skionline.pl sprzęt kaski narciarskie 16/17 POC wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzednikaski narciarskie POC 16/17 - lista modelinastępny

POC Auric Pro

OcenaOcenaOcenaOcenaOcenaOcena Oceń
kaski narciarskie POC Auric Pro
Nowość w sezonie 16/17; model Auric Pro stworzony został specjalnie z myślą o park riderach, którzy szczególnie narażeni są na powtarzające się upadki i uderzenia podczas treningów czy luźnej jazdy w parku. Wyposażony w dwa z najbardziej znanych systemów ochrony POC – materiał VPD 2.0, który absorbuje uderzenia o niskiej i średniej sile oraz materiał EPP stworzony do zadań specjalnych, czyli ochrony przed najcięższymi upadkami o wielkiej energii uderzeniowej. Kombinacja tych dwóch, niezawodnych materiałów zapewnia progresywną i pełną ochronę przez licznymi upadkami. Inserty z materiału VPD 2.0 łagodzą również uderzenia głowy o wewnętrzne ścianki kasku oraz zwiększają ochronę przed wstrząsami i uderzeniami, co jest niespotykane w typowych kaskach innych firm.
Zewnętrzna konstrukcja skorupy kasku to przede wszystkim powłoka ABS, która współpracuje z wewnętrznymi powłokami oraz zapewnia solidną i niezawodną ochronę głowy. Auric Pro zaprojektowany został w taki sposób, że tak samo dobrze będzie się spisywał, kiedy założy się pod spód czapkę (oczywiście bez pomponu ;)
Do kasku dołączony jest odczepiany klip na gogle, dla tych którzy preferują zakładać je na, a nie pod kask; zapobiega on zsuwaniu się gogli nawet podczas upadku. Model Auric Pro występuje w dwóch klasycznych i stylowych kolorach – białym i czarnym macie.


Rozmiary: XS-S, M-L, XL-XXL
Waga: 550 g
Parametry techniczne
Rozmiary: XS-S, M-L, XL-XXL
Waga: 550 g
poprzednikaski narciarskie POC 16/17 - lista modelinastępny

Szukaj sprzętu
Model:
Zobacz
POC - nowy wymiar bezpieczeństwa
skionline.pl i PM Sport na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Wiadomości: Bezpieczny kask
Bezpieczny kask
POC gogle Iris Comp
POC gogle Iris Comp
POC gogle Iris Comp

zobacz więcej

Kaski narciarskie POC 16/17
-
Kaski narciarskie
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon