Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dlaczego admini tego forum nie wierzą w nie???


Gość scatman_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Admini nie wierzą bo to już końcówka tego forum

Witam. Takie naszły mnie przemyślenia, dlaczego admini, czyli bądź co bądź twórcy tego forum, sami nie wierzą w to forum??

A teraz czemu uważam że nie wierzą?? Bo czy wiarą we własne forum jest eliminowanie nawet w PW nazwy innego forum?? Ja lubię czystą rywalizację i walkę merytoryczną.

To nie jest tak że jak sie czegoś zakaże to to zniknie, jak by tak było to arabi by zakazali pisać o ameryce i już by nie było ameryki :)

Może lepiej zastanowić się jak zrobić żeby "moje" forum było lepsze od "innego" forum, zamiast zakazywać wymawiania nazwy innego forum.

jak czytam ostatnie wypociny to niestety nie mam wątpliwości, kilku aktywnych tu i tam próbowało jeszcze nieco podnieść poziom i zostali nagrodzeni czerwonymi punkcikami więc dajcie sobie poprostu spokój.

(dla porównania ostatnie 24godziny: tam na tym wygwiazdkowanym ************ ponad 70 postów o wyjazdach na narty, sprzęcie i ciuchach NACIARSKICH a tu 12 postów a większość to zwykły bełkot)

pozdrawiam jabuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga TROLLE na forum

Tak drodzy Panowie w tym temacie pojawilo sie ich wielu

cytuje. za linkiem SZANOWNEGO MODERATORA

Trolle - internetowi pieniacze

Michał Kołek

2008-09-05, ostatnia aktualizacja 2008-09-05 14:13

Każdy użytkownik forum się na nich kiedyś natknął. Są niekulturalni, kłótliwi i i nigdy nie piszą na temat. Kto to taki? To trolle - internetowi wandale, którzy uwielbiają wywoływać kłótnie na forach. „

Popatrzcie tylko i wylacznie na ten watek zalozony przez Wielce Zasluzonego Scatmana

z 27 postow wiekszosc jest NIE NA TEMAT

3 te gwiazdki to ten fajny sport w łóżku

4 Sport fajny, ale czy koniecznie w łóżku

7 popuśmy kajdany dajmy sobie oddychac

9 Mężczyzna musi zarabiać", prawda

15 Facet ma zarabiać na tej stronie.

Jakoś dziwi mnie, że słowo "biznes" jeszcze nie przyszedł nikomu do głowy

17 piniondze to piniondze biznes to biznes, dajmy każdemu zarobić i nie marudzmy ja nie narzekam i z pewnośćią wiekszość z was też czyż nie? :>

19 Jak co zawsze jest KpM

21 Nie wstyd starej gwardii, pytac sie swierzaka o to co to KpM

22 Wstyd to kraść i z dupy spaść...

23 To pozdrow zajaczka wielkanocnego w takim razie

24 wiec co to jest to KpM? bo nie wiem

25 uffff nie jestem ze starej gwardi wiec nie bede się wstydził : ja tez nie wiem! co to jest?

26 może kolega JACK Nas oświeci bo ostatnio bryluje na salonach.............. albo przedpokojach o tak lepiej

29 Tak jak myślałem najważniejsze aby nie "Karmić Trolla" czyli nie odpisywać na jego posty, wiem że dla niektórych to bardzo trudne ale innej rady nie ma.

Tym sposobem wlasciwie NA TEMAT to napisal tylko Scatman no i nizej podpisany

pozdrawiam wszystkie TROLLE jabuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

januszB jesteś smieszny, i co teraz zrobimy bo widze ze mnie zacytowałeś? a ja sie na to nie zgadzam? i co teraz? i nie masz prawa mnie cytowac bez mojej zgody...to tak na marginesie i janusz skasuj tego posta albo przerób bo nie życze sobie cytowania moich wypowiedzi

a teraz szczera prawda

było nas mało zylismy jak rodzina, i nagle zrobił sie wysiew świerzaków niczym na siłowni przed sezonem letnim, pienicie sie panowie stawiacie fikacie podskakujecie i to wy jesteście tymi trollami niektorzy z was jak scat piszą na temat i ciekawie- czaasem ich ponosi ale takie swierzaki jak większosc nowo rejestrowanych zgrywa kozaków robiąc wielki B u R D e L na tym forum, wiec albo przyjmiecie reguły ludzi którzy tu są od 97 roku i tworzą tą spolecznośc i co za tym idzie wstąpicie do niej albo dalej będzie taki bajzel jak jest teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz szczera prawda

było nas mało zylismy jak rodzina, i nagle zrobił sie wysiew świerzaków niczym na siłowni przed sezonem letnim, pienicie sie panowie stawiacie fikacie podskakujecie i to wy jesteście tymi trollami niektorzy z was jak scat piszą na temat i ciekawie- czaasem ich ponosi ale takie swierzaki jak większosc nowo rejestrowanych zgrywa kozaków robiąc wielki B u R D e L na tym forum, wiec albo przyjmiecie reguły ludzi którzy tu są od 97 roku i tworzą tą spolecznośc i co za tym idzie wstąpicie do niej albo dalej będzie taki bajzel jak jest teraz

Juz tak od kilku dni tak sobie o tym myslalem a dzis to Bugi napisał, zgadzam sie z tym w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poprzednikow

Poprzednicy mowcie za siebie

ja taki nie jestem, nie jade bo:

jedno miejsce do dla mnie to za malo, nie znam wszystkich

uczestnikow, na takich wyjazdach to tylko zadyma a ja chce na narty,

mam sessje egzaminacyjna, w zawodach o mistrzostwo Polski strzelilo i kolano, i dysk mi od predkosci wypadl,

nie lubie tego lodowca chociaz na nim nie bylem, nie mam urlopu, tam kradna,

sama warszawka:) (bomba co?), reszte dlaczego nie jade dopiszcie sobie sami.

a teraz ide na szczupaka ok 17 przygotowac kamery odbiorcze.

Edytowane przez alfredoo
przejzystosc tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie napisze ze jest wolne miejsce na wyjazd na Molltalek to jaoś narciarze milkną. Wolą bezpieczne jeżdzenie po cyfrowych łączach, niż po zaśnieżonych stokach.

Jak nie jestem zainteresowany , to nie odpowiadam - proste (chyba ,że ktoś lubi statystyki i koniecznie chce dołączyć do "starej gwardii";) ), ale wierz mi ,że jak tylko miałbym mnóstwo wolnego czasu , kupę kasy i jeszcze na dodatek był kawalerem:D to pewnie odpowiadałbym pozytywnie na wiekszość tego typu postów .Niestety jednak niektórzy;) forumowicze (m.in. ja ) żeby mieć na narty muszą trochę popracować:( a i czasem też urlop trzeba wywalczyć:mad: .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy widać ale ostatnimi czasami pisze prawie "nic"... nie mam ochoty narazić sie widze nowo rządzącej koalicji napinaczy, zjadaczy wszystkich, swego czasu pokłuciłem sie z Administratorem przez jednego z nich dużo dymu o nic było ale mi sie dostało, teraz jak czytam wypociny tych najlepszych narciarzy to boje sie naciskać ten przycisk "zatwierdź odpowiedź" bo odrazu zostaną mi wypunktowane elegancko moje błędy i to że jestem młodzian i ch*&@ wiem jak to było ostatnio. Widać kryzys na świecie przekłada sie przez spalone zwoje tych najlepszych również i na nasze forum. Ja osobiscie już chwile temu chciałem z tąd uciec ale nie wiem dlaczego jakoś mi głupio bo nie uciekniesz znajomym pozniej nie mógłbym sie przywitać z tymi z którymi przez te pare lat wymieniłem setki wiadomosci ponad tysiąć postów a teraz co...(przede wszystkim z tym co tu naprawde jest najlepszy) każdy nagle stały bywalec pisze że coś sie podziało i że nie jest tak jak dawniej?. Forum bez wątpienia powinno sie rozwijać ale to rozwijanie póki co polega głównie na przybywanie nowych użytkowników którzy są przewrażliwieni na swoim punkcie. Często wydaje mi sie że brakuje kogoś kto by nad tym panował Jacku wydaje mi sie że ty plus 2 modów to za mało żeby upilnować taką gromadke...

PS. Ci naj naj wybaczycie że tak nie na temat.

Edytowane przez Homar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo akurat jest w porzadku ma humor i dobrze pisze.

Co do bugajsona to jest jeszcze opcja historycznej ewolucji.

Stare zostaje w sposob naturalny wymienione na nowe...

Jestes pierwszy do...

do czego ??

sam sie wymień, mozg se wymień bo piszesz gupio piłeś cos czy takie wrodzone to masz ?? i nie prowokuj mnie bo juz mam nerwy na ciebie napięte, kim ty myślisz ze jestes? panem Bogiem?? ja bym Ci powiedział kim ty dla mnie jesteś,ale troche kultury mi jeszcze zostało

No nie wiem czy widać ale ostatnimi czasami pisze prawie "nic"... nie mam ochoty narazić sie widze nowo rządzącej koalicji napinaczy, zjadaczy wszystkich, swego czasu pokłuciłem sie z Administratorem przez jednego z nich dużo dymu o nic było ale mi sie dostało, teraz jak czytam wypociny tych najlepszych narciarzy to boje sie naciskać ten przycisk "zatwierdź odpowiedź" bo odrazu zostaną mi wypunktowane elegancko moje błędy i to że jestem młodzian i ch*&@ wiem jak to było ostatnio. Widać kryzys na świecie przekłada sie przez spalone zwoje tych najlepszych również i na nasze forum. Ja osobiscie już chwile temu chciałem z tąd uciec ale nie wiem dlaczego jakoś mi głupio bo nie uciekniesz znajomym pozniej nie mógłbym sie przywitać z tymi z którymi przez te pare lat wymieniłem setki wiadomosci ponad tysiąć postów a teraz co...(przede wszystkim z tym co tu naprawde jest najlepszy) każdy nagle stały bywalec pisze że coś sie podziało i że nie jest tak jak dawniej?. Forum bez wątpienia powinno sie rozwijać ale to rozwijanie póki co polega głównie na przybywanie nowych użytkowników którzy są przewrażliwieni na swoim punkcie. Często wydaje mi sie że brakuje kogoś kto by nad tym panował Jacku wydaje mi sie że ty plus 2 modów to za mało żeby upilnować taką gromadke...

PS. Ci naj naj wybaczycie że tak nie na temat.

i tutaj popieram Cie Homar w pełni :)

i chyba tak jak figo na czas ewolucji jełopów zabieram stąd zabawki, nie będe sie z nowymi szumowinami zadawał swój honor mam i jakimś ..... nie dam sie obrażać ani prowokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...