skionline.pl sprzęt gogle narciarskie 16/17 POC wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzednigogle narciarskie POC 16/17 - lista modelinastępny

POC Lid

Oceń
Lid to super szerokie pole widzenia, „bezramowa” konstrukcja i same pozytywne opinie oraz nagrody. Model ten ma za zadanie chronić oczy i ich okolice przed śniegiem, wiatrem, promieniowaniem UV czy zranieniem.
Szybka gogli Lid, jak każda z oferty POC zaprojektowana została tak aby maksymalnie zwiększyć pole widzenia i poprawić widoczność podczas jazdy w różnych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Podwójna szybka PC/CP; to szybka zewnętrzna wykonana z polikarbonatu odpornego na zarysowania, oraz wewnętrzna CP, zbudowana została z tworzywa amorficznego CP (propionian celulozy), która doskonale zapobiega parowaniu. Powłoki anti-scratch i anti-fog sprawią, że jazda stanie się pewniejsza w każdych warunkach. Szybka stworzona we współpracy z marką Carl Zeiss, znaną z doskonałej jakości wyrobów optycznych. Unikalny patent mocowania szybek w goglach Lid sprawia, że łatwo je zmieniać, zapewnia to również szerszy widok zwłaszcza w obszarze widzenia peryferyjnego. „Bezramowa” konstrukcja gogli oznacza również wygodę i łatwe usuwanie śniegu z powierzchni gogli. Miękka poliuretanowa ramka od wewnątrz dopasowuje się do kształtu twarzy, a co ważniejsze zachowuje tę właściwość nawet przy bardzo niskich temperaturach.
Podwójna warstwa miękkiej gąbeczki i wykończenie z przyjemnego polaru tym bardziej sprawią, że gogle będą wygodne oraz idealnie przylegające. Guma gogli od wewnątrz posiada silikonowy pasek, co zwiększa przyczepność gogli do kasku czy czapki.
poprzednigogle narciarskie POC 16/17 - lista modelinastępny
Rodzaj sprzętu:
Szukaj sprzętu
Producent:
Zaawansowanie:
Przeznaczenie:
Sezon:
Płeć:
Model:
Zobacz
POC - nowy wymiar bezpieczeństwa
POC gogle Iris Comp
POC gogle Iris Comp
POC gogle Iris Comp
Galeria: POC w akcji
POC w akcji
POC w akcji
POC w akcji

zobacz więcej

Gogle narciarskie POC 16/17
-
Gogle narciarskie
+
Okulary narciarskie
+
Szyby
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020