Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak to dziś było w Korbielowie...


szparaa

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzis wolny piatek, wiec postanowiłem, ze z moja kobieta wyskocze na narty. Zdania były podzielone, ja za Białką, Majka za Korbielowem albo Szczyrkiem:eek: bo to blizej. Szczyrk wybiłem momentalnie z główki, ale uparła się na Korbielow i koniec! Sprawdziłem warunki na stronie GATu: dobre i bardzo dobre. Dobra jedziemy do Korbielowa... Dojazd w miare w porzadku, parking 6zł, pan parkingowy uprzejmy, doradzał zeby kupic karnet na cały dzien, bo ludzi mało. No i faktycznie ludzi było mało. Pierwsze wrazenie pozytywne: ludzi zero, swieciło słoneczko:[ATTACH]338[/ATTACH] Ale po chwili czar prysł... Jadac pierwszym wyciągiem z Kamiennej do Soliska zauwazyłem, że na trasie na której do teraz wg. GATu warunki są ponoć bardzo dobre występują kamienie i przetarcia i to wcale nie małe:[ATTACH]340[/ATTACH] No, ale OK, może jakas pomyłka na stronie z tymi warunkami albo cos, nie miałem zamiaru jezdzic na tej trasie, wiec zbytnio sie tym nie przejmowałem, jedziemy dalej z Buczynki do Soliska i tam kolejne niespodzianki:eek: Trasa nr 1 którą GAT na swojej stronie poleca i na której panuja "bardzo dobre"wyglada tak:[ATTACH]342[/ATTACH] [ATTACH]343[/ATTACH]Dodam jeszcze, ze GAT sie chwali, że trasa ta jest nasniezana, tylko czy mozna mowic o nasniezaniu, jezeli na trasie o długości 1200m są zaledwie 3 armatki?Jedziemy dalej, na Hale Szczawiny, tam kolejna niespodzianka, wyciag talerzykowy tzw "płaj" nieczynny, no ale trudno, jeszcze sie łudze, ze jak dotrę na Hale Szczawiny to tam bedzie juz "inny swiat", bo to wyzej, a trasa z Hali Miziowej do Szczawin miała mieć dobre warunki (teraz juz pisza, ze dostateczne i tu moze jest troszke prawdy, choć dostateczne zalezy jak dla kogo, jak ktoś lubi jezdzic po kamieniach, a takich widziałem to im wystarczy, dla mnie to ani nie sa dostateczne, no moze ostatnie 200-300m):Tak wyglądała trasa na którą liczyłem:[ATTACH]344[/ATTACH]Zdjęca tego typu mogłem robic prawie na całej długości trasy...:mad:W miare przyzwoite warunki panowały z Pilska do Miziowej i z Kopca do Miziowej, choć tam tez pojawiały się drobne przetarcia, kamienie i kamyczki...Trasa na 6A "dojazdowa" z Miziowej do Buczynki powinna być ZAMKNIĘTA!! warunków na trasie brak!! Żałuje, że nie mozna wstawic wiecej niz 5 załączników, bo zdjęcie jest warte obejrzenia! Na trasa na której panują dostateczne warunki w zasadzie nie ma śniegu!! Trzeba jechać między drzewami i krzakami, o mało nie doszło tam do wypadku, gdyz przejezdzajacy obok mnie facet krzyczac "o k***wa" prawie walnął w drzewo:eek: Zastanawiam się na jakiej podstawie GAT okresla jakie warunki panują na trasach? Czy GAT ma własna inną skale niż np: Białka? :mad: Szkoda, że nie ma zadnych kar za podawanie nieprawdziwych informacji, może coś by się zmieniło...:confused: Jakbym wiedział jak tam naprawde wyglada to bym tam nie pojechał!!:mad:WNIOSKI:1) Nie wierzyć w informacje jakie podaje GAT na swojej stronie2) Najlepiej w ogole tam nie jezdzić3) Nie słuchać kobiet przy wyborze osrodka do nartowania!:D

CIMG2351.JPG

CIMG2381.JPG

CIMG2353.JPG

CIMG2376.JPG

CIMG2371.JPG

CIMG2351.JPG.552cf4b2a74f89815cc0c1dade7d7c65.JPG

CIMG2381.JPG.47a20f411efa1969b201cb48995b59cf.JPG

CIMG2353.JPG.2f017154c75b17e9f86da840967cde9c.JPG

CIMG2376.JPG.6df1cabf68e2f4360a6b7aff17c98add.JPG

CIMG2371.JPG.9f2cad3594940502e721ce8a3bea062f.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, nie no całkiem " bardzo dobre" warunki. nie wiem dlaczego sie tak zdenerwowałeś:D:D:D.

a ja się tam chciałam w przyszłym tygodniu wybrać. chyba poczekam aż Admin wróci ze śniegiem:D.

ale z tym żeby nigdy nie słuchac kobiety przy wyborze ośrodka to juz przesadziłeś:mad:pewnie chciała dobrze:D zawsze chcemy dobrze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama nie wiem w szczególności jak Gatowcy podawali było 5 stopni. cięzko wyczuć co tam będzie skoro to co podają jest niewiarygodne:mad:

Moje "szczęście" życiowe daje o sobie znać-nie wiem gdzie jechać. :confused: Powyżej Miziowej powinno być choć w miarę ok,ale Golgotę śnieżyli,więc może tam?Skrzyczne-tam w ogóle nie mam pojęcia,czy będzie się dało jeździć... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje, że nie mozna wstawic wiecej niz 5 załączników, bo zdjęcie jest warte obejrzenia!

Dawaj Krzysiek te zdjęcia w nowym poście nikt Ci tego za złe nie będzie miał.

W ogóle muszę jeszcze raz Jacka zagadać żeby pomyślał nad możliwością wstawiania zdjęć bez akceptacji admina przez zaufanych forumowiczów(np. ja:D) już raz mu o tym nadmieniałem ale pewnie zapomniał:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w środę jechać na narty ale w Krakowie lało żabami, normalna ulewa była:( Brzydki psikus pogoda zrobiła na ferie. No i nie zapowiada się lepiej. Fajna relacja swoja drogą. Kolega był tam w niedziele i mówił, że na górze po 11 był już zupełna ciapa. Inna sprawa, że nie tylko GAT "oszukuje" , ja się przekonałem, że jak "wyciągowcy" piszą, że warunki są dobre to w 99% przypadków jezt totalnie do d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bielszczanie i okolice zrobić cos,żeby jak za tydzien sie tam zamelduje było ok.Bo na razie zdjecia szpary nie napawają optymizmem. Az sie boje co moge zastać za tydzien w Szczyrku:eek: Panowie szukac mi tam dobrego serwismana ,a gdyby ktos jeszcze był tak uprzejmy,żeby mi nart użyczyć to przysiegam , że zdjęcie jego na słomiance sobie powiesze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bielszczanie i okolice zrobić cos,żeby jak za tydzien sie tam zamelduje było ok.Bo na razie zdjecia szpary nie napawają optymizmem. Az sie boje co moge zastać za tydzien w Szczyrku:eek: Panowie szukac mi tam dobrego serwismana ,a gdyby ktos jeszcze był tak uprzejmy,żeby mi nart użyczyć to przysiegam , że zdjęcie jego na słomiance sobie powiesze:D

A co ja mogę?Chyba swoim pechem Cie przywitać? :D Dla pocieszenie podam Ci,że w przyszłym tygodniu ma sypać!Ma sporo sypać,i być poniżej zera! ;) Więc ostrz krawędzie(za GAT nie odpowiadam) i jazda w Beskidy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Krzysiek te zdjęcia w nowym poście nikt Ci tego za złe nie będzie miał.W ogóle muszę jeszcze raz Jacka zagadać żeby pomyślał nad możliwością wstawiania zdjęć bez akceptacji admina przez zaufanych forumowiczów(np. ja:D) już raz mu o tym nadmieniałem ale pewnie zapomniał:rolleyes:
Prosze bardzo, kolejne zdjęcia przedstawiające bardzo dobre i dobre warunki narciarskie w Korbielowie!Trasa "dojazdowa" 6A, Tak wyglągają warunki dostateczne:[ATTACH]345[/ATTACH]Całkiem spoko, tylko jak po tym "dojechac":confused:I dalej:Polecana przez GAT trasa nr 1, Ja bym nie miał sumienia i odwagi polecac ludziom czegos takiego:[ATTACH]346[/ATTACH]Takie kamienie to już chyba standard:[ATTACH]347[/ATTACH]Kolejne bardzo dobre warunki:[ATTACH]348[/ATTACH]Te tabliczki informowały nas czego możemy się spodziewać, było ich kilka i to na trasach gdzie warunki bardzo dobre!! Szkoda tylko że na stronie nie ostrzegaja nas o tych kamieniach!![ATTACH]349[/ATTACH]

CIMG2373.JPG

CIMG2378.JPG

CIMG2370.JPG

CIMG2380.JPG

CIMG2362.JPG

CIMG2373.JPG.51fa8523f593be2f57d1ad24fe461c54.JPG

CIMG2378.JPG.7b6c6660f1e0111ea5e3e09d7ebf9e42.JPG

CIMG2370.JPG.014940d37670ebac7b4649dbda592927.JPG

CIMG2380.JPG.6fca3e4b15207488492572fdbce59d39.JPG

CIMG2362.JPG.bf27622ec15770ad53dbf41d942815e2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Pilskiem?

Wszedłem dzisiaj na stronę korbielow.net i tam jest napisane:

Dzisiaj na Pilsku i Kopcu bardzo dobre warunki, trasy przygotowane, piękna pogoda. W najbliższe dni zapowiadane są opady śniegu więc warunki jeszcze się poprawią.

14 Komentarzy

Dodano 26 01 2009 autor: Wojtek -Korbielów Pilsko

dodał wojtek @ 26 01 2009 10:27

Mimo iż znam Pilsko od kilkudziesięciu lat, to czytając komentarze na różnych portalach myślałem, że warunki będą złe, ale dzisiaj byłem bardzo mile zaskoczony, trasy przygotowane, dobra pogoda

dodał demoni @ 26 01 2009 11:02

A jak z frekwencją, w weekend były tłumy?

dodał wojtek @ 26 01 2009 11:09

dzisiaj pustki... w weekend też nie było tłoku... (w okresie sylwestrowym kolejki były gigantyczne, myślę że w weekend było ok 30% z tego, tylko nikt nigdzie nie powiedział tego, że przyczyną tych kolejek było to, że tylko u nas, na Pilsku był śnieg )

Wieści są z przed 2 dni, śnieg w tych dniach tam nie padał, a ludzie piszą, że jest OK. W czym dzieło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...