Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Volkl RACETIGER SC - jak długość?


TomTomCio

Rekomendowane odpowiedzi

mam możliwość kupić w dobrej cenie Volkl RACETIGER SC model z roku 2008/09, mam 173 cm, 80kg wagi, skala umiejętności - 6, lubię szybką jazdę. jaka długość będzie najbardziej optymalna tak bym cały czas się jeszcze uczył a nie walczył z tą nartą. jeżdżę ok 40 dni w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za info - ale chciałbym doprecyzować - dostępne długości Volkl RACETIGER SC to 153, 158 i 163, ja osobiście chciałem kupić 158 ze względu na mniejszy promień skrętu, ale proszę o waszą opinie

W pierwszym poście napisałeś że lubisz szybką jazdę a z drugiego wynika że lubisz ciasny skręt (mały promień), moim zdaniem to troche koliduje ze sobą... Bo krótkie narty o małym promieniu wykluczają raczej szybką jazde bo będą niestabilne i zawsze będą szukały ciaśniejszego zakrętu niż jesteś w stanie zrobić przy szybkiej jeździe. Tu jeszcze zalezy co nazywamy szybką jazdę. Do szybkiej jazdy bierz jekies GS lub najdłuzsze racetigery SC. Ja ujeżdzam narty SL11 o promieniu 11m i dł 156 ale nie powiedziałbym że jeżdze "szybko" ale raczej "ostro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada Volkl RACETIGER SC będzie 158

dziękuję za wszelkie informację - będzie długość 158, jak uda mi się na nich pojeździć opisze wrażenia i jeszcze mała korekta - oczywiście pisząc 'szybko' miałem po części na myśli 'ostro'

no i teraz jedynie pozostaje czekać na śnieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście napisałeś że lubisz szybką jazdę a z drugiego wynika że lubisz ciasny skręt (mały promień), moim zdaniem to troche koliduje ze sobą... Bo krótkie narty o małym promieniu wykluczają raczej szybką jazde .........

Jazda szybka w skrecie - tak mi graj muzyko :D;)

173 / 76 - 77 (zrzucilem 3-4 kg :P).

Zaczalem od 160, zmienilem na chwil pare na 165 i wrocilem na 160.

W Twoim przypadku przy moim zastosowaniu postawilbym na 163 :)

Daj znac jak sie walczy na 158

p.s. tym gardziej ze to sc a nie sl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że chyba widziałem je na ebaju.de rózne roczniki (nóweczki oczywiście) do 300ojro.

Chociaż czy to dobra cena?

To ja się zamysliłem,chyba nie w tym wątku,było wcześniej ,a tu chyba chodzi o długość desek.ja myślałem,że dalej chodzi o Sc Fischera a V...:)

Przepraszam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...