Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spotkanie


Misal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie będzie mnie...

Ważne sprawy rodzinne jednak nie pozwolą mi przybyć na jutrzejsze spotkanie...

------------------------------

Misial w poniedziałek wraca z Budapesztu i jestem już z nim wstępnie umówiony mniej więcej o tej samej porze i w tym samym miejscu(Rogata), więc jak ktoś by nie dał rady jutro, to zapraszamy w Poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale może jednak następnym razem :P

Misial w poniedziałek wraca z Budapesztu i jestem już z nim wstępnie umówiony mniej więcej o tej samej porze i w tym samym miejscu(Rogata), więc jak ktoś by nie dał rady jutro, to zapraszamy w Poniedziałek :)

No więc?:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nam się nieco uszczupliła ekipa :( ,miałem nadzieję,że jak dziś spojrzę,to zobaczę wpisy kolejnych chętnych,ale cóż - życie. :o

Loviisa,może jeszcze przemyśl to?Pociągiem możesz dojechać nawet pod samą "Rogatą" i to bez przesiadek! ;)

Oto dwie propozycje:

Tychy,odjazd: 11.42 Przyjazd,Bielsko-Biała Leszczyny: 12.43

Tychy,odjazd: 12.42 Przyjazd,Bielsko-Biała Leszczyny: 13.39

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Po wyjściu z pociągu kierujesz się na mały strumyczek(płynie pod tą stacyjką) i dalej drogą ok.200m w kierunku w którym płynie strumyczek.Dochodzisz do głównej drogi(zakręt),po drugiej stronie,lekko po prawej widać już karczmę "Rogatą". :) Jak coś,to zapewne nie braknie chętnych,żeby wyjść po Ciebie... ;):D

PS.Tylko nie ufaj nadmiernie w punktualność PKP... :D

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary :D Jeszcze się zastanowię ;)

No oczywiście, tym bardziej że masz czas do poniedziałku:)

Loviisa,może jeszcze przemyśl to?Pociągiem możesz dojechać nawet pod samą "Rogatą" i to bez przesiadek! ;)

:eek:

Johnny,

chyba nie wiesz co mówisz, z stacji BB Leszczyny to dobry kilometr do Rogatej, wiem bo mieszkałem 8 lat na Kolejowej, 100 m od stacji BB Leszczyny.

A kilometr to nie jest dystans który może pokonać 'z buta" człowiek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek:

Johnny,

chyba nie wiesz co mówisz, z stacji BB Leszczyny to dobry kilometr do Rogatej, wiem bo mieszkałem 8 lat na Kolejowej, 100 m od stacji BB Leszczyny.

A kilometr to nie jest dystans który może pokonać 'z buta" człowiek:D

Kilometr to przesadziłeś! ;) Dokładnie to jest pomiędzy 300 - 400 metrów,w zależności z którego wagonu wysiądziesz.Pokonywałem ten odcinek bardzo często,tak więc wiem o czym mówię. :cool:

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj :)

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Live z Rogatej

14:02 Zapoznajemy się. To oni! :)

14:01 Dotarł Cysorz :)

13:59 Ktoś dotarł i wita się z tym z boku ... pada ... na avatarze inaczej wyglądasz! No faktycznie wszyscy inaczej wyglądają biorąc pod uwagę, że siedzę obok i mnie nie rozpoznali )

13:54 Z boku siedzi dwóch gości ... to chyba nasi?

13:51 Jestem na miejscu! Sam ... :mad:

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:02 No ... rozmawiamy o nartach :) nareszcie :)

14:51 Pstryknąłem kilka fotek ...

14:50 przynieśli jedzenie, więc rozmowa zaczęła się kleić! :) Było o trasie na Węgry, starych nartach, avatarach ... i o czymś o czym nie mogę napisać :)

Jest sympatycznie, miło i wesoło

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W realu równie symaptyczne towarzystwo :D :D :D Pierwszy raz się spotkałem. Dzięki za miły lunch. Jedzenie też bardzo sympatyczne.

To samo mogę powiedzieć! ;):D Również było to moje pierwsze spotkanie.

Wpadam do Rogatej,rozglądam się,ale nikogo nie kojarzę... Zamawiam sobie picie,bo ostro grzeje,wychodzę,patrzę - siedzi dwóch gości,jeden jakby pasował do zdjęcia.Podchodzę,pytam czy panowie ze skionline,ale niestety nie. :P Za to stolik dalej słyszę "tutaj"!Znalazłem Mitka i już zrobiło się przyjemnie. :) Rozmawiamy a tu wpada Misal,bez kłopotu się rozpoznajemy.Zaczynamy dyskusję,tymczasem dwa metry od Nas siedzi JC z Figo... :D Lukanie,podsłuchiwanie i się znaleźliśmy!No i jeszcze Marcin się znalazł!

Bardzo mi miło było Was poznać!Oby częściej takie spotkania!

Tym,którzy mogli wpaść,ale się wahali,powiem,że takie spotkanie jest jeszcze fajniejsze niż na samym forum!Macie czego żałować! ;)

PS.Dzięki za pozdrowienia!

Teraz czas na krótki spacerek... 10km... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek:Tak było,tak było.

Wszystko zostało napisane więc ja nie będę się powtarzał.

Miło było i tyle. :D

Ale nie było opisane jak poznałem wszystkich prócz "Johnego".

Dyskusja zeszła na temat frekwencji forumowiczów na różnych spotkaniach.

I stwierdziłem,że Johny miał przecież być a go nie ma.A tu zonk :eek: Johny i ja przedzieleni byliśmy osobą Mitka.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek:Tak było,tak było.

Wszystko zostało napisane więc ja nie będę się powtarzał.

Miło było i tyle. :D

Ale nie było opisane jak poznałem wszystkich prócz "Johnego".

Dyskusja zeszła na temat frekwencji forumowiczów na różnych spotkaniach.

I stwierdziłem,że Johny miał przecież być a go nie ma.A tu zonk :eek: Johny i ja przedzieleni byliśmy osobą Mitka.

a jż był prawie czas żeby się zbierać :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stwierdziłem,że Johny miał przecież być a go nie ma.A tu zonk :eek: Johny i ja przedzieleni byliśmy osobą Mitka.

To tak jak ja przez dłuższy czas nie wiedziałem,że obok Ciebie siedzi Marcin... ;):D Jest co wspominać! :)

a jż był prawie czas żeby się zbierać :D:D

Aż żal!Prawie się rozkręciło... ;) Jak dam radę,to pojawię się w poniedziałek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka z Budapestu.

Dotarliśmy tutaj około 9 wieczorem. Droga przez Brno i Bratysławę jest co prawda dłuższa o 200 km, ale cały czas (prawie) jedzie się luksusowym autobahnem.

Figo w "Rogatej" to poszedł na łatwiznę i po prostu zadzwonił do mnie :D

Mitek i Johnny poznali mnie i zaczęli machac :D :D

Marcin to po prostu podszedł do stolika jak już dyskusja o nartach była w pełni. :D

Jeszcze raz dzięki za miłe spotkanie.

pzdr

misal

p.s. Rogata godna polecenia. Obiadzik był mniam, porcje prawdziwie austriackie :)

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...