Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No to pierwszy raz w życiu: Bialka w weekend !

Johnny jak to widzisz?

Nie ma problemu,może być Białka! :cool:

A weźmiesz może grilla? ;)

Jak będzie działać ta "szóstka",to nie tylko będziemy mogli się rozwalić jak królowie,ale nawet ten grill się zmieści!Tylko jest jedna wada;ona dość szybko jeździ,będziemy musieli jeść niedopieczone kiełbaski. ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białka Tatrzańska kończy sezon!

Oto komunikat:

W najbliższy weekend zakończymy sezon narciarski 2009/2010 :( Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili Białkę Tatrzańską oraz nasz ośrodek. W sobotę 10 kwietnia wyciągi pracować będą do godziny 18.00. W niedzielę natomiast ośrodek czynny będzie do godziny 16.00, na wszystkich przybyłych w tym dniu czeka miła niespodzianka. ZAPRASZAMY !!!

Ciekawi mnie niespodzianka... :rolleyes: ,darmowe szusowanie? :rolleyes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, bo "niestety":D zamierzam się tam wybrać w niedzielę

Cholera,może się w niedzielę umówimy wszyscy? :rolleyes: No nie wiem co planują,ale pogoda "pomaga"! :mad:

Za to na Kacprowym śnieg ma sypać przez tydzień!!! :cool: Spójrzcie na prognozę na skionline! :cool::rolleyes: Coś czuję,że w maju warunki będą najlepsze w tym sezonie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera,może się w niedzielę umówimy wszyscy? :rolleyes: No nie wiem co planują,ale pogoda "pomaga"! :mad:

Za to na Kacprowym śnieg ma sypać przez tydzień!!! :cool: Spójrzcie na prognozę na skionline! :cool::rolleyes: Coś czuję,że w maju warunki będą najlepsze w tym sezonie!!!

Hej, my raczej nastawiamy się na sobotę...

Natomiast zobaczymy dopiero rano i oczywiście napiszę rano co i jak :D

Jak ktoś się wybiera w weekend to dajcie znać :) oczywiście TUTAJ wpisem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pojedzcie w niedzielę to się spotkamy.

I wcale nie ma znaczenia, że pewnie będzie freeski albo freeride :)

Tylko jeszcze nie wiesz, że My z Maćkiem to tak dość rekreacyjnie jeździmy, typu: piwko, jedzonko, pogadać, pośmiać się, pojeździć, piwko, jedzonko i tak w koło :) Także za dużo km nie nabijamy :D

No i pewnie z techniką jazdy na nartach to no -mówię za siebie- tak O średnio jest :)

Ale "ski fun factor" mamy ustawiony na MAX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z Mysiałkiem uzgodniliśmy,że jedziemy w niedzielę! ;)

Gooood, verrrri goood:) - jak mawiał Hattori Hanzo

Tylko jeszcze nie wiesz, że My z Maćkiem to tak dość rekreacyjnie jeździmy...No i pewnie z techniką jazdy na nartach to no -mówię za siebie- tak O średnio jest :)

Widziałem to na sihelnym. Wszyscy już dawno się rozjechali, a Johnny dalej śnieg zamęczał.

A co do techniki Twojej Mysiek, to niezły masz kamuflaż, raczej inni mogą mieć kompleksy:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sięchłopaki, że przez wypadek TU sezon w Białce skończy się dzisiaj.

Ja mam nadzieję,że nie(zwłaszcza,że siedzę teraz we Frankfurcie czekam na połączenie i wracam tylko na 2 tygodnie).

Nie dajmy się zwariować.Oczywiście,że to co sie wydarzyło jest niewyobrażalne i dzisiaj wszyscy Polacy są zszokowani( i prawidłowo).Ale JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA... , i życie musi toczyć się dalej. Oddajmy hołd Tym co zginęli w inny sposób. Nie składajmy w ofierze wszystkiego,bo nie tędy droga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-szy raz w Białce

A4 pusta, zakopianka pusta =2h drogi Sosnowiec-Białka.

Na parkingu może z 5 samochodów i.... nie widzę Johnnego. Znaczy się... nie jesteśmy ostatni :D !!

Ale pierwsi - jak się później okaże- też nie :) Pozdrowienia dla Ravicka :)

Szukamy kasy... zamknięte ale... dzisiaj za darmoszkę :D

Niestety pada deszcz, deszcze ze śniegiem a na górze śnieg.

Trasy: tam gdzie przejechane ratrakiem twarde ale...

1) pomiędzy śladami ratraka miejscami niewyratrakowane pasy... czyli normalny miękki śnieg...

2) na najfajniejszej (z góry trasie) - bodajże czerwonej... dziury i nierówności jak za najlepszych czasów na Pilsku ...

3) pomiędzy śladami ratraków góry i doliny.

Śniegu jeszcze dużo, ale też i pare większych przetarć. IMHO gdyby się uparli to jeszcze długo by tam człek pojeździł.

Ośrodek: bez tłumów 1 klasa. Wyciągi ok a nawet bardziej. Trasy dość urozmaicone. Dużo wypożyczalni i jadłodajni :D Spory parking, ubity ale jednak pozostawia błotniste ślady.

Podsumowując:

niestety ja się zawiodłem na przygotowaniu dzisiaj stoków.

Może to i kwiecień i ostatni dzień, ale widać po prostu, że się nie postarali.

Edytowane przez mysiauek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie;wielkie dzięki za miłe towarzystwo! :)

Muszę przyznać,że Mysiałek jest dziś wyjątkowo szybki ;) ;był dziś przede mną na miejscu(ale nie dość szybki,żeby wyprzedzić mojego imiennika,tutaj Ravicka),wyprzedził mnie w drodze po schabowego,szybciej zjadł,szybciej skończył jazdę,szybciej dojechał do domu i szybciej napisał relację.Raz chciałem zatrzymać się i zaczekać na niego... ależ byłem w błędzie - Mysiek już czekał na Nas na dole!

Kto wie,czy przypadkiem teraz mnie nie wyprzedził z browarem po-nartowym... :eek:

W zasadzie to Mysiek wszystko napisał.Dorzucę tyle,że to przygotowanie trasy miejscami baaaardzo kiepsko.Tu i ówdzie bywał taki pas miękkiego i grząskiego śniegu,do tego ja trafiłem na niespodziewankę;jakąś górkę,na której niemal się wyłożyłem. :mad:

Nie byłoby tak źle,gdyby choć pogoda dopisywała,niestety ciągle padał taki śnieg z deszczem i to intensywnie! :mad: Opad ten powodował,że prawie nic nie widziałem przez swoje gogle,a do tego później zaczęło łapać narty.Ale nie będę tylko narzekał,bo rano dało się fajnie pojechać.

Obudziłem Dżonkę(miała jeździć),która spała sobie w aucie i udaliśmy się na jedzonko,porcję obfite,ale ten schabowy to chyba ze szczura był... :P

Pojedzeni państwo Mysiałkowie decydują się wracać do domu,mają dość tych "nawilżonych" ciuchów. ;) Ja z Ravickiem decydujemy się jeszcze trochę pojeździć,w końcu to chyba ostatni raz w tym roku.Niestety marznąca w aucie Dżonka,ale też pogarszające się warunki i przemoczone ciuchy przekonują mnie,żeby dać sobie spokój.Pożegnanie z Ravickiem i idę do auta,a tam taka skulona bidulka siedzi... :P

Jeszcze taka mała ironia.

Mówiłem z Ravickiem o tym,żeby jeszcze w drodze powrotnej na rybki się udać,bo mam nawet robaki w aucie... no właśnie,sądziłem,że siedzą sobie w pudełeczku,a one zwiedzały sobie cały bagażnik,do tego część już prawie by się przebiła do części pasażerskiej. :eek: Trzeba było pojechać na stację na odkurzacz... Jutro oddaję auto do serwisu,a oni tam po robocie myją również wnętrze - chciałbym widzieć ich miny... :D

Jeszcze raz dziękuję Kasi,Michałowi i Maćkowi za mile spędzony dzień!Nie ważna jest pogoda i warunki,ważne jest towarzystwo!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...