Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szczepan karpiel


Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co chodzi ?

chodzi o to, że gość jest freeskierem i wrzucił link do własnej strony, gdzie można pooglądać jego loty, ale to się nie spotkało i mod go wyedytował.

Ciekawe jaka była by reakcja, gdyby Bode Miller umieścił na forum link do skispace.com bez uzgodnienia z adminem...

I taki mały teścik z mojej strony: dla zainteresowanym freeskiingiem wrzucam link do strony pewnego narciarza

Nie mam nic wspólnego z gościem, lubię sobie czasem flipy pooglądać. Będzie edycja?

Edytowane przez JC
Będzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że gość jest freeskierem i wrzucił link do własnej strony, gdzie można pooglądać jego loty, ale to się nie spotkało i mod go wyedytował.

Ciekawe jaka była by reakcja, gdyby Bode Miller umieścił na forum link do skispace.com bez uzgodnienia z adminem...

I taki mały teścik z mojej strony: dla zainteresowanym freeskiingiem wrzucam link do strony pewnego narciarza http://www.szczepankarpiel.pl/

Nie mam nic wspólnego z gościem, lubię sobie czasem flipy pooglądać. Będzie edycja?

Exactly :) Dziwne to, ze nie mozna wrzucać linków do stron na którch można się pokazać całej Polsce z najlepszej strony. Ten przykład z Bode jest chyba najwłaściwszy. Pozdro dla Szczepana! Podziwiam Twoje loty.

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam (co już pisałem wiele razy)

Jeżeli ktoś rejestruje się na forum, tylko po to żeby wstawić link do strony (obojętnie jakiej), to będzie usuwany.

Jeżeli Szczepan uprzejmie wniesie coś na forum, podzieli się z nami swoim naprawdę WIELKIMI doświadczeniami, to czapki z głów - sam wstawię link do jego strony!

Ale jeżeli wchodzi tu tylko po to, żeby zamieścić link - to sorry.

Takie zasady obowiązywały tu zawsze i będą obowiązywać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wywołany do tablicy to pozwólcie, że powiem co mną kierowało.

Nie ma problemu, jeżeli ktoś udziela się na forum, można prześledzić historię co pisał, jakie jest jego zdanie na dany temat. Jeżeli ktoś rejestruje się tylko po to, żeby w I poście walnąć linka do swojej strony, to przypomina mi to sytuację, kiedy spotykamy się z niechcianą reklamą. Tym bardziej jak po otworzeniu tego linka pojawiają się reklamy komercyjne - nawet firm związanych z narciarstwem.

Każdy ma możliwość umieszczenia adresu swojej strony www w informacjach o sobie, Szczepan to zrobił i jak ktoś chciałby to znaleźć to znajdzie.

Z jego postu wyrzuciłem tylko linka, pokorespondowałem z nim trochę na PM-ach, a chłopak charakterny (jak to wszyscy stamtąd skąd Szczepan jest :) ) i wziął usunął swoje posty.

Nie kasowałem wątku, bo mógłby się ciekawie rozwinąć, ale widać, że userowi zależało tylko na swojej promocji.

No to teraz czerwońce poproszę :D

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam (co już pisałem wiele razy)

Jeżeli ktoś rejestruje się na forum, tylko po to żeby wstawić link do strony (obojętnie jakiej), to będzie usuwany.

Jeżeli Szczepan uprzejmie wniesie coś na forum, podzieli się z nami swoim naprawdę WIELKIMI doświadczeniami, to czapki z głów - sam wstawię link do jego strony!

Ale jeżeli wchodzi tu tylko po to, żeby zamieścić link - to sorry.

Takie zasady obowiązywały tu zawsze i będą obowiązywać!

JC, dziękuję za rzeczowe wyjaśnienie. Faktycznie zasady są czytelne.

Rozumiem zatem, że mój post z linkiem nie byłby wyedytowany w normalnej sytuacji (w tym temacie dałem link prowokacyjnie:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC, dziękuję za rzeczowe wyjaśnienie. Faktycznie zasady są czytelne.

Rozumiem zatem, że mój post z linkiem nie byłby wyedytowany w normalnej sytuacji (w tym temacie dałem link prowokacyjnie:)).

Napisałem email do Szczepana i zobaczymy, czy odpowie?

Wyjaśniłem mu dlaczego został usuniety i zaprosiłem do zaistnienia na forum nie tylko w formie linku do strony!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przymknęli byście oczko Szczepanowi i było by ok. Jest świetnym narciarzem pokazał swoją stronkę i myślę że nic się nie dzieje :P

No to niech władze którym podlegają Praciaki też przymkną oko na brak uzgodnień i pozwoleń dotyczących budowy kolei linowej bez pozwolenia.:rolleyes:

I tak, będą równi i równiejsi wobec prawa i obowiązujących zasad.

Zapanuje totalny chaos i spustoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze temat można zamknać Szczepan skutecznie przepędzony 3:0 dla admina i modów ;)

Mimo wszystko (nie wiem z natury bronie tych po drugiej stronie) uważam że można było to rozwiazać nieco innaczej a Szczepan mimo że jakos lataniem sie nie interesuje to zasłużył na jakis tam szacunek braci narciarskiej... jak by tak wątek został. Ja osobiscie na jego miejscu po takim starcie juz bym tu nie zaglądał przynajmniej trudno by mi było... Szczepan chłopak z gór charakter ma twardy wiec nie sądze żeby łatwo odpuscił wiec albo szybko wróci i pokaże że ma to gdzieś albo już go tu nie zobaczymy, a w takim wypadku szkoda... ojj szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam (co już pisałem wiele razy)

Jeżeli ktoś rejestruje się na forum, tylko po to żeby wstawić link do strony (obojętnie jakiej), to będzie usuwany.

Jeżeli Szczepan uprzejmie wniesie coś na forum, podzieli się z nami swoim naprawdę WIELKIMI doświadczeniami, to czapki z głów - sam wstawię link do jego strony!

Ale jeżeli wchodzi tu tylko po to, żeby zamieścić link - to sorry.

Takie zasady obowiązywały tu zawsze i będą obowiązywać!

No chyba, że tak ;) Ale myślę, że Szczepan nie wybrał skionline tylko do tego by zareklamować swoją stronę;) Miejmy nadzieje, że zacznie się udzielać bo coś mnie czasem ciągnie w stronę free ;D

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tym twardym charakterem, co to za stereotypy? Twardy charakter pokazuje sie chyba w inny sposób a nie przez tandetne obrażanie się czy też pseudogwiazdorstwo. Nie wiem kto to jest ale jak sie wchodzi gdzieś to trzeba zachować przynajmniej jakieś pozory i choć minimalnie się wysilić, może jakieś magiczne słowo albo kilka?

Takie tam rzucenie linkiem to chyba troche mało. Ale przecież kolega jest pewnie taką gwiazdą, że i tak każdy zainteresowany znajdzie jego strone i sobie poogląda. Nie musi sie tu specjalnie rozpisywać i czas tracić:D. Generalnie to wszystko jest sprawą smaku jak pisał poeta. Myślę, że "Mody" nikogo z Forum nie przepędzili - bo nikogo takiego tu nigdy nie było a takie wklejki są trochę jak reklama mimo, że mocno na temat. W sumie tak niewiele potrzeba by tak nie było. Kto nie czuje niuansu to trudno, może jednak czasem ważniejsze jest pytanie jak? niż pytania kto? co?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądrze prawisz Michale

bo jak zwykle diabeł tkwi w tych wszystkich niuansikach.....

a Szczepan jak faktycznie ma charakter:rolleyes: to nie powinien unosić się honorem tylko wrócić na forum , wytłumaczyć co i jak i będzie OK

Ps

bo ja też lubię sobie pooglądać tych młodych gniewnych , co to te różne fikołki na nartach robią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej: porządek musi być. Jak nie ma zasad. to nie ma się do czego odnieść.

Oczywiście wszystko ma swoje plusy i minusy. Ale beż zasad to tylko "sodomia i gomoria" się szerzy.

Zresztą jakoś z nowym rokiem widać porządki na forum się dzieją. Można o tym czytać tu i ówdzie.

Pewnie dobrze. Ale wszystko tkwi w szczegółach. By nie powiedzieć - diabeł.

Psssss........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam chciał aby Szczepan pojawiał się na forum, taki autorytet tutaj, no no... pewnie przyciągnąłby trochę nowych userów.

Tak więc kto jest za, piszemy petycję i zbieramy podpisy:D hehe

Po co chłopak jest na tym drugim forum a wychwalany że od miodu to pewnie zgagi dostanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooow wooo wooow moment.

po pierwsze nie jestem zadnym gwiazdorem i sie nie unosze niczym w narciarstwie innym poza nowym ustnym trikiem.

w kwestii wyjasnienia wysylalem tutaj posta fakt bez przedstawienia swojej osoby a to tylko dlatego ze po to jest zakladka about me na mojej stronce.

mnie nie chodzi o reklame tylko i wylacznie swojej osoby, chcialbym propagowac freeskiing i pokazywac go z poziomu polaka ktory stara sie jak najmocniej wyjsc gdzies na zachod.

jedyne o co mnie chodzilo to o brak informacji ze strony modow za kazdym razem jak dodawalem posta. okej niech go kasuja ale w privie nich tylko napisza dlaczego. Niech tylko powiedza "debilu przeczytaj regulamin" albo jesli tego nie ma to niech to poprostu wytlumacza. Rozmawialem z wlascicielem strony ktory sam do mnie napisal i sprawa jest wyjasniona.

Niechce tutaj wylazic na jakas pseudo narciarska gwiazdeczke. jestem zwyklym chlopem z Zakopanego (wsiokem jak ktos woli powiedziec) co od czasu do czasu lubi sobie hipnąć.

Porzucajac ten temat chcialem zaprosic do lektury. Pisalem dawno temu o odejsciu od 4 sponsorow...teraz jest tego pelne wyjasnienie i nowa firma zapraszam serdecznie na

http://www.szczepankarpiel.com

:)

p.s. zawsze podsylam link do stronki, dlatego ze newsy sa po angielsku a zalezy mi na czasie, daltego zawsze dopowiadam 1-2 zdania i wysylam link jakos tresc pelnej informacji. czy to tez bedzie kasowane po wyjasnieniu sprawy ? Bede w takim razie pisal nieco wiecej jesli chodzi o posty z linkami.

Edytowane przez szczepan.karpiel
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...