skionline.pl sprzęt narciarski relacje wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

"Biegówkowy Narodowy" podczas SNOW EXPO 2017

2017.09.21
"Biegówkowy Narodowy" podczas SNOW EXPO 2017
Kliknij, aby powiększyć.
"Biegówkowy Narodowy" podczas SNOW EXPO 2017
Otwarcie sezonu narciarstwa biegowego na stadionie PGE Narodowym?
Już 4 - 5 listopada przed stadionem PGE Narodowy odbędzie się wydarzenie jakiego nie widziała jeszcze Warszawa! Jedenaście tirów wyprodukowanego na miejscu śniegu, trasa biegówkowa, bezpłatne testy sprzętu, lekcje z instruktorami, strefa dzieci - to tylko część z atrakcji przewidzianych podczas projektu "BIEGÓWKOWY NARODOWY".
To wszystko przed wejściem VIP na stadion PGE Narodowy podczas dwóch dni drugiej edycji SNOW EXPO 2017.
Podczas tegorocznej edycji "SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy", organizator wraz z firmą Tatra Holding zorganizują pierwsze w historii wydarzenie dla osób zainteresowanych narciarstwem biegowym na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Celem nadrzędnym projektu jest wprowadzenie Polaków w świat narciarstwa biegowego, zainspirowanie pasją do biegów, pokazanie powszechności tej dyscypliny.
Dzięki współpracy z polską firmą Supersnow S.A., której armatki, wysięgniki i całe systemy naśnieżania pracują w ośrodkach narciarskich całej Europy, Azji i Ameryki Północnej, zostanie wyprodukowany śnieg o objętości około jedenastu tirów!
We współpracy z ośrodkiem narciarskim Kotelnica Białczańska, oraz właścicielami wspólnego karnetu narciarskiego TatrySki, Hotelem Bania i Termą Bania zostanie przygotowana profesjonalna trasa do techniki klasycznej (ślady) oraz dowolnej.

Projekt "Biegówkowy Narodowy" jest imprezą otwartą i całkowicie bezpłatną. Na uczestników czekać będzie specjalnie przygotowana wypożyczalnia kompletów biegowych - narty, kije, buty, w której specjaliści pomogą dobrać sprzęt w zależności od stopnia zaawansowania. Do dyspozycji uczestników będzie również wykwalifikowana kadra szkoleniowa (trenerzy PZN, byli zawodnicy, instruktorzy), a także strzelnica laserowa (biathlon).

Organizatorzy zadbają także o specjalną oprawę wydarzenia - m.in. widowiskowe zawody mistrzów w biegu na 100 metrów. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już polscy biathloniści - Krystyna i Grzegorz Guzik, Marysia Mąka oraz biegacze narciarscy - Jan Antolec i Maciej Staręga.

Powstanie również specjalnie przygotowana strefa dzieci, w której najmłodsi adepci narciarstwa biegowego będą mogli stawić swoje pierwsze kroki na nartach. Organizatorom, zależy na pokazaniu opiekunom i rodzicom odrębną formę spędzania wolnego czasu ich pociech na świeżym powietrzu w okresie zimowym.
Biegówkowy Narodowy to dwa dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w centrum Warszawy!

Sponsorzy: SUPERSNOW S. A., Kotelnica Białczańska, TatrySki, Hotel Bania, Termy Bania.
Partnerzy: Polski Związek Narciarski, TURBACZ-XC, Gmina Nowy Targ.
Organizatorzy: SNOW EXPO, Tatra Holding.

Więcej informacji na stronie: www.snowexpo.pl

SNOW EXPO 2016 - relacja


Tagi: #snow expo #stadion narodowy #narty biegowe #biegówki #warszawa #targi #

Powrót

Sonnberg Ferienanlage Sonnberg Ferienanlage

Flachau
Kraj Salzburski, Austria

Alpen Hotel Corona Alpen Hotel Corona

Vigo di Fassa
Trentino, Włochy

Das Alpenhaus Gasteinertal Das Alpenhaus Gasteinertal

Bad Hofgastein
Kraj Salzburski, Austria

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Relacja z SNOW EXPO 2017
Filmy
SNOW EXPO 2016 - Stadion Narodowy w Warszawie
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.