Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak dogrzac stopy w dużym mrozie


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś sposoby na szybko,bo przy -15 to marzą stopy niestety

najbardziej odczuwalne siedząc na krzesełku

Może w aptece jakas maśc zakupic rozgrzewającą,tak myśle

Za chwile wyjazd :cool:

http://allegro.pl/item876244191_ogrzewacze_ogrzewacz_palcow_stop_fabryka_ciepla.html

http://allegro.pl/item882354558_ogrzewacz_do_stop_heatmax_usa_made_in_japan_2szt.html

Albo ruszasz nimi z prędkością światła! ;)

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na to sposób taki że , zagrzewam sobie stopy i buty już w aucie.Buty daję z tyłu na leżąco odwrócone wprost do nawiewu, parę kilometrów przed stokiem daję nadmuch na full, wchodząc na stok czuję ciepełko w butach no i same stopy są bardzo ciepłe. No a na stoku to już trzeba się szybko rozgrzać żeby temperatura zbytnio nie spadła:-) więc czasem mam taki mały gadżet z zakrętką o pojemności ok 125ml:eek::eek::eek:

Czy te chińskie wkładki ktoś już testował, 5zł to nie majątek a temperatury poniżej -15st nie występuja aż tak często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

jak czujecie ze zimno wam stopy tzn ze krążenie w nogach jest zaburzone więc

1.albo za mocno dopinacie buty

2. albo stopa i ciężar ciała jest nierówno ułozony w bucie

inwestowanie w takie cuda wianki bez sensu

tez mialem tak ze marzły mi paluchy choć buty miałem nowe i co i poraz kolejny to napisze wkładki Sidas-a załatwiły moje problemy i nie musze kupować jakiś dogrzewaczy ocieplaczy, wydałem raz 340zł i mam spokój i komfort sie poparwił i skurczy nie ma i krążenie jest i nie jest zimno więc po co tak sie bawić w poł środki- to chyba sobie każdy sam musi odpowiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi niekoniecznie jest tak jak mówisz.

Znam pare kobiet, którym marzną nogi.

I nic na to nie poradzisz. Nawet w aucie jak nachajcowane na HI na klimie i ja w t-shircie, to im dalej zimno w stopy. I to zawsze kobiety! Po prostu niektórzy tak mają.

Moją już nauczyłem: 50tka przed wyjściem z auta :)

No i potem jakby co to wino grzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem tak ze marzły mi paluchy choć buty miałem nowe i co i poraz kolejny to napisze wkładki Sidas-a załatwiły moje problemy i nie musze kupować jakiś dogrzewaczy ocieplaczy, wydałem raz 340zł i mam spokój i komfort sie poparwił i skurczy nie ma i krążenie jest i nie jest zimno więc po co tak sie bawić w poł środki- to chyba sobie każdy sam musi odpowiedzieć:)

Wkładki SIDAS? Móglbyś rozwinąć temat. Wrzuciłem w Googla, ale widzę że jest całkiem sporo różnych rodzajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi niekoniecznie jest tak jak mówisz.

Znam pare kobiet, którym marzną nogi.

I nic na to nie poradzisz. Nawet w aucie jak nachajcowane na HI na klimie i ja w t-shircie, to im dalej zimno w stopy. I to zawsze kobiety! Po prostu niektórzy tak mają.

Moją już nauczyłem: 50tka przed wyjściem z auta :)

No i potem jakby co to wino grzane.

ja też znam np moja mama i nie powiesz mi ze nie poradzisz nawet ortopedzi twierdzą ze ten Sidas poprawia ukrwienie w sensie że krew swobodniej krąży i tu sie z toba nie zgodzę . Wiadomo Ci co mają słabe krążenie ogolnie słabe krążenie nigdy nie będą mieli płonących nóg ale takie wkladki mogą pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładki SIDAS? Móglbyś rozwinąć temat. Wrzuciłem w Googla, ale widzę że jest całkiem sporo różnych rodzajów.

tak wiele rodzajów full custom dopasowywany totalnie do stopy poprzez takie classic - wszystko zależy od funduszy jakie możesz na to przeznaczyć na ślasku robią to w tirolski małopolska windsport krk bielsko to grupa szafrański i u mnie we wrocławu bodajże w sklepie Koenig serwis:) w necie na stronie windsportu dobrze jest opisany system sidasa- ja dałem sie namowić JC pare lat temu na taki patent i było super teraz muszę zmienic bo jednak byłem junior i noga mi urosła. Każdy kto miał stycznośc z takim produktem mowi ze naprawde duża zmiana na kożyśc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode testowales juz moze te wkladki?:)

Testowałem ich odpowiedniki do rąk. Najpierw pożądna dawka Ciepła na godzinke, półtorej a potem stopniowo, ale nie dynamicznie spada . Około 5-6 godzin czuć ich działanie.

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...