Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie kto na 11 listopada?


Rekomendowane odpowiedzi

7-11 STUBAI i na powrocie TUX

Mam kilka osób bez rezerwacji czy moga miec problemy ze znalezieniem kwater ??? Osobiscie kilka razy byłem w Kaprun bez rezerwacji i nie bylo problemu ale STUBAI to moj dziewiczy rejs.

Jak nas poznacie ???? Grupa doroslych facetów cieszacych sie jazda na nartach i sniegiem jak małe dzieci to MY........i zawsze po nartowaniu sznaps i browarek na zakwasy....!!!!

Edytowane przez jaca72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy, jak już łokieć wspomniał, w terminie 7 - 14 listopada na Pitztal...

I będzie nas trochę :D

Twoich trochę i moich trochę, żeby tylko ta górka się za mała nie zrobiła:D.

Ale jak pamiętam zeszły rok na święta listopadowe to na parkingu jednego dnia na 10 samochodów 9 było z Polski.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to se som te gołąbki u teściowej,no bo se nie rozumuje :confused:

A,... a,... a... jozpa

co se to bedzie tego, no tego 14.06.2010 ???

Kol. Figo zapytał więc spiesze z odpowiedzią

gołąbki: kapusta, mięso mielone, ryż itd. pieprz, sól itd. całość do gara itd.

chyba wiemy co dalej, ale nie żebym robił tylko opylał te, roboty teściowej

cymes!

a co do tej daty, pewnie będę miał urlop, ale nie o to chodzi, bo cały ten wątek przypomina przechwałki przedszkolaków w piaskownicy, ale to pewno moje odczucie bo gdzie tam gołąbki teściowej porównać do zabawy na śniegu (wyjazd kroi się dopiero na marzec, narazie czekam na braci Czechów).

dlatego ten mój sarkazm, ale cóż życzę wszystkim wspaniałej zabawy!:)

jednym słowem rozbujaliście mi grzdyla:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie o to chodzi, bo cały ten wątek przypomina przechwałki przedszkolaków w piaskownicy, ale to pewno moje odczucie (...)

dlatego ten mój sarkazm, ale cóż życzę wszystkim wspaniałej zabawy!:)

jednym słowem rozbujaliście mi grzdyla:D

A wiesz do czego służy forum ?:)

Zazdrość i zawiść to okropna cecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Homar nie bierz tego tak na poważnie, a forum służy min. do rozmowy, więc rozmawiamy ot tak poprostu.

ps

sam przyznałem się do odrobiny sarkazmu (który dotyczył nie faktu czyjegoś wyjazdu ale trąbienia o nim) i prosze nie przypisuj mi zawisci i zazdrości to chyba zbyt duży kaliber. ciesze się, że kolezanki i koledzy mogą posmigać tego dnia na deskach ja jak napisałem nie mogę i tyle uważam w tym temacie.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Figo zapytał więc spiesze z odpowiedzią

gołąbki: kapusta, mięso mielone, ryż itd. pieprz, sól itd. całość do gara itd.

chyba wiemy co dalej, ale nie żebym robił tylko opylał te, roboty teściowej

cymes!

a co do tej daty, pewnie będę miał urlop, ale nie o to chodzi, bo cały ten wątek przypomina przechwałki przedszkolaków w piaskownicy, ale to pewno moje odczucie bo gdzie tam gołąbki teściowej porównać do zabawy na śniegu (wyjazd kroi się dopiero na marzec, narazie czekam na braci Czechów).

dlatego ten mój sarkazm, ale cóż życzę wszystkim wspaniałej zabawy!:)

jednym słowem rozbujaliście mi grzdyla:D

Takie gołąbki to OK.

Ale napisałeś " zapylał "........:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Homar nie bierz tego tak na poważnie, a forum służy min. do rozmowy, więc rozmawiamy ot tak poprostu.

ps

sam przyznałem się do odrobiny sarkazmu (który dotyczył nie faktu czyjegoś wyjazdu ale trąbienia o nim) i prosze nie przypisuj mi zawisci i zazdrości to chyba zbyt duży kaliber. ciesze się, że kolezanki i koledzy mogą posmigać tego dnia na deskach ja jak napisałem nie mogę i tyle uważam w tym temacie.

:)

A nie pomyślałeś, że to trąbienie o wyjazdach ma również taki cel, że jak dwóch forumowiczów będzie w tym samym czasie i miejscu na nartach to dzięki temu, że posiadają takowe informacje o terminie i miejscu przebywania innych mogą się razem na nartach spotkać. Powymieniać poglądy, pojeździć, zweryfikować swoją jazdę, na koniec dnia kufle skrzyżować....

Ja przynajmniej w takim celu piszę, że będę tu i tu wtedy to a wtedy i każdy kto będzie w tym samym miejscu i czasie i będzie miał ochotę ze mną pośmigać i udzielić kilka uwag nt mojej jazdy (najlepiej krytycznych) jest mile widziany.

No niektórzy to wolą pisać, że byłem tu i tu - tylko po co komu taka informacja - to tak jak musztarda po obiedzie.

Chyba, że przy tym ktoś zamieści porządną relację z wyjazdu dot. warunków, ośrodka, mieszkania itp. Jest to bardzo przydatne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślałeś, że to trąbienie o wyjazdach ma również taki cel, że jak dwóch forumowiczów będzie w tym samym czasie i miejscu na nartach to dzięki temu, że posiadają takowe informacje o terminie i miejscu przebywania innych mogą się razem na nartach spotkać. Powymieniać poglądy, pojeździć, zweryfikować swoją jazdę, na koniec dnia kufle skrzyżować....

Ja przynajmniej w takim celu piszę, że będę tu i tu wtedy to a wtedy i każdy kto będzie w tym samym miejscu i czasie i będzie miał ochotę ze mną pośmigać i udzielić kilka uwag nt mojej jazdy (najlepiej krytycznych) jest mile widziany.

No niektórzy to wolą pisać, że byłem tu i tu - tylko po co komu taka informacja - to tak jak musztarda po obiedzie.

Chyba, że przy tym ktoś zamieści porządną relację z wyjazdu dot. warunków, ośrodka, mieszkania itp. Jest to bardzo przydatne.

Pozdrawiam.

... no wlasnie :D np. z Łokciem mamy umowione spotkanie w Livigno w lutym w celu przedyskutowania mechaniczno-fizycznych własciwosci narty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no wlasnie :D np. z Łokciem mamy umowione spotkanie w Livigno w lutym w celu przedyskutowania mechaniczno-fizycznych własciwosci narty :P

Mój terminarz jest trochę inny bo będę tam w Grudniu. Niemniej jednak jak będzie dane nam się spotkać na pewno wykopię podręczniki z mechaniki i wezmę ze sobą:D Do tego oczywiście troszku rudej dla rozjaśnienia umysłu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...