Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spotkanie


Misal

Rekomendowane odpowiedzi

Halo halo, ale ja jeszcze niczego nie obiecywałam :D Mówiłam, że w poniedziałek przyjeżdża do mnie gość, jeszcze nie wiem o której, ale muszę jechać ją odebrać do Katowic, i jeśli to się zbiegnie czasowo no to.. :(

No to o której mam być po Was w Katowicach?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... a oprocz tego ze bylo fajnie to byly dyskutowane jakies konkrety? typu zawody albo jakies wspolne zakupy sprzetu po cenach hurtowych itd.?:)

no co Bobic ???;)

z tym sprzętem to Jarek dobrze kombinuje:D

No sluchaj, kombinowac zawsze mozna :D

No to ja wykombinowałem tak,ze faktycznie wszyscy powinniśmy się jakoś zjednoczyć i jezdzić w tym samym sprzęcie dostarczanym np. przez Bobica. Oczywiście za drobną oplatą.Ja tam pazerny nie jestem i za 1000pln za sezon + serwis na koszt producenta mogę jezdzić na rosikach albo dynastarach:D:D

No to o której mam być po Was w Katowicach?:)

O 1230 ląduje w K....rakowie.Zatem owocnych obrad.Chyba,że szybka zmiana planów i spotykamy sie U Wierzynka to może i Mysiek dotrze:D.Co prawda po Wierzynku raczej nartowania nie bedzie ale jakos damy rade.

Ps.Robert dzialaj szybko,bo jeszcze ktoś może nas podkupić:D

Ps2. Kończe,bo dostałem już drugie upomnienie od pieknej pani z lufthansy, anie chcę skonczyć jak Jan Maria :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1230 ląduje w K....rakowie.Zatem owocnych obrad.Chyba,że szybka zmiana planów i spotykamy sie U Wierzynka to może i Mysiek dotrze:D.Co prawda po Wierzynku raczej nartowania nie bedzie ale jakos damy rade.

Jeslio mnie chodzi, to zaproszenie z jedzeniem na horyzoncie zawsze mile widzine ;)

Natomiast co Wam muszę powiedzieć... oglądam auta od dwóch tygodni... i każde bite... masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misal właśnie dzwonił że rusza dopiero z Pesztu więc w BB będzie około 17-18.

A teraz misal pisze, że potwierdza wysoką jakość jadłodajni Rogata. SB nie taki groźny :), przeżyłem :D.

Jak Johnny wrzuci fotkę, to będzie dalsza część zgadywanki :D

pzdr ze starej 15-tki (kierowcy wiedzą o czym piszę)

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz misal pisze, że potwierdza wysoką jakość jadłodajni Rogata. SB nie taki groźny :), przeżyłem :D.

Jeszcze nie jadłeś najlepszego, np. "Wrota Piekieł":o - mniam

Jeszcze napisz w jakim mieście marzy się mieszkać statystycznemu gorolowi z Warszawki:rolleyes:.

A kto mówił że SB straszny?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot taki przywilej narodu wybranego :D

Podstawowy przywilej to 400 km bliżej w góry i nad morze (do którego można wejść - cyt. za JC - 27.07.2009 - Rogata):)

Ale za to mieszkańcy Polski Centralnej są bardziej zaprawieni w bojach na szosie :D i przeprawach przez koleiny. Po autobahnie to każdy potrafi :D :D :D

A co z zagadką Johnnego ? Możliwości za dużo nie ma, ja tak nie mogłem schudnąć przez kilka dni :(

pzdr

misal

Edytowane przez misalatomic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy przywilej to 400 km bliżej w góry i nad morze (do którego można wejść - cyt. za JC - 27.07.2009 - Rogata):)

Do każdego można wejść, ale do tego co "WY"(gorole z Wawy;)) macie bliżej to chyba za karę, albo jakieś ciężkie grzech, bo przecież nie z własnej i nieprzymuszonej woli:D.

Ale za to mieszkańcy Polski Centralnej są bardziej zaprawieni w bojach na szosie :D i przeprawach przez koleiny. Po autobahnie to każdy potrafi :D :D :D

No to też tłumaczy dlaczego w stronę Morza północnego- Bałtykiem też to nazywacie chętniej śmigacie - bo na drodze tak się zgrzejecie że potem trzeba się schłodzić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...