Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dojazd z Pomorza do Mallnitz


mrose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, forumowiczów. Mam na imię Marcin i jestem narciarskim zapaleńcem z "północy". W sobotę wybieramy się do Mallnitz. Powiedzcie proszę jaką trasę najlepiej wybrać, Jechać przez Salzburg i potem a10 i przez tunele Tauern i Katschberg do Mallnitz, czy moze polecieć na Kufstein,Mittersill,Lienz, Mallnitz ( tylko czy na początku grudnia ta droga będzie czynna) . DAjcie w miarę szybko znać bo za 2 dni będę już w trasie :).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, forumowiczów. Mam na imię Marcin i jestem narciarskim zapaleńcem z "północy". W sobotę wybieramy się do Mallnitz. Powiedzcie proszę jaką trasę najlepiej wybrać, Jechać przez Salzburg i potem a10 i przez tunele Tauern i Katschberg do Mallnitz, czy moze polecieć na Kufstein,Mittersill,Lienz, Mallnitz ( tylko czy na początku grudnia ta droga będzie czynna) . DAjcie w miarę szybko znać bo za 2 dni będę już w trasie :).Pozdrawiam

Oczywiście, że jest czynna! To główna droga z Kitzbuehel na południe. Dodam, że jedąc tą drogą masz przed sobą płatny tunel, tak samo jak na autostradzie Salzburg - Villach.

Proszę napisz jak planujesz jechać do Austrii? Przez Niemcy czy jedziesz przez całą Polskę do Cieszyna?

To ważne!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze przez Niemcy to raczej pewnie. Sa 3 drogi:

1. Kufstein - Kitzbühel - Mittersill - Felbertauerntunnel - Matrei - Mallnitz

2. Salzburg - Bischofschofen - Gastein - Böckstein(tunel kolejowy) - Mallnitz

3. Salzburg - Tunele Tauern i Katschberg - Mallnitz.

Wszystkie drogi sa czynne a chwilowe trudnosci zdarzaja sie tez.

Wyszukiwarka pokazuje nr 2.

Przejazd przez tunel kolejowy wyglada tak: w Böckstein wjezdzasz autem na lore tz taki towarowy bez scian wagon, ludzie udaja sie obowiazkowo do wagonu pasazerskiego. Przejazd przez tunel trwa 12 min cala operacja do 20 min. Rozklad jazdy co ca 40 min (znajdziesz na stronie tunelu).

Mallnitz jest pierwsza stacja i za tunelem.

Koszt przejazdu18€, jezeli kupisz bilet w przedsprzedarzy np. po drodze w Turismusbüro w Bad Gastein to 12 €.

Jechalem kilka razy, polaczenie jest szybkie i atrakcyjne (dolina Gastein)

pozdr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest czynna! To główna droga z Kitzbuehel na południe. Dodam, że jedąc tą drogą masz przed sobą płatny tunel, tak samo jak na autostradzie Salzburg - Villach.

Proszę napisz jak planujesz jechać do Austrii? Przez Niemcy czy jedziesz przez całą Polskę do Cieszyna?

To ważne!

W Słubicach przekraczam granicę, potem na berliner ring - regensburg - dalej a3 i na wysokosci passau odbijam na landowke i do autostrady na salzburg lub wariant "monachijski" czyli lece cale niemcy i monachium omijam wschodnią obwodnicą lub wariant 3 czyli w regensburgu zjezdzam na landowke b15 i dalej az do rosenheim. Masz jakies propozycje? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Słubicach przekraczam granicę, potem na berliner ring - regensburg - dalej a3 i na wysokosci passau odbijam na landowke i do autostrady na salzburg lub wariant "monachijski" czyli lece cale niemcy i monachium omijam wschodnią obwodnicą lub wariant 3 czyli w regensburgu zjezdzam na landowke b15 i dalej az do rosenheim. Masz jakies propozycje? Pozdrawiam

W takim wypadku najlepsza droga to ta, którą opisał poniżej Alfredoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękuję za pomoc, przejadę się tunelem kolejowym.

Zastanawiam się jeszcze, czy omijać Monachium i jechać przez Regensburg i potem wkierunku Linzu , by potem landówką dojechać do a3 na salzburg, czy może lepiej nie zawracać sobie głowy i jechać na Monachium , objechać bawarską stolicę wschodnią obwodnicą i potem lecieć ładnie a8 na SAlzburg. Dodam, że planuję być w Słubicach ok 9 rano, czyli gdzieś ok 15 pod Monachium byłbym. Generalnie nie chcę stać w korkach pod Monachium i stąd moje kombinacje. Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w sobotę nie będziesz miał problemu, ja bym leciał na Monachium i ryzykował obwodnicę, autostrada na Regensburg ma prawie cały czas ograniczenie do 110 a landówką to już się będziesz wlókł całkiem. Teraz jest zupełnie poza sezonem więc przelecisz jakos spokojnie i korków być nie powinno.

Edytowane przez mihumor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...