Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Velka Raca


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pierwsze narty w sezonie na VR-11.01.2009

W Niedziele rano w Dedovce pod dolnym wyciagiem -17.5.

-trasa 1-całą przygotowana i płaska jak stół z wyjatkiem waskiego gardła gdzie były przetartcia

-trasa 2 od połowy też super ,ale górna cześc to masakra-ratrak to tam był chyba w tamtym roku-DUUUUZy MINUS

-trasa 6 całą bardzo dobra-chyba najlepiej przygotowana i najwiecej sniegu

-trasa 8 to jedna wielka mulda i przetracia -cieżko sie przedostac nia na Laliky

-trasa 12 to jeden wielki kamien-coś tam nasniezali i ratrakowali ale i tak najgorsza jaka jechałem-narty dopiero co po regeneracji i juz zrysowane i całkiem porzadnie

-trasa 11/10 cała świetnie przygotowana ale na ostatniej ściane przetarcia i całkiem spore

trasa 10 gorna czesc to porażka-muldy i pełno wystajacych na pół metra krzewów itp-ratraka to tam dawno nie było.

Generalnie pierwsze narty OK można było sie wyszalec ale DUŻY MINUS dla osrodka bo mógłby lepiej przygotowac niektóre trasy bo było z czego.No i oczywiście cena 25 E od 8.30 do 16.00 DROGO.W porównaniu do zeszłego roku to wzrost cen jest naprawde zauważalny np.Hamburger serowy kosztował rok temu 6 zł a dziś 2 Euro a to tylko jeden przykład-wprowadzenie euro poniosło ceny.

BEZ KOMENTARZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do zeszłego roku to wzrost cen jest naprawde zauważalny np.Hamburger serowy kosztował rok temu 6 zł a dziś 2 Euro a to tylko jeden przykład-wprowadzenie euro poniosło ceny.

BEZ KOMENTARZA

cóż.. rok temu to te 2 euro było własnie warte 6 zł :) to nie wzrost cen, to spadek wartości naszej kochanej złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by tu nie patrzec jest drożej niż rok temu i BASTA.!

Zawsze pozostaje jeżdzenie w polskich górach?????:D

Błędne myślenie!!

Moim zdaniem dysproporcja kosztów wyjazdu pomiędzy Słowacją, a Alpami austriackimi czy włoskimi na tyle stopniała ze nie ma się nad czym zastanawiać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra

No rzeczywiście zrobiło się drogo byłem w sobotę na velkiej raczy z trekkingclubem wypad+skipass 120zł do tego jakiś mały obiad pifko po nartach i zrobiło się ponad 150zł mnożąc x 7 mamy już prawie wyjazd w alpy w marcu. Generanie i tak lepiej niż w Polsce stoki w miarę przygotowane no i 0 kolejek w Dedovce w szczycie stało się 5 min. a w Lalikach na bieżąco, podjedzasz i wyjeżdzasz, także dla osób dużo jeźdzących karnet całodzienny wykorzystamy w 200%, a nie jak np. w szczyrku gdzie ostatnio 70% czasu spędziłem w kolejce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście zrobiło się drogo byłem w sobotę na velkiej raczy z trekkingclubem wypad+skipass 120zł do tego jakiś mały obiad pifko po nartach i zrobiło się ponad 150zł mnożąc x 7 mamy już prawie wyjazd w alpy w marcu. Generanie i tak lepiej niż w Polsce stoki w miarę przygotowane no i 0 kolejek w Dedovce w szczycie stało się 5 min. a w Lalikach na bieżąco, podjedzasz i wyjeżdzasz, także dla osób dużo jeźdzących karnet całodzienny wykorzystamy w 200%, a nie jak np. w szczyrku gdzie ostatnio 70% czasu spędziłem w kolejce ;)

Cóż znaczy te 70% czasu w kolejce?

Nic w porównaniu z tym ,że płacisz rodzimą walutą ;):P:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja byłem z trekingclubem w tą sobotę i mimo że warunki na raczy średnie a obsługa w knajpie fatalna to wyjeździłem się do bólu (dosłownie jeszcze mięśnie czuje ) i w porównaniu do np Soszowa 125 zł z katowic to rewelka i nie uświadczyłem kolejki ŻADNEJ KOLEJKI !!!!!!!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...