skionline.pl sprzęt narciarski kaski narciarskie 16/17 Cebe wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzednikaski narciarskie Cebe 16/17 - lista modelinastępny

Cebe Contest Visor

Oceń
CEBE Contest Visor Matte to niebieski, matowy kask narciarski dla narciarzy i snowboardzistów wymagających profesjonalnej ochrony przed upadkami i ciekawych udogodnień poprawiających znacząco komfort codziennej jazdy na nartach. To kask przeznaczony tak dla osób profesjonalnie zajmujących się narciarstwem jak również dla wszystkich amatorów białego szaleństwa, którym zależy na jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Technologia IN-MOLD oraz oryginalny system wentylacji kasku zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo, ale również wygodę i komfort użytkowania. Niebywale niska waga 390g również korzystnie wpływa na komfort użytkowania.

Idealne dopasowanie możliwe jest za sprawą systemu FTF. Precyzyjna regulacja pokrętłem w tylnej części kasku pozwala na idealne dopasowanie i stabilizację nawet podczas ekstremalnej jazdy. Kiedy nie jeździsz możesz poluzować regulację i zoptymalizować dopasowanie. Kask posiada dwa systemy regulacji rozmiarów: regulacja pokrętłem w części potylicznej i regulacja długości pasków w części podbródka.

Kask CEBE Contest Visor posiada zapinany uchwyt na gumkę od gogli.

Skorupa kasku od wewnątrz wyłożona jest antyalergicznym, oddychającym materiałem który po sezonie można z łatwością wyjąć i odświeżyć w pralce. Zdejmowana podszewka została zaprojektowana tak, aby zwiększyć komfort i higienę. Podszewka 3D dzięki unikalnej trójwymiarowej siateczkowej teksturze zapewnia wentylację i odprowadzenie nadmiaru ciepła.

Zdejmowane nauszniki zaprojektowane zostały z myślą o komforcie użytkowania nie zapominając o bezpieczeństwie, czyli nie ograniczają słyszenia.

Odczepiane nauszniki można wyprać w temp do 40˚C.

Rozmiary: 52-55; 55-58; 58-62; 62-64
Parametry techniczne
Rozmiary: 52-55; 55-58; 58-62; 62-64
poprzednikaski narciarskie Cebe 16/17 - lista modelinastępny
Rodzaj sprzętu:
Szukaj sprzętu
Producent:
Zaawansowanie:
Przeznaczenie:
Sezon:
Płeć:
Model:
Kaski narciarskie Cebe 16/17
-
ADULTS
+
JUNIOR
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020