Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobór Nart 185cm/90kg


acidblue12

Rekomendowane odpowiedzi

1.Płeć K/M,

M

2.Wiek,

15

3.Wzrost,

185.4 cm

4.Waga,

90 kg

5.Jaki masz poziom umiejętności w skali forum,

4/3

6.Jak długo jeździsz na nartach,

teraz będzie 2 sezon

7.Jakie masz buty/flex,

Lange Concept 75

8.Jakie masz teraz narty/model,

-----------

9.Na jakich nartach jeździłeś do tej pory (długość, promień skrętu),

z wypożyczalni: były slalomowe, gigantowe różne :)

10.Jak lubisz jeździć na nartach,

chyba carvingowo ostre skrety i dosc szybka jazda (jesli umiejetnosci pozwola)

11.Jak chciałbyś jeździć,

O wiele lepiej technicznie. Czuć się pewniej na stoku i może lepiej panować nad nartami

12.Jaki preferujesz promień skrętu,

Nie mam zdania/doswiadczenia

13.Twoje ulubione trasy.

Nie zbyt strome, ok 20º nachylenia. Niebieskie/czerwone :)

14.Możliwości finansowe.

chciałbym coś przyzwoicie wyglądającego w cenie do ~600zł może być używane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się między

Salomon Streetracer 10 165cm z 05/06

a Fisher Progressor 8+ 165cm z 08/09.

Normalnie brałbym te progressory tylko nie jestem pewien czy ta narta w długości 165 cm nie bedzie dla mnie zbyt wymagajaca. Co prawda bardzo szybko się ucze, ale nie chce popełnić błedu przy zakupie :)

Z góry dziękuje za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się między

Salomon Streetracer 10 165cm z 05/06

a Fisher Progressor 8+ 165cm z 08/09.

Normalnie brałbym te progressory tylko nie jestem pewien czy ta narta w długości 165 cm nie bedzie dla mnie zbyt wymagajaca. Co prawda bardzo szybko się ucze, ale nie chce popełnić błedu przy zakupie :)

Z góry dziękuje za pomoc !

Fischer Progressor jak najbardziej ok w długości minimum 170 cm.

165 będą za krótkie przy twoim wzroście

preferujesz krótkie szybkie skręty czy raczej dłuższe łuki?

streetracer 10 jeszcze nie dla Ciebie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge kupić progressory 8+ z 2009 165cm za 699 w bdb stanie.

Zastanawiam się czy kupic.?

A czemu te streetracery nie dla mnie?

Kiedyś już jeździlem na streetracerach 6 z 04/05 154cm :P i chyba dobrze mi się jeździło. Tzn. nie mam zbyt dobrego porównania bo na nartach byłem dopiero 6 razy :)

Chyba nie mam określonego stylu jazdy, lubie i długim i krótkim skrętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze te streetracery 10 są dla narciarzy o innym poziomie umiejętności:)

165 będą za krótkie narte taką jak progressor nie dobiera się tak jak slalomki taka narta powinna byc dłuższa stąd minimum 170cm przy twoim wzroście kupowanie takiej narty w dlugości mija się z celem i zaburza sam cel dla ktorego ta narta została stworzona ( mowiąc o osobie która tak jak ty ma 185cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge kupić progressory 8+ z 2009 165cm za 699 w bdb stanie.

Zastanawiam się czy kupic.?

A czemu te streetracery nie dla mnie?

Kiedyś już jeździlem na streetracerach 6 z 04/05 154cm :P i chyba dobrze mi się jeździło. Tzn. nie mam zbyt dobrego porównania bo na nartach byłem dopiero 6 razy :)

Chyba nie mam określonego stylu jazdy, lubie i długim i krótkim skrętem.

Streetracer 6 to narty nadające się nawet dla początkujących(ma je moja dziewczyna),Streetracer 10 to już inna narta - co najmniej dla zaawansowanych i wyżej. :)

Powoli,przyjdzie czas i na nartki dla ekspertów! ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używany sprzęt giełda narciarska w katowicach tuż obok kliniki okulistycznej :)

to co w linku podałes to znajome mi źródło bo na codzień mieszkam we wrocławiu:) jezeli nie zalezy ci na czasie to poczekaj moze cos wrzuca w odpowiedniej dlugości

jak chcesz organoleptycznie zbadać to jedz na ta giełde tylko tam uwarzaj na sprzedawców maja mega duże ciśnienie zeby sprzedać i wcisną Ci wszystko jak poczują ze nie jesteś dobrze obeznany w temacie. Jak pojdziesz na giełde to wczesniej wybierz pare nart za którymi będziesz sie rozglądał i skup się tylko na nich:):)

jak coś jeszcze to pytaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używany sprzęt giełda narciarska w katowicach tuż obok kliniki okulistycznej :)

to co w linku podałes to znajome mi źródło bo na codzień mieszkam we wrocławiu:) jezeli nie zalezy ci na czasie to poczekaj moze cos wrzuca w odpowiedniej dlugości

jak chcesz organoleptycznie zbadać to jedz na ta giełde tylko tam uwarzaj na sprzedawców maja mega duże ciśnienie zeby sprzedać i wcisną Ci wszystko jak poczują ze nie jesteś dobrze obeznany w temacie. Jak pojdziesz na giełde to wczesniej wybierz pare nart za którymi będziesz sie rozglądał i skup się tylko na nich:):)

jak coś jeszcze to pytaj:)

Możesz jeszcze zajrzeć do sklepów z używanymi nartami,jest ich sporo(przynajmniej na Podbeskidziu),mój kolega kupił w ten sposób naprawdę dobre narty za 350 zł i dostał na nie jeszcze gwarancję! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugajson możesz dokładniej opisać gdzie jest ta giełda?

Mieszkam 20km od katowic, wiec nie za bardzo wiem gdzie :P

Te progressory 8+ 170 na pewno nie będa za długie?

Napaliłem się na nie :) Zadzwonie jeszcze dzisiaj do tego pana czy nie będzie miał tych progressorow 170cm.

johny znasz może okolice w ktorych takie sklepy można spotkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170 powinny być w sam raz! :)

Punkt,w którym mój kolega kupił narty,znajduję się koło Bielska-Białej,w Wapienicy na tzw.podwójnych światłach.Gość ten handluję też przez "alledrogo".Jak byłbyś zainteresowany,to dokładne namiary dam Ci jutro bądź pojutrze. :) Podobno ma spory wybór i w rozsądnych cenach.

Jeśli znasz B-B i okolice,mogę Cię naprowadzić na inne punkty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już sam nie wiem.

W weekend pojade na ta gielde zimowa do Katowic, może coś sie znajdzie, będe polował na te progressory 8+ z 08/09 w długości 170cm :)

A może jeszcze byście mi coś doradzili, co moge wyrwać za ~600zł +/- 100, cos podobnego do tego progressora (w uniwersalności)?!

Może coś od Salomona albo Voelkla??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Marcin że jeździłeś na tych Head'ach. Jak się na nich jeździ?

Spodobały mi się :)

Podobno są porównywalne z Progressorami 8+

A nawet troche tańsze, częściej spotykane.

Jestem dość cięzki i ta nartka w długości 170cm byłaby napewno dobrze dociśnięta. Myśle że będa taką mieli na giełdzie w Katowicach(w sobote jade ), a jeśli nie to będe się rozglądał za Progressorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...