Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mistrzostwa Beskidów w Grasski


nexcom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zawody za nami, emocje opadają, teraz można "normalnie" pojeździć.

Wyciąg na Starym Groniu bedzie czynny już od dzisiaj w każdą niedzielę po południu, a w innych terminach również po zgłoszeniu się grupy zainteresowanych jazdą narciarzy.

Sprzęt (narty) już można wypożyczać w parku linowym w pobliżu wyciągu.

Zapraszam

Tomek

889 103 188

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

coś mi tu brakiem wiary w ciągłość zimy pachnie ;)

Przeciwnie! Jeździmy z zimną krwią na GRASSKI (dla obniżenia temperatury ;) ) w oczekiwaniu na zimę, żeby i w zimie pojeździć na ... GRASSKI. Przetestowałem kilkukrotnie na śniegu - nawet trochę ślizgu jest możliwe i podobnie jak z trawą, nie niszczy to tras narciarskich). :)

Fajne ćwiczenie pozycji. Zapewniam, że żaden uczeń nie przeniesie dwa razy ciężaru na tyły, no i jazda na krawędzi do końca skrętu zapewniona - nie ma innej możliwości.

Zamieszczam wiadomości TVP Katowice.

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

Będę tworzył nowy wątek o GRASSKI, gdyż poszukujemy zawodników, którzy będą nas reprezentować w kraju i za granicą. Mamy już oficjalne zaproszenie na ten weekend na mistrzostwa Czech. Jedzie Tomek i Bartek z Brennej. Bartek, to ten, który w powyższych wiadomościach (na samym końcu) ciągnął do mety za sobą siatki, żeby "dojechać" do celu.

Pozdrawiam

Andrzej Cienciała

grasski.pl

Edytowane przez chinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zawodach w Brennej

Jak wiecie, 13.06.2009 odbyły się w Brennej I Międzynarodowe Mistrzostwa w GRASSKI. Zaproszenie przyjęli goście z kraju i z zagranicy. Obok 1. sekretarza Komitetu Grasski FIS (Jiri Russwurm), prezesa PZN (Apoloniusz Tajner) imprezę zaszczycili zawodnicy z Czech i Słowacji. Jednakże największą przyjemność sprawili organizatorom, licznym przedstawicielom polskich stacji telewizyjnych, radiowych i prasy oraz publiczności, zawodnicy z naszego kraju. Podkreślić trzeba dwa fakty, że część z nich stała na GRASSKI pierwszy raz i zdecydowali się wystartować w tych zawodach. Drugim aspektem, jak stwierdził obecny na zawodach Austyjak, 12krotny mistrz świata - Christian Balek, stok w Brennej jest pod względem nachylenia najtrudniejszym stokiem do jazdy na grasski na świecie. Wraz z przedstawicielami FIS był on pełny podziwu, co do odwagi uczestników (może i organizatorów) .

Organizatorom bardzo dziękujemy za przygotowanie mistrzostw oraz profesjonalizm połączony z entuzjazmem w propagowaniu sportu GRASSKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnie! Jeździmy z zimną krwią na GRASSKI (dla obniżenia temperatury ;) ) w oczekiwaniu na zimę, żeby i w zimie pojeździć na ... GRASSKI. Przetestowałem kilkukrotnie na śniegu - nawet trochę ślizgu jest możliwe i podobnie jak z trawą, nie niszczy to tras narciarskich). :)

Fajne ćwiczenie pozycji. Zapewniam, że żaden uczeń nie przeniesie dwa razy ciężaru na tyły, no i jazda na krawędzi do końca skrętu zapewniona - nie ma innej możliwości.

Zamieszczam wiadomości TVP Katowice.

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

Będę tworzył nowy wątek o GRASSKI, gdyż poszukujemy zawodników, którzy będą nas reprezentować w kraju i za granicą. Mamy już oficjalne zaproszenie na ten weekend na mistrzostwa Czech. Jedzie Tomek i Bartek z Brennej. Bartek, to ten, który w powyższych wiadomościach (na samym końcu) ciągnął do mety za sobą siatki, żeby "dojechać" do celu.

Pozdrawiam

Andrzej Cienciała

grasski.pl

Mogli pokazać jakiś ładny przejazd,a nie same gleby... :D "Zareklamowali" nowy(w Polsce) sport... :P Jak będzie można pojeździć na jakimś lekkim stoku to może spróbuję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM Beskidów w Grasski Brenna 2009

Witam wszystkich,

jestem początkującym użytkownikiem GRASSKI w dniu Mistrzostw Beskidów w Brennej miałem to czwarty raz na nogach z tego drugi raz na tym skoku. Wystartowałem dla zabawy. Dzięki GRASSKI przyjemność jaką daje mi jazda na nartach po śniegu będzie mogła trwać prawie przez cały rok. Spróbujcie, może i Was to wciągnie. Mnie wciągnęło.

Pozdrawiam uczestników oraz składam podziękowania wszystkim osobom, dzięki którym te mistrzostwa się odbyły. W ciemno zapisuję się na następne.

Tomkowi i Bartkowi życzę udanego startu na mistrzostwach Czech, może pojadę kibicować i przy okazji sprawdzę trasy u naszych południowych sąsiadów.

Pozdrawiam wszystkich jeżdżących i tych na „zielonym śniegu” i tych na „białej trawie”,

do zobaczenia gdzieś na stoku

Jarek

P.S. Nie zapominajcie o kaskach i ochraniaczach, rękawice również bardzo wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...