemowo...tak samo jak wpiszesz w zabezpieczeniach wyszukiwarki internetowej IE...blokadę stron ze słowem "***" i juz ich nie otworzysz:D....słowa kluczowe zablokuj i już....

te gwiazdki to ten fajny sport w łóżku:)))

P.S co tu sie dzieje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no bez jaj.

Jacek jest szefem podjął taką decyzję i koniec.

No i to się musi skończyć ta gospodarka centralnie sterowana, my tu co prawda nie na etacie, nie na pensji...ale....;)... związki zawodowe za niedługo założymy i trza będzie się liczyć z naszym zdaniem, a lizusów na taczkach za bramę będziem wywozić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZN Jacek zarabia na stronie Skionline.pl ,forum jest dodatkiem do strony by przyciągnąć ludzi zakochanych w nartach, by mogli by sobie pogadać , wymiana zdań itd. Myślę że cenzura na forum raczej odstrasza piszących urzytkowników, by swobodnie się wypowiedzieć (bo mogę np. być wycięty). Być może luźna swobodna atmosfera panująca na naszym forum , przyciąga ludzi , choć sam nie wiedziałem że niemożna niektórych słów pisać, dlatego NAS tak często odwiedzają! Pomyślmy jak Ich zatrzymać na dużej a nie skutecznie odstraszać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstyd starej gwardii, pytac sie swierzaka o to co to KpM :rolleyes:

Wstyd to kraść i z dupy spaść...

... a skoro pyta to znaczy że nie wie i chwała mu za to że się nie wstydzi zapytać, a jak wiesz to nie przygaduj o wstydzie tylko wyjaśnij co to KpM i obojętnie kto by nie pytał czy stara gwardia czy zajączek wielkanocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...