Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warszawa wtorek 24 listopada


SB

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższy wtorek w godzinach po południowo-wieczornych będę w Stolicy, może by były chętne osoby na spotkanie??

Jeśli tak to oczekuję propozycji odnośnie miejsca.

Jest tylko jeden warunek że musi tam być miejsce na postawienie ruchomej reklamy SKIONLINE:D, albo taka opcja że postawię krowioka w innym miejscu a ktoś:rolleyes: mnie przetransportuje do miejsca spotkania:) - wygodny jestem, co zrobić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wolisz postawić w centrum, czy może być u mnie na Sadybie ?

W centrum byłoby lepiej, bo to od razu i billboard byłby na chwilę :), u mnie za to no problem z miejscem.

Na placu Konstytucji jest taki duży parkplatz. O której przyjeżdżasz, to coś pokombinujemy :rolleyes:

Transport masz :D

Miejsce to chyba tradycyjnie Szwejk. Trochę mało czasu na zrobienie rezerwacji, trzeba by iść na żywioł.

pzdr

misal

P.S.

Do której masz czas ?

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Edytowane przez Misal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wolisz postawić w centrum, czy może być u mnie na Sadybie ?

W centrum byłoby lepiej, bo to od razu i billboard byłby na chwilę :), u mnie za to no problem z miejscem.

Na placu Konstytucji jest taki duży parkplatz. O której przyjeżdżasz, to coś pokombinujemy :rolleyes:

Transport masz :D

Miejsce to chyba tradycyjnie Szwejk. Trochę mało czasu na zrobienie rezerwacji, trzeba by iść na żywioł.

Żeby to miało sens to muszę tak kombinować żeby mieć czas na spotkanie 17-19(chodzi o początek spotkania :D)

A jeśli chodzi o miejsce parkingowe to naprawdę bez znaczenia byle się samochód zmieścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,

Było 2 Marków, który jest który :confused:

Konrad nie dotarł :(

Spotkanie jak zwykle bardzo udane. Na koniec była wizyta w ski-muzeum ;)

Lapciak został w bagażniku pod chałupą, więc nie było relacji live.

Marku, Sławku dzięki za miłą pogawędkę przy pizzy.

Krowiak lub SB-truck (jak kto woli) robi wrażenie :rolleyes:

Jutro skok przez BB do Wolkersdorfu, pojutrze Stubai

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santa Katherina

Ciekawe czy wpadło Wam do głowy żeby przy okazji spotkania wykonać "zbiorczy telefon" do Kasi z życzeniami imieninowymi?

Jeśli nie to uczynię to tutaj ,tak żeby nowego wątku nie zakładać.

Kasiu wszystkiego najlepszego z okazji imienin.:D

Samych pogodnych dni.

A rodzaj pogody wybierz sobie sama.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro wybieram sie do Bielska-Białej. Tak trochę niespodziewanie wypadło...

Ale może uda się wspólnie jakąś herbatkę wypić?

Wróżko, wszystkiego najlepszego!!!

Spotkanie jak zwykle w Rogatej proponuję.

SKIer wyznacza godzinę,ja spróbuję się dostosować,ale ze względu na dość gorący (dla mnie) okres.

Zrobię dużo żeby się spotkać ale niestety nie mogę powiedzieć,że zrobię wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...