Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie narty Salomon Crossmax W12


radgry

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć twarde narty crossowe, świetne do bardzo szybkiego zap.... z góry do dołu średnim i nieco dłuzszym skrętem. Jeśli jeździ rzeczywiscie na 7 i lubi szybką jazde bez większych zawiłości to powinna być zadowolona. Tylko narta dośc twarda a żona nie za cieżka więc będzie wymagająco i może byc męcząco, żebyś nie zamęczył biduli albo też żeby Ci nie odjechala w siną dal bo gdy rozpędzi się na tej narcie może byc ją cieżko dogonić:D

Edytowane przez mihumor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum, szukam nart dla żony, mam problem z doobrem nart a mam dobrą okazję fajengo zakupu-Salomon Crossmax W12 długość 163 Poziom 7, wzrost 168cm, waga 57kg. czy to dobry wybór? proszę o pomoc

Sądzę iż Mihumor ma rację są to dość twarde i wymagające narty-właśnie je posiadam i użytkuję,a wagowo przewyższam wzrostowo tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na Forum!:)

Tutaj masz wynik testu z World Ski http://www.skionline.pl/worldskitest/?co=test2007&id_testu=445,z którego raczej wynika,że jest to narta typowo dla mężczyzn;):cool:,jeśli uważasz wraz z żoną ,że dałaby sobie radę-to szukaj raczej długości 154 cm.Tak jak pisał wcześniej Michał-nie będzie lekko:rolleyes:,jest to męcząca narta,a na pewno dla kobiety:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak W12 jest jeszcze twardsza (prawdopodobnie , bo nie jeździłem ) od V12 ( którą mam ) to już trzeba trochę siły w jazdę włożyć - wtedy jak jest prędkość , jest fajnie:) . Bo inaczej , to przypuszczam że jazda będzie i męcząca i mniej komfortowa . A poza tym , to do tej długości narty żona raczej za lekka , chyba że te 57kg to same mięśnie:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy one są porównywalne z V12, ale obawiam się, że 162cm to troche za długie. Ja mam V12 162cm przy wzroście 180 i wadze 80. Jak je kupowałem to wydawały mi sie nieco krótkie, ale "codzienna" :) eksploatacja zweryfikowała moje obawy. Umęczy się dziewczyna chyba zgodnie z tym co napisali koledzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voki racetiger sl i są świetne 07/08

A Ty chcesz żonę wymienić na inny model;):D:DTrochę skaczesz z tymi modelami nart,zupełnie inna narta;):pLepiej wybrać nartę pod swój styl jazdy,jaki skręt sprawia przyjemność,jaki rodzaj trasy ..itp:rolleyes:,a nie tylko promocję;)

Ten Volkl też nie jest "łatwą"nartą,ale może szukacie emocji:)-oczywiście chodzi o żonę

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie żona jeździ na 7, to mozna pokusić się o zakup dobrej narty. Musicie wziąć jednak pod uwagę to, że im narta lepsza, tym bardziej wymagająca. Poza tym troszke różni się specyfika crossmax-ów i racetiger-ów SL :) Przeanalizujcie dokładnie czego szukacie. Ustalcie, jakim skrętem najchętniej jeździ żona, na jakich trasach jeździcie, ile jest w stanie wycisnąc z narty, jak z kondycją i poszukajcie czegoś. Bez względu na wszystko odradzałbym zakup narty o długości większej niz 160cm, ale jest to tylko moja sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie sugestie jaką nartkę dobrać

jak by moja żona jeździła na poziomie 7:rolleyes: i budżet by puszczał to kupiłbym jej te narty :

http://www.allegro.pl/item817857350_narty_salomon_x_wing_tornado_ti_154cm.html

po prostu piękne:)

a tu starszy rocznik , ale w super cenie :

http://www.allegro.pl/item811757121_salomon_x_wing_tornado_z_wiaz_f610_154_cm_nowe.html

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by moja żona jeździła na poziomie 7:rolleyes: i budżet by puszczał to kupiłbym jej te narty :

http://www.allegro.pl/item817857350_narty_salomon_x_wing_tornado_ti_154cm.html

po prostu piękne:)

To jest to!:rolleyes:Sam chętnie bym kupił dla siebie/jako kolejną parę nart;)/,ale nie w tej długości:cool:

Ale to jest bardzo dobra propozycja,uniwersalne nartki/zaraz będzie,że uniwersalne to do niczego:D/,ale nie wszyscy muszą jeździć na SL czy Rc;):D

Też jak Andrzej-POLECAM!:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...