Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak i gdzie planujecie zakończyć sezon 08/09


Torres

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bartek na pewno dasz rade.Zawsze możesz podpatrzeć jak to robią azjatyccy mistrzowie logistyki i heja....:D

http://kosiar.fotosik.pl/albumy/99120-7.html

Dokładnie!! Bartek popatrz na fotki z linka, szczególnie 9, 13 i 14, spokojnie na narty się zabierzesz, masz przecież trochę większy ten motur :D to jeszcze możesz ze 2 osoby zabrać ze sobą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie wpadł do waszego biura w Katowicach - wybieram sie w połowie kwietnia- i oglądnąłbym sobie nartki. W planie był Red Star SC ale plany sie zmieniają i myślę o takiej ale RC. A opisy różnych Starów na forum w tym sezonie były, chyba w styczniu. Co do Duela to też sie ich nie moge doczekać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.04-02.05 Stubai:eek:

W planach jeszcze wypad majowy na Pitztal:)

No i jak żona nie wymyśli sobie w lipcu jakiejś majorki lub innych tropików to dni polskie w Kaprun:D

no chłopie podnosisz ciśnienie:D

pozdrawiam Torres

P.S.-mam nadzieję że żona wymyśli Ci spływ kajakowy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!! Bartek popatrz na fotki z linka, szczególnie 9, 13 i 14, spokojnie na narty się zabierzesz, masz przecież trochę większy ten motur :D to jeszcze możesz ze 2 osoby zabrać ze sobą :P

No to ja nie wiem po co te cieżarówki te vany firmowe ja bym pokupił skuterki

i do azji na szkolenie posłał:D:D to teraz musze sprzdać auto i na wczasy z cała rodzina motorkiem sie spakujemy:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
ja zakończę (25.04) na bardzo nie lubianym przez niektórych kolegów lodowcu Hochjoch czyli mówiąc po naszemu Maso Corto wiem ze to zadupie mało tras zero imprez i zabita dziurami decha ale mam sentyment do tego miejsca i co zrobię :)

a poza tym - nie ważne gdzie ważne z kim i jak :) i tego wszystkim życzę :)

plany planami a często kończy sie tak :

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=72256#post72256

:( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta przerwa, podobnie jak w Tatrzańskiej Łomnicy, choćby "skały srały" jest corocznie. Ale jestem ciekaw, czy w tym sezonie po przerwie jednak znów nie ponartujemy. Śniegu jest dużo, TPN idzie na rękę narciarzom i nie zamyka tras, tylko odgradza miejsca, w których budzą się zwierzęta. Tak więc może jeszcze po 8 maja będzie jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny,

Nie mam dla Ciebie dobrych wieści :(

http://www.pkl.pl/?strona,doc,pol,lato,1408,0,688,1,1408,ant.html

Na Górze jak w Austrii, ustalona data końca sezonu jest święta.

Miłego nartowania

Uważaj na świstaki :D

pzdr

misal

Tak, ta przerwa, podobnie jak w Tatrzańskiej Łomnicy, choćby "skały srały" jest corocznie. Ale jestem ciekaw, czy w tym sezonie po przerwie jednak znów nie ponartujemy. Śniegu jest dużo, TPN idzie na rękę narciarzom i nie zamyka tras, tylko odgradza miejsca, w których budzą się zwierzęta. Tak więc może jeszcze po 8 maja będzie jazda...

Wnioskuję z tego,że szanse raczej niewielkie. :(

Patrzę na prognozę pogody na weekend majowy - deszcz... :mad::(

Czyżby jutro ostatni dzień na nartach? :confused:

Może się nie sprawdzi...

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...