Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szczepan karpiel


Rekomendowane odpowiedzi

No to pierwsze koty za płoty :)

Witaj Chłopie na forum, filmiki fajne, ale też coś czasami napisz od siebie. Liczę na to, że będziesz służył radą młodym adeptom freeskingu, a może też sam coś zyskasz czytając posty innych wariatów takich jak my.

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

P.S.

Homar, jakbym mógł to dałbym Tobie normalnie bana za:

Wydaje mi sie ze temat można zamknać Szczepan skutecznie przepędzony 3:0 dla admina i modów ;)

Wyszło na Aklima:

...

a Szczepan jak faktycznie ma charakter:rolleyes: to nie powinien unosić się honorem tylko wrócić na forum , wytłumaczyć co i jak i będzie OK

i to mnie cieszy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może będziemy mieć na stałe eksperta od freeski :)

PS

No drugiego po Andrzeju L. :D

hehe Leski ma wieksze doswiadczenie ale zawsze chetnie pomoge.

Tak apropos mam tutaj bardzo ciekawego niusa warto poczytac:

http://www.salomonfreeski.com/pl/jib-academy.aspx

P.S. Wszyscy moga przyjechac pojezdzic, chodzi tylko o dobra zabawe. To ograniczenie wiekowe tyczy sie tylko osob ktore jako "mlodziaki" beda braly udzial w konkursie gdzie bedzie mozna wygrac kilka fajnych nagrod firmy SALOMON.

Kazdy jest mile widziany zeby wspolnie pojezdzic.

Bez zapisow, poprostu kupujemy karnet i jezdzimy a my zawsze postaramy sie cos doradzic.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening do mistrzostw polski (PFO) jak narazie idzie bardzo dobrze. W zasadzie dopiero teraz mialem okazję przypomnieć sobie wszystkie tricki jakie umiałem w zeszłym sezonie ,ale musze przyznać ,że kosztowało mnie to troche bólu i nerwów. Zima nie jest łaskawa także i w Austrii dlatego nie miałem gdzie trenować. Większości z Was nic to nie powie ,ale nowy stylowy trick to Cork 5 Tail grab. Pozdrowienia z Mayrhofen.

19851_1291298596875_1062558870_893463_6706476_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam odrazu niezwykle ;) zwykle jak sie tylko chce. kazdy z Was moze probowac, wiadomo zaczynajac od podstaw.

a jak próbować to od czego zacząć , jakie narty ,itp ?

no i czy wg Ciebie są jakieś ograniczenia wiekowe:) , czy też zacząć może każdy , w każdym wieku

a i jeszcze jedno : jeździsz tylko w snowparkach , czy też tematy freerajdowe nie są Ci obce?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak próbować to od czego zacząć , jakie narty ,itp ?

no i czy wg Ciebie są jakieś ograniczenia wiekowe:) , czy też zacząć może każdy , w każdym wieku

a i jeszcze jedno : jeździsz tylko w snowparkach , czy też tematy freerajdowe nie są Ci obce?

pozdr

najlepiej w bezpiecznych snowparkach i porzadnyc w polsce takowych moze i nie ma ale zawsze znajdzie sie gdzies maly kiker z ktorego mozna poskakac. trening na zasadzie 180-360 stopni nawet w jezdzie albo w miejscu daje obeznanie sie z ruchem i staramy sie to przerzucic pozniej na wieksze loty i wolniejsze rotacje.

co do nart to wiadomo tylko twin-tipy (narty podgiete z obu stron do jazdy tylem i przodem) bo tylem tez bardzo lubimy jezdzic.

ograniczen wiekowych nie ma jednak ten kto mial stycznosc ze snowparkiem w wieku okolo 28-30 lat z regoly przerzuca sie na backcountry czyli skoki w puchu + jazda.

freerajdu samego nie jezdze ale skoki w puchu nie sa mi obca i mam nadzieje ze za pare lat dam z siebie wszystko w takim "otwartym" terenie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nart to wiadomo tylko twin-tipy (narty podgiete z obu stron do jazdy tylem i przodem) bo tylem tez bardzo lubimy jezdzic.

a jak dobieramy długość takich nart ?

ograniczen wiekowych nie ma jednak ten kto mial stycznosc ze snowparkiem w wieku okolo 28-30 lat z regoly przerzuca sie na backcountry czyli skoki w puchu + jazda.

no to mnie grozi już tylko backcountry:rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w mieszkając w Polsce można jeździć 180 dni i więcej

Yhy, czyli zaczynamy pod koniec października i kończymy na początku maja :D

A ta kryta hala zjazdowa całoroczna na obszarze RP to gdzie ??

Chyba ze chodzi Ci o takie mieszkanie w Polsce ze na 7 miesięcy wyjeżdżasz na narty na Alaskę np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy, czyli zaczynamy pod koniec października i kończymy na początku maja :D

A ta kryta hala zjazdowa całoroczna na obszarze RP to gdzie ??

Chyba ze chodzi Ci o takie mieszkanie w Polsce ze na 7 miesięcy wyjeżdżasz na narty na Alaskę np.

Akurat mógłbyś się zdziwić bo Marek siedzi tyle samo jeśli nie więcej dni na nartach a mieszka w Polsce :]. Chodziło mu o ilosc wyjazdow jaka robi w ciagu roku. Np. terz 31 jedzie do Japonii w poszukiwaniu puchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mógłbyś się zdziwić bo Marek siedzi tyle samo jeśli nie więcej dni na nartach a mieszka w Polsce :]. Chodziło mu o ilosc wyjazdow jaka robi w ciagu roku. Np. terz 31 jedzie do Japonii w poszukiwaniu puchu.

Jeżeli ma się możliwości jazdy na nartach "zawsze i wszędzie" to jaki sens ma przytaczanie gdzie się mieszka (lub bardziej jest zameldowanym) do porównania możliwych do wykorzystania dni w roku na białym.

Po prostu się jeździ i korzysta.

A mieszkać można tez w RPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma się możliwości jazdy na nartach "zawsze i wszędzie" to jaki sens ma przytaczanie gdzie się mieszka (lub bardziej jest zameldowanym) do porównania możliwych do wykorzystania dni w roku na białym.

Po prostu się jeździ i korzysta.

A mieszkać można tez w RPA.

Mial na mysli to ze jak sie chce to mozna miec taka mozliwosc prosta sprawa...chiech=moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście i bezdyskusyjnie :)

Lokalizacja - miejsce zakotwienia nie dysklasyfikuje możliwości jeżdżenia.

Choć uwierz ze ja bardzo chce, a nie mogę :D

Twój wzór nie zawsze się spełni :)

wiadomo ze trzeba to zawsze odpowiednio zaplanowac duzo wczesniej ;) ale jak to mówią Carpe Diem

w kazdym razie

http://www.szczepankarpiel.com --> Mayrhofen #2 News z kilkoma fotkami i iflmikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Poraz 3 z rzedu udalo mnie sie wygrac mistrzostwa polski, hat trick...dlugo na to pracowalem i ciesze sie z tego :) cale info wraz z fajnymi zdjeicami i naprawde ciekawymi railami jakie robilismy przed i po zawodach w Zakopanem, Katowicach i Krakowie. Zapraszam

http://www.szczepankarpiel.com --> BIGGER UPDATE !

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...