Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Od wczoraj na Słowacji obowiązuje nowy kodeks drogowy


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

wsjo zalezy o dupka ktory cie zatrzyma to primo raz a primo dwa-samemu trzeba odpowiednio podejsc do tematu i

Zgadza się;),mnie tylko raz zatrzymała słowacka policja-rutynowa kontrola-skończyło się na sprawdzeniu dokumentów,nie kontrolowali wyposażenia samochodu, pytali się oczywiście gdzie jadę;),pogadaliśmy o słowackich i polskich ośrodkach narciarskich:)na koniec życzyli miłego wypoczynku na Słowacji:DAle widziałem też jak z powodu braku możliwości ukarania za wykroczenie,szukali przyczepki kontrolując dokładnie wyposażenie samochodu-łącznie z zapasowymi żarówkami itp:eek:

A tu znalazłem coś takiego-http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/slowacki-test-drogowy,1401747,415:rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w lecie to i raz na tydzień na Lipnicę i .... nic przez parę ładnych lat.

Co więcej nigdy przed Namestovem nie widziałem ani pół policjanta.

ja na Lipnice latam prawie co 2 dni i w tygodniu ze 2 patrole widuje

ostatnio fotoradar był koło tego hotelu na końcu prostki przed to wiochą zaraz za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz umieszczania GPS i innych urządzeń montowanych na przedniej szybie w miejscach ograniczających widoczność

Czasami widuję jak kierowcy mają zamontowaną nawigację w samochodzie w górnej części szyby, mniej więcej poniżej lusterka wstecznego, to jakiś nonsens:confused:

Zakaz zawieszania na lusterku wstecznym wszelkich ozdób ograniczających widoczność i mogących rozpraszać kierowcę

No właśnie, było mi nieraz dane podróżować za pasażera w samochodzie z dyndającą Maryjką, która oprócz ograniczania widoczności na pewno skutecznie rozprasza uwagę kierowcy, robiąc tak: dzyń-dzyń, dzyń,dzyń, a jak wyboista droga to tak: dzyń-dzyń, dzyń,dzyń, a jak wertepy to tak: dzyń-dzyń, dzyń,dzyń, a mi się robiło wtedy tak:mad:, choć byłem tylko pasażerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere i tak jak napisałem: nigdy nie widziałem policji przed Namestovem...i oby tak dalej :)

no to mamy różne doświadczenia:) bo ja akurat dosyć często widywałem tam słowacką drogówkę ( zwłaszcza jak sie weekend kończy ) .Lubią stać m.in. obok tych zakładów produkujacych jakąś elektronikę bo jest tam ograniczenie prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, było mi nieraz dane podróżować za pasażera w samochodzie z dyndającą Maryjką, która oprócz ograniczania widoczności na pewno skutecznie rozprasza uwagę kierowcy, robiąc tak: dzyń-dzyń, dzyń,dzyń, a jak wyboista droga to tak: dzyń-dzyń, dzyń,dzyń, a jak wertepy to tak: dzyń-dzyń, dzyń,dzyń, a mi się robiło wtedy tak:mad:, choć byłem tylko pasażerem.

U Nas nie przejdzie;):P,jak to tak,żeby nie można było zawiesić....;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy różne doświadczenia:) bo ja akurat dosyć często widywałem tam słowacką drogówkę ( zwłaszcza jak sie weekend kończy ) .Lubią stać m.in. obok tych zakładów produkujacych jakąś elektronikę bo jest tam ograniczenie prędkości

OK,

przyznaję się: tam tak - ale tam już rzadko jeżdżę - skręcam na Lipnicę zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,

przyznaję się: tam tak - ale tam już rzadko jeżdżę - skręcam na Lipnicę zwykle.

na Lipnice to często stoją koło kościoła w Bobrowie , przed wysypiskiem śmieci ,za Korbielowem w 1 wiosce i potem w połowie tam widuje patrole jeżdżę tam parę razy w tygodniu a często stoją w środy jak jest targ w Jabłonce tylko że wiadomo że po różnych godzinach i nie zawsze się akurat na nich trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...