skionline.pl sprzęt narty 16/17 Voelkl wyślij link znajomemu dodaj komentarz
poprzedninarty Voelkl 16/17 - lista modelinastępny

Voelkl V-WERKS BMT 122

Oceń
Seria BMT to połączenie idealne. Narty V-Werks BMT możemy, w zależności od użytego wiązania (rekomendujemy Marker Kingpin), można używać jako touringowe lub freeridowe. Niska waga plus niespotykana sztywność (również poprzeczna) przy zachowaniu optymalnego flexu. Trójwymiarowa konstrukcja, powłoka zewnętrzna z carbonu, specjalny profil dziobu, gotowe do zamontowania fok. BMT to modele, które w swojej klasie są lżejsze o około kilogram od porównywalnych u konkurencji. Niska waga, przy zachowanych parametrach jezdnych w niesamowity sposób potęguje możliwości tych nart. Posiadają niezwykłą manewrowość wynikającą z błyskawicznej reakcji na impulsy, którymi narciarz steruje nartami. Dzięki temu stały się niezwykle dynamiczne. Ich dynamikę można porównać do lekkich samochodów sportowych z silnikami o ogromnych mocach. Dodatkową cechą, której nie sposób pominąć, jest fantastyczne czucie podłoża. Völkl zastosował w tym modelu swoją nową, unikalną technologię ICE.OFF TOPSHEET – ustrukturyzowana, jasna górna powierzchnia narty, która redukuje przywieranie lodu i śniegu do nart, dzięki czemu dźwigamy 20-30% mniej na podejściu. Wszystko to zmniejsza zmęczenie i zwiększa radość z szalonych zjazdów.

Technologie: ICE.OFF Topsheet, 3D.Ridge Carbon, Taper Shape, Full Carbon Jacket, Center Sidewall, SkinPin Technology
Ślizg: P-Tex 4500
Rdzeń: Multi Layer Woodcore lite
Wiązania: Marker rec. // Royal Family // KingPin
Początkujący
Ekspert
Na trasy
Poza trasy

Full Rocker

Parametry techniczneTechnologie
Długość: 176/186
Promień: 23.8m/ 176
Taliowanie: 143-122-133
Multi Layer Woodcore light, V-Werks, Full Carbon Jacket, Tapered Shape
porównaj zzobacz wszystkie
poprzedninarty Voelkl 16/17 - lista modelinastępny

V-Werks


V-Werks - są to labolatoria-warsztaty pracujące na zlecenie firm samochodowych, tworzą one w pełni sprawne modele studyjne samochodów wyczynowych, które poziomem technicznym i osiągami wyprzedzają swoją epokę. W tym celu wykorzystuje się najnowsze technologie, nie wprowadzone jeszcze nigdzie na skalę przemysłową. Używa się najlepszych materiałów, o wytrzymałości wielokrotnie przewyższającej wytrzymałość stali i wielokrotnie od niej lżejszych. Pracują przy tym najlepsi specjaliści w branży. Ich celem jest uzyskanie najwyższych mocy przy maksymalnie zredukowanej wadze, a wszystko to z największą precyzją i jakością wykonania. Idąc za tym przykładem, firma Voelkl stworzyła nową linię nart V-Werks. Przyglądając się tym nartom odnosi się wrażenie, jakby się miało kontakt z gośćmi z dalekiej przyszłości. Przy swojej niezwykłej dynamice są o CAŁY KILOGRAM lżejsze od dotychczas produkowanych. Wrażenie robi również ich ascetyczna, "techniczna" szata graficzna pozbawiona zbędnych ozdobników.
Rodzaj sprzętu:
Szukaj sprzętu
Producent:
Zaawansowanie:
Przeznaczenie:
Sezon:
Płeć:
Model:
Zobacz
Voelkl 16/17 - All Mountain
Voelkl 16/17 - All Mountain
Voelkl 16/17 - All Mountain
ZIMOWA aTRUCKcja powraca!
Voelkl freeski - zdjęcia action kolekcji 2015/16
Voelkl freeski - zdjęcia action kolekcji 2015/16
Voelkl freeski - zdjęcia action kolekcji 2015/16

zobacz więcej

Narty Voelkl 16/17
+
Race
+
FIS Race
+
All Mountain Race
+
All Mountain Piste
+
Ladies
+
Touring
-
BTM
+
Freeride
+
Freestyle
+
Junior Freeski
+
Junior Alpine
+ rozwiń wszystkie - zwiń wszystkie
Wybierz sezon
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021